הדבר הבא: סניקרס בהשראת בלרינות

חברת "פומה" יצרה סניקרס בהשראת רקדניות בלט והתוצאה קסומה במיוחד. אז אם אתן רוצות לרחף על קצות האצבעות מבלי שיכאיב לכן, זה הפתרון המושלם

לא ברור כמה מכן חלמתן על להפוך לבלרינות ענוגות, הרוקדות  מול אולמות מלאים אבל בחברת "פומה" הרימו את הכפפה. במהלך פברואר הקרוב, תוכלו לרכוש סניקרס בהשראת בלרינות ולשחק אותה נטלי פורטמן בסרט המהפנט "ברבור שחור". החברה הפופולארית שיתפה פעולה עם להקת הבלט של ניו יורק, כדי לייצר את קולקציית "Swan" ולפי מה שאני רואה כאן, מדובר ביציאה מושלמת.

הקולקצייה כוללת בגדי גוף וכמה זוגות נעלי התעמלות, כאשר המוצלחות ביותר הן אלו עם סרטין לבנים ורחבים. לא שנהפוך לרקדניות בלט בזכות הסניקרס אבל לפחות נוכל לשחק אותה ביג טיים, מבלי לפצוע עד זוב דם את אצבעות הרגליים. אני בהחלט זוממת על סניקרס עם שרוכים כמו פה אבל בשחור. כדי לא ללכך את כל היופי הטהור הזה.

המגמה הזו, בה חברות מסחריות מבינות שאין גבול לפנטזיות, מבורכת ומוכיחה את עצמה. כן, גם נעלי התעמלות יכולות להיות שיא השיק ולחרוג מייעודן  המקורי. מי שהפנימו זאת עוד מקודם, זו חברת "אדידס" שיצרה עד כה קולקציות בגדי ספורט נהדרות, בעזרתה של המעצבת סטלה מקרטני. הם השכילו להבין, שאנשים מחפשים לשדר לייפסטייל בבגדים שלהם וכי אופנת ספורט לא חייבת להיות משעממת, גברית אלא קולית, עדינה ובעלת טוויסט ואמירה.

אז אם בא לכן לעוף על הנעליים בתמונות לחצו על האתר כאן.

נעלי פומה בלרינה

 

נעלי בלרינה פומה

 

סניקרס בלרינה

 

נעלי בלרינה

צילום: מהאתר של פומה