ג'ינג'י זה יופי: תערוכה "גוונים של אש"

תערוכת הצילום "גוונים של אש" במסגרת העונה הישראלית לעיצוב חולון, מציגה צילומים של שרון חלבי המתעדים את יופיים של הג'ינג'ים

ג'ינג'י זה אופי וגם יופי. הג'ינג'ים בעולם הם מיעוט הולך ונכחד ואם תרצו לראות את הקסם האדום במלוא הדרו תוכלו להגיע לפתיחת תערוכת הצילום "גוונים של אש" במסגרת העונה הישראלית לעיצוב חולון. הרעיון נולד לפני כשנה, כשהגיעה משפחה של ג'ינג'ים לסטודיו של שרון חלבי לצילום משפחתי. כשעברה שרון על הצילומים היא נפעמה מהיופי הבלתי רגיל של מצולמיה. היא זיהתה משהו בעיניה של האדמונית המצולמת, משהו שעד אותו רגע לא ראתה.

המפגש המכונן עם הכתום, הנמשים והעור הלבנבן היוו את יריית הפתיחה למסע של כ-300 צילומים של שרון חלבי בנבכי עולמם של האדמונים. שווה לבוא ולהתפעל מהתצלומים המקסימים שיוצגו בתערוכה, אותה אצרה בכישרון אילנה כרמלי לנר, שתיפתח ב-16.2.19 בחוצות גן המוזיאון (ליד מוזיאון הקריקטורה והקומיקס). ביום הפתיחה יתקיים ברחבת המוזיאון כנס הג'ינג'ים הגדול בישראל- אותו יוזמת ומארגנת עופרי משה בת 13 מכפר שמואל- ג'ינג'ית עם אופי שיזמה את כנס הג'ינג'ים הראשון בישראל שהתקיים בשנת 2014 בקיבוץ גזר.

ג'ינג'י צילום שרון חלבי

עפרי משה צילום שרון חלבי

ג'ינג'י צילום שרון חלבי

ג'ינג'יות צילום שרון חלבי

ג'ינג'י צילום שרון חלבי

ג'ינג'ית צילום שרון חלבי

ג'ינג'י צילום שרון חלבי