האתגר: יצירת קו אייליינר

מאפרת מסבירה איך תשיגי קו מושלם, דק או מעושן, עם אייליינר במרקם ג'ל

eyeliner-careline-fimnal

אייליינר הוא אחד ממוצרי האיפור האהובים ביותר, רק שיש רבות שנמנעות מלהשתמש בו בגלל החשש שהן לא יצליחו לעמוד במשימה המאתגרת – ליצור קו ישר, שגם יהיה צמוד לקו הריסים וגם יסתיים בשפיץ יפה. מורן רונן, מאפרת שעובדת בעיקר עם כלות ומלוותיהן אומרת: "כמעט כל כלה שמגיעה אלי מבקשת אייליינר מדויק ונשים בכלל מספרות שהן חולמות על אייליינר אך חוששות מן האתגר". כמו כל מאפרת, גם מורן יודעת שבכדי להגיע לתוצאות טובות בזמן קצר ובקלות יחסית, עדיף להשתמש באייליינר ג'ל שמגיע בצנצנת קטנה. מורן: "אהבתי מאוד את האינקליינר החדש של קרליין כי קודם כל הג'ל עצמו מעולה, עמיד ובעל פיגמנטים חזקים, חומר איכותי שלא נוזל או נמרח או מתייבש תוך כדי המריחה, קל לעבוד איתו והתוצאות מעולה. בנוסף, הג'ל מגיע עם מברשת דו צדדית גאונית – צד אחד שלה מאפשר קו דק והצד השני קו שניתן לטשטש למראה מעושן".

רוצות עוד פרטים? בבקשה, בצילומים.

 כך נראה המוצר כשמוציאים אותו מן האריזה:

jel-careline-27-9

מתחילים במריחה

אז אם קודם דיברנו על החשש של רוב הבנות משימוש באייליינר, כאן ניתן להתגבר עליו בקלות כאשר יש לטבול את המברשת בצנצנת הקטנה עם מעט ג'ל ועם הצד השפיצי של המברשת למרוח קו דק בצמוד לקו הריסים בעפעף העליון. העובדה שהג'ל נתון בתוך צנצנת מאפשרת שליטה בכמות החומר. לוקחים כמות קטנה מאוד ומתחילים למרוח מהצד הפנימי של העין כלפי חוץ. תמיד עדיף למרוח קו דק ככל האפשר ואז אם רוצים לעבות אותו ניתן להוסיף עוד שכבה מעליו.

dak4-careline

dak1-careline

dak3-careline

dak2-careline

מראה דרמטי: בצד השני של המברשת

אם את חובבת איפור דרמטי או "מעושן" את יכולה ליצור את הקו בעזרת הצד השפיצי ואז להפוך את המברשת ולטשטש את האייליינר. הג'ל כאן מתגלה בגדולתו כי לא רק שהפורמולה שלו מאפשרת למרוח אותו בקלות ובדיוק, הוא גם ניתן לטשטוש כמו צללית. הצללית מתקבעת תוך מספר שניות. משהו שחשוב לי לציין: בכל הזמן שעבדתי הצנצנת הייתה פתוחה והג'ל לא התייבש, כך שלא הייתי בלחץ לסגור כל רגע את הצנצנת.

 meu-3-careline

meu-2areline

meu-1areline

לסיכום

עוד משהו שמאוד אהבתי במוצר הוא שהחומר לא מתייבש גם כשהצנצנת נשארה פתוחה (בזמן השימוש), ואת העמידות של התוצאה – האייליינר נשאר יציב ויפה לשעות רבות ולמישה לא ירד עד שביוזמתי הסרתי אותו (עם מסיר איפור). גם המחמאות על המראה לא איחרו לבוא. ניסיתי את המוצר מספר פעמים בכל הדרכים שראיתן כאן, ואני מבטיחה לכן שזהו מוצר מעולה, מהטובים ביותר שקיימים כיום, ולכן כל חובבת אייליינר חייבת אותו לעצמה.

עוד פרטים על אינקליינר ג'ל החדש של קרליין

האייליינר במרקם ג'ל לא רק יוצר תיחום מדויק על העפעף: הוא גם עמיד במים ובזכות הפורמולה המרוכזת במיוחד של הפיגמנטים שלו הגוון עז אינו יורד או דוהה למשך 24 שעות. מאחר והפורמולה עמידה, כדאי ואף מומלץ להשתמש במסיר איפור עמיד כשרוצים להסיר את האייליינר.

jel-27-9-2017