גוטקס חוגגת 60 בתצוגת אופנה חד פעמית

ערב הפתיחה של שבוע האופנה הישראלי הוקדש למחווה ללאה גוטליב ז"ל וחגיגת 60 שנה למותג בגדי הים הכי ישראלי שיש. על המסלול צעדו עשרות דוגמניות עבר שחזרו להציג דגמים אייקונים נבחרים

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (1078)...

שני זיגרון בבגד ים וחוף מתוך קולקציית JEWEL BOX החדשה, שעוצבה במיוחד לרגל 60 שנות

בגדי הים והחוף האייקונים עזי הצבעים ומרובי הפרינטים, שהפכו את גוטקס לשם נחשק בכל העולם, כיכבו אמש בגאלה החגיגית שהשיקה את פתיחת אירועי שבוע האופנה גינדי תל אביב. הערב כולו היה בסימן מחווה למותג הישראלי המצליח ביותר בעולם, שחוגג השנה 60 שנות פעילות ולמייסדת בית האופנה הגב' לאה גוטליב.

להקת מתופפים סוערת פרצה אל המסלול והכניסה את המוזמנים למוד של ציפייה לקראת הבאות. סרטון הווידאו שקדם לתחילת התצוגה אזכר נקודות ציון וקמפיינים מפורסמים ב- 60 שנות ההיסטוריה של גוטקס. בין השאר נראתה הלקוחה המפורסמת ביותר של בית האופנה המיתולוגי, הנסיכה המנוחה דיאנה וגם סופר מודלס משנים עברו כמו קלאודיה שיפר, נעמי קמפבל וטיירה בנקס ומשלנו תמי בן עמי האייקונית לא פחות, את כולן רתמה בשעתו לאה גוטליב לדגמן בקטלוגים המהודרים של המותג, שכבר אז נרקחו בתערובת מתוחכמת של זוהר בינלאומי עם מוטיבים אותנטיים של ירושלים, מדבר ואקזוטיקה ישראלית – כל האלמנטים בנוסף לקולקציות הנפלאות, שהפכו את גוטקס לשם בינלאומי נחשק.

שורה של בגדי ים וחוף מקולקציות עבר מפורסמות של גוטקס, נראו על המסלול ואת כולם דגמנו כ-70 דוגמניות ומלכות יופי במיל, אשר הובילו קמפיינים והפקות אופנה בימי הזוהר של המותג, רובן כבר אמהות חלקן סבתות, כולן עדיין יפות וזוהרות, צעדו בחן ובגאווה על המסלול. בין השאר: דנה וקסלר, דורית ילינק, איבונה קרוגליאק, שמעונה הולנדר, דורית פרקש, פזית כהן, שלומית אמיר, מירי אורן אינגריד פלדמן ועוד ועוד. בגדי ים עם הדפסים של פרחי ענק צבעוניים שכה מזוהים עם גוטקס, בגדי ים בהשראת ספארי ואפריקה, גלביות רקומות בהשראת קולקציית "ירושלים של זהב" שנחשבת לשיא ביצירתה של לאה גוטליב, אין ספור השראות מכל העולם, שלאה גוטליב ידעה ליצוק לפיסות הבד שהפכו את בגדי הים של גוטקס למה שהם והביאו למותג הכרה בינלאומית.

מה לבשו האורחות בערב הפתיחה של שבוע האופנה? לחצו כאן לכל התמונות

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (480) ...רווית אסף

לאחר סיום החלק הזה של התצוגה, עלו דוגמניות הדור החדש ביניהן נעם פרוסט, ארבל קינן וטיטי איינהו לדגמן את קולקציית JEWEL BOX/ "קופסת התכשיטים" אשר עוצבה במיוחד לרגל חגיגות ה-60 למותג. קולקציית קפסולה של בגדי ים אלגנטיים ומהודרים, שתוצע במהדורה מיוחדת הכוללת 27 דגמים יוקרתיים המעוצבים בהשראת תכשיטים ואבני חן.

קולקציית הקפסולה, בעיצובה של קרן גסנר – המעצבת הראשית של גוטקס, מעוצבת בהשראת תכשיטים ואבני חן נדירות ומתכות מובחרות. המראה הנוצץ של כל דגם הושג על ידי שימוש ברקמות עשירות, אביזרי זהב ופנינה ודפוסים ייחודיים אשר עוצבו באופן אקסלוסיבי עבור הקולקציה. כל דגם בקולקציה בגווני הזהב והכסף, לצד שחור ולבן קיבל שם ייחודי לו, הקרוי על שם אבן או מתכת נדירה ויקרה.

זו היא השנה החמישית שמוטי רייף, האיש שמניע ומפיק את שבוע האופנה TLV מתוך אמונה בלתי נלאית בכישרונות של תעשיית האופנה הישראלית, מצליח להרים את השבוע הזה בשיתוף עם משפחת גינדי ובקניון TLV Fashion Mall אשר עתיד להיפתח רשמית בסוף חודש זה. "שבוע האופנה גינדי –ת"א מסמן עבורנו גאווה ביצירה ישראלית מקורית" אמר מוטי רייף ובימים הקרובים,נוכל לראות בדיוק את זה ב-22 תצוגות בהם יציגו 30 מעצבי אופנה מקומיים. ערב הפתיחה הנוצץ אמש, עם תצוגת המחווה הנפלאה לגוטקס, הוכיח שלאופנה ישראלית יכול להיות מקום של כבוד גם בין שורות מותגי האופנה הבינלאומיים.

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (23) (...1GOTEX13317גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (388) ...

*

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (203) ...

*

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (288) ...

*

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (80) (...

*

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (359) ...איבונה קרוגליאק

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (38) (...מיכל הניג

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (66) (...שביט ויזל – היחידה מהדור העכשווי של הדוגמניות שהשתתפה בחלק הראשון של התצוגה הנוסטלגית

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (299) ...

*

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (148) ...*

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (503) ...דגמי העבר האייקוניים של גוטקס הינם פריטים מאוסף מרים רוזוב, באדיבות מוזיאון העיצוב חולון

ומקולקציית בגדי הים לקיץ 2017 קולקציית "קופסת התכשיטים" שעוצבה במיוחד לרגל 60 שנות פעילות המותג

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (921) ...

*

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (847) ...

*

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (945) ...

*

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (832) ...

*

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (1082)...

*

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (1088)...*

גוטקס באירוע פתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017 צילום אבי ולדמן (4) - ...

*תצוגת האופנה לרגל חגיגות 60 שנה לגוטקס, התקיימה בשיתוף עם מותגי התכשיטים: ADIN & ROYALE,SAGA – by Sagit Revivo ונעלי ALDO.

בין הדוגמניות שצעדו על המסלול:

פזית כהן שפתחה את התצוגה, דגנית חרל"פ, רונית יודקביץ', דורית ילינק, דנה וכסלר, ימית נוי, רווית אסף, איבונה קרוגליאק, רונית רינת, אירית אלטמן, אתי בנון, דנה דאנטס, חגית רון רבינוביץ', אביגיל זיוה נצר, חני שטיינר, חנית דקל, מיכל אדר, מירי אורן, סיגל אס קאופמן, שירלי הכהן, שני הבלר, אינגריד פלדמן, ביאטריס, ברברה אופנהיים, דורית פרקש, ילנה ראלף, מיכל אקסלרוד, מיכל הניג, מרים עין הורן, נירה פרבר, סימונה גוזמן, רונית ויגלר, תמי שחורי, דורית בלימן, חלי מולדובסקי, יעל רייך, מירי לוי, נטשה דנונה ושלומית אמיר, וכן טיטי איינאו, שירז טל, שביט ויזל, תמי טסקר, נועם פרוסט, לודה דול, שני זיגרון, דורון מטלון, עדה זמורה, ארבל קינן ועוד.

בין האורחים שהגיעו לפתיחת שבוע האופנה:

אשת ראש הממשלה שרה נתניהו, שרת התרבות והספורט מירי רגב, ג'ודי ניר מוזס שלום, גלית גוטמן ויגאל אהובי, שלומית מלכה, אסתי גינזבורג, סופי מצטנר, נטע אלחמיסטר, עומר דרור, קורל סימנוביץ',  אורנה דץ, שני פרידן, לאה שנירר, בר זומר, מאיה ורטהימר, שרון איילון, ארבל קינן, טיטי איינהו, מיכל אנסקי, ג'ני צ'רווני, שביט ויזל, סנדרה רינגלר, שלי גפני, ניבר מדר,  אלכסה דול, שי מיקה, ליאת אשורי, שגית רביבו  ועוד רבים אחרים…

צילומים: אבי ולדמן

לבלוג של אלישבע כספי

אלישבע כספי
קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.