בחירת איפור לנערה – טיפים מנצחים

איך לבחור לנערה את האיפור המתאים ולוודא שמחד היא תהיה מרוצה ומאידך גם ההורים שלה ירגישו טוב לגבי הנושא, אז להלן מספר טיפים אשר בכוחם לסייע לכם במטרה:

היום, דברים קורים מוקדם יותר ממה שקרו בעבר. כחלק מכך, כבר בגילאי בית הספר היסודי, ילדות ונערות צעירות מבקשות לעיתים להתחיל ולהתאפר.
עכשיו, כאשר מדובר בילדות צעירות במיוחד, יהיו הורים אשר יסכימו להן להתאפר בבית או באירועים מיוחדים ויהיו כאלו שיסרבו בכל תוקף – אבל כנראה שהרוב המוחלט לא יסכימו שבנותיהן תצאנה החוצה כשהן מאופרות.
יחד עם זאת, בין גילאי 14 עד 16, כבר יהיה קשה לעמוד בפני נערה אשר תבקש להתאפר ליציאה.
יחד עם זאת, כאן יכולות לעלות שאלות איך לבחור לנערה את האיפור המתאים ולוודא שמחד היא תהיה מרוצה ומאידך גם ההורים שלה ירגישו טוב לגבי הנושא, אז להלן מספר טיפים אשר בכוחם לסייע לכם במטרה:

הטעם של הנערה
כהורים, אם הבת שלכם מבקשת איפור וכבר החלטתם להסכים לה, קיימת חשיבות גבוהה שתקשיבו תחילה לדרישות ולצרכים שלהם.
עכשיו, זה לא מחייב אתכם להסכים לכל דרישה – לדוגמא, אם נערה בת 13 תבקש אודם אדום בוהק ומוצרי איפור בגוונים שיכולים להיראות לכם כמוגזמים אתם כמובן, לא חייבים להסכים.
יחד עם זאת, חשוב שתקשיבו לה, ותנסו למצוא את הדרך בה גם אתם תהיו שבעי רצון וגם היא.
אם היא רוצה אודם אדום בוהק לא בטוח שהיא תסכים להתפשר על גלוס שקוף אבל אולי שפתון בגוון בהיר או עדין יותר זה משהו שכן יהיה ניתן להגיע להסכם לגביו.

על חשיבות האיכות והתאמה לעור
יש לקחת בחשבון שהעור של נערות הוא לרוב רגיש יותר ובחלק מהמקרים, חשוף לתופעות שונות כמו אקנה. כחלק מכך, קיימת חשיבות גבוהה להקפיד לבחור במוצרי איפור איכותיים אשר מתאימים לעור הנערה, לסוגו ולמצבו.
מאוד יכול להיות שאיפור שכזה יהיה יקר יותר, אבל אין כל ספק שהוא יהיה שווה את המחיר – וברוב המקרים היא גם תוכלו ליהנות ממנו לאורך תקופת זמן ארוכה יותר.
בכל מקרה, ההמלצה היא לאסוף את כל המידע הנדרש על מנת לבחור בסופו של דבר את מוצרי האיפור הטובים ביותר עבור נערות בגיל של הבת שלכם.
ניתן להיוועץ בקוסמטיקאית או אפילו ביועצת אשר עובדת בחנות האיפור או רשת הפארם על מנת לבחור את האיפור המתאים ביותר.
כדאי גם לשים דגש על מותגים  – כאשר ישנם מותגי איפור הידועים כאיכותיים יותר וככאלה אשר מוצריהם יכולים להתאים יותר לנערות בהשוואה לאחרים.

על טרנדים ואופנות
אין כל ספק שנערות מושפעות מטרנדים ואופנות – נדירות הנערות שלא מבלות בכל יום זמן רב מול הטיק טוק והאינסטגרם וכחלק מכך, נחשפות לטרנדים בתחומים שונים – ובתוך כך גם בתחום האיפור.
אז כן, כדאי ומומלץ לאפשר לנערה לתת מקום לטרנדים ואף לבחור עבורה איפור שהינו אופנתי. יחד עם זאת, חשוב לדעת לשים  גבולות – לא כל אופנה תתאים לה בהכרח או תחמיא לה והחשוב מכל זה שהיא תראה טוב ותרגיש טוב עם עצמה – ובטח בגילאים הללו.

לסיכום, קיימים סיכויים גבוהים ששלב מסוים (ורוב הסיכויים שמוקדם יותר ממה שהייתם רוצים) הבת או הבנות שלכם יבקשו להתאפר.
כמובן, שההחלטה אם לאפשר את זה או לא – וכמובן, גם באיזה גיל לאפשר את זה תלויה בכם.
יחד עם זאת, החדשות הטובות הן שכיום ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרי איפור אשר מיועדים באופן פרטני לנערות – וכחלק מכך, הם גם עדינים יותר ואולי גם איכותיים יותר.
ההמלצה היא להיחשף לכמה שיותר אופציות ולבצע בסופו של דבר את הבחירה הטובה ביותר מתוך אותו ההיצע.