הגברת הראשונה של הטרנדים

בחודשים האחרונים מלאניה טראמפ תפסה בטחון ושינתה את סגנון הלבוש שלה מקלאסי שמרני לטרנדי נועז. דוגמה טובה אפשר לראות בחליפה השנויה במחלוקת שלבשה לפגישה עם הנסיך הארי

מהרגע הראשון ידענו שמלניה טראמפ תספק לנו לא מעט רגעים אופנתיים בשנות כהונתה כגברת הראשונה, ובכל זאת, אנחנו עדיין מצליחות להיות מופתעות מהבחירות האופנתיות שלה שהפכו במהלך החודשים האחרונים מקלאסיות ושמרניות יחסית, לעדכניות, טרנדיות ולעתים – נועזות.

על אף שלאחר הבחירות הצהירה מלניה שהיא מתכוונת להמשיך בשגרת חייה בניו-יורק, המציאות מראה אחרת. היא מרבה להופיע באירועים מתוקשרים לצד בעלה הנשיא ואף מגלה מעורבות בנושאים מדיניים ובינלאומיים (השבוע למשל נשאה נאום בעצרת האו"ם). היא גם מבינה היטב שבכל אירוע כזה התקשורת תעסוק במה שלבשה ומקפידה לספק את הסחורה, בין אם בשמלות ערב מפוארות ובין אם בבגדי קז'ואל מדוייקים באירועי יום פחות רשמיים.

<מלניה באירוע נטיעות שאירחה בבית הלבן. אל תתנו לחולצה המשובצת להטעות אתכם. היא מבית בלמיין ומחירה: 1,380$! צילום: gettyimages

רק בחודש האחרון הספיקה מלניה להסעיר את התקשורת בגלל נעלי העקב שבחרה לנעול בדרכה לעודד את אזרחי טקסס לאחר הסופה, ללבוש חולצה יקרה הישר מהמסלול של קלווין קליין ולנקר עיניים בשמלה ורודה של דלפוזו כשנאמה על ילדים רעבים באו"ם.

MELANIA259171השמלה הורודה מבית דלפוזו. לא משאירה מקום לאף אחת אחרת בפריים. המחיר: 2,950$. צילום: אינסטגרם 

השבוע נפגשה מלניה עם הנסיך הארי בקנדה לרגל פתיחת משחקי האינוויקטוס – טורניר פאראלימפי לנכי צבא שהנסיך מקדם בשנים האחרונות כחלק מפעילויות הצדקה שלו, וגם הפעם הצליחה להפתיע במה שלבשה. על אף שבמבט ראשון ההופעה שבחרה נראית קלאסית ושמרנית כיאה למעמד, מי ששולט במה שקורה בעולם האופנה הבחין מיד שהבחירה המוקפדת טומנת בחובה לא פחות משלושה טרנדים חמים של העונה.

X3 טרנדים במחיר (יקר) אחד. מלניה טראמפ בפגישה עם הנסיך הארי לובשת דיור. צילום: gettyimages

הראשון – חליפת מכנסיים מחוייטת בהשראת הארון הגברי, עם דגש על רכיסה כפולה בג'קט.

השני – משבצות פפיטה קטנות בשחור לבן.

השלישי – מכנסיים מתרחבים באורך 3/4. 

Invictus Games Toronto 2017 - Day 1קורבן אופנה או מבינת עניין? מלאניה בחליפה משובצת. צילום: gettyimages

החליפה העדכנית היא מבית היוצר של דיור וכצפוי אתרי האופנה לא התעלמו מהבחירה ויש אף שרמזו שמלניה העזה ללבוש מה שנקרא "חליפת כוח" מהסיבה הפשוטה שלביקור הזה הגיעה (לראשונה) ללא בעלה ולכן הרגישה משוחררת יותר לעמוד על שלה ולשדר עוצמה. אחרים ציינו את העובדה שנראה כי במקרה הזה מלניה היתה דווקא "קרבן אופנה" כי החליפה הטרנדית שבחרה לא מחמיאה למבנה גופה ואם לא די בזה, גם ההדפס הקטן בשחור לבן גרם לריצוד בעייתי כשצולמה.

Tמלניה טראמפ בדיור. צילום: gettyimages

נכון, היו לגברת טראמפ בחירות אופנתיות טובות ומחמיאות יותר מזו, אבל מגיע לה קרדיט לפחות על העובדה שהיא לא מהססת לנסות דברים חדשים ואנחנו מאמינות שהיא גם יודעת ללמוד מטעויות.

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק