דאבל דייט

קייט מידלטון ומייגן מרקל, צעדו יחד בדרך לכנסייה במסגרת פעילויות כריסמס של בית המלוכה. אם היה לנו סנטה היינו מבקשות את המעילים שלהן במתנה

a

מייגן מרקל כבר הפכה לחלק בלתי נפרד מהמשפחה המלכותית לאחר שהצטרפה בשבוע שעבר לארוחת חג אצל המלכה אליזבת. אתמול (שני) שוב הפגינה משפחתיות חמימה כשצעדה עם הארוס –  הנסיך הארי לצידם של הנסיך ויליאם, הדוכסית קייט מידלטון ושאר בני המשפחה, בדרכם לכנסיית St Mary Magdalene במסגרת פעילויות כריסמס רשמיות של בית המלוכה.

לשמחת הקהל והעולם כולו, ויליאם וקייט צעדו יד ביד ונראו קרובים מתמיד. נדיר לראות מגע בין השניים באירועים רשמיים, כנראה לאור חוקי הממלכה הנוקשים, אבל הפעם הם הרגישו בנוח להפגין קירבה, אולי בזכות מייגן שהביאה איתה רוח חדשה למשפחה והפכה את גילויי החיבה הפיזיים לחלק בלתי נפרד מהזוגיות הגלויה שלה ושל הארי מול המצלמות.

GettyImages-898498784

a

לא רק בעניין המגע מייגן הצליחה לחרוג מפרוטוקול בית המלוכה, היא גם בת הזוג הראשונה של בן מלוכה שמצטרפת לאירועים רשמיים של הממלכה עוד לפני החתונה. קייט, שניהלה מערכת יחסים ארוכה עם וויליאם לפני שנישאו, לא השתתפה באירועים מסוג זה עד שהפכה רשמית לדוכסית. יודעי דבר טוענים שמאז שמלאו למלכה 90 היא פחות מקפידה על החוקים הנוקשים ומאפשרת לדור הצעיר להגמיש את מה שצריך.

לאירוע המדובר מידלטון לבשה מעיל משבצות טרטן בירוק ואדום של בית האופנה מיו מיו. מחירו: 2,665 פאונד.

a

GettyImages-898514904

מעיל הקאמל עם חגורת הקשירה של מייגן הוא של מותג בשם sentaler ומחירו: 986 פאונד. התיק היפהפה שלה שייך למותג קלואה (כ-1000 פאונד), המגפיים של סטיוארט ויצמן (633 פאונד) והיא לא ויתרה גם על כובע ייחודי, כמנהג נשות הממלכה, מבית Philip Treacy.

K

GettyImages-898511114

***