בגיל 77 פיי דאנווי מככבת בקמפיין חדש

השחקנית פיי דאנווי נבחרה להוביל קמפיין של גוצ'י לצד הזמרת הצרפתייה סוקו והשתיים משתתפות בסרטון שמציג את החיים הטובים של אמהות ובנות בהוליווד

GU600_SYLVIE BAG CAMPAIGN_LAYOUT_CROP_72dpi_04

השחקנית המוערכת פיי דאנווי חגגה השנה 77. מכל הסרטים והסדרות בהן כיכבה הזכורים ביותר הם "בוני וקלייד" ו"ציינה טאון". בשנת -1977 זכתה בפרס האוסקר על תפקידה בסרט "רשת שידור", אבל  בשנות ה-80 הקריירה שלה דעכה ובשנים האחרונות כמעט ולא זכינו לראות אותה בתפקידים משמעותיים. לכן הופתענו ושמחנו במיוחד לגלות שהיא נבחרה לככב בקמפיין חדש של מותג העל האיטלקי גוצ'י.

בקמפיין, שמקור ההשראה שלו היה סגנון החיים של העשירים והמפורסמים בהוליווד, משתתפות דאנווי והזמרת הצרפתייה סוקו בתפקיד בתה. השתיים מבלות יום סטנדרטי של עשירות ומפורסמות בהוליווד. הן נוסעות בלימוזינה עם נהג צמוד, עורכות קניות בחנויות יוקרה ברודיאו דרייב, סועדות לצד הבריכה, משחקות טניס ובאופן כללי חיות חיים נוצצים ונוטפי יוקרה כשהן לבושות בשיא הסטייל בפריטים מהקולקציה החדשה של גוצ'י ודאנווי צמודה לתיק הסילבי של המותג, הכוכב האמיתי של הקמפיין. הסרטון הקצר מסתיים בסצנה בה האם מעניקה לבתה את התיק כמתנה סימבולית העוברת בין הדורות.

 

הבחירה בדאנווי ממשיכה את המגמה של עולם האופנה בשנים האחרונות לתת כבוד לנשים בוגרות ולשלב אותן בקמפיינים ופרסומות. אמנם לרוב מדובר בגימיק ולא בתופעה מספיק רחבה על מנת שתשנה את הגישה שלנו לגיל כחברה ובכל זאת, כשאנחנו נתקלות בנשים שעברו את גיל 50 ומקבלות קמפיינים גדולים, אנחנו תמיד שמחות לפרגן וכמובן, לשתף אתכן.

עם זאת, אין מנוס מלציין, פיי דאנווי, כמו רבות מחברותיה ההוליוודיות עברה אי אלו התערבויות פלסטיות וכירורגיות על מנת לנסות ולשמור על מראה צעיר והתוצאה היא פנים מוחלקות, קפואות ומעוצבות יתר על המידה. השינוי האמיתי יקרה רק אם נצליח להפנים שכולנו מזדקנים ונשקיע את הזמן והכסף בליהנות מהחיים ולא במלחמה לשימור הנעורים.

GU600_SYLVIE BAG CAMPAIGN_LAYOUT_CROP_72dpi_05

GU600_SYLVIE BAG CAMPAIGN_LAYOUT_CROP_72dpi_02

GU600_SYLVIE BAG CAMPAIGN_LAYOUT_CROP_72dpi_01

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק