בגדים עם סיפור אישי

בחודש השמיני להריונה השלישי, מאיה נגרי משיקה קולקציית בגדי הריון זוהרים ולצידם, לראשונה, קולקציה לילדות. את הבגדים היא מדגמנת ביחד עם בתה בת ה-8

בעולם של אופנה מהירה עם טרנדים שמתחלפים במהירות האור ובגדים זולים שלובשים פעמים ספורות וזורקים, נעים במיוחד לפגוש את הצד האחר של האופנה, זה שבא לידי ביטוי בעיקר אצל מעצבים שחתומים בשמם על הבגדים, שמביאים איתם לקולקציות שלהם סיפורים אישיים ומלווים כל פריט משלב המחשבה, דרך העיצוב ועד שהוא נוחת על הקולב המיועד לו.

כזו היא מאיה נגרי שהגיעה לעולם עיצוב האופנה, בין היתר, מתוך צורך אישי. מאיה נישאת לגובה של 180 ס"מ ובמשך שנים לא הצליחה למצוא בגדים שהתאימו למבנה גופה התמיר וגם ענו לטעמה הייחודי. מתוך הצורך הזה התחילה לעצב ובמותג שלה כל בגד נתפר קודם כל למידתה ולאחר מכן מיוצר במגוון מידות ואורכים שיתאימו למגוון נשים. הסיפור האישי של מאיה ממשיך איתה עכשיו בקולקציית קפסולה חדשה בשם MOTHERHOOD שהשיקה השבוע.

מאיה נגרי ועלמה. צילום: גלי דודזון סגל

הקולקציה שמונה סה"כ 16 פריטים (10 לנשים ו-6 לילדות), נחלקת ל-2 קבוצות – בגדי הריון שמאיה החליטה לעצב לאור הריונה השלישי ובגדי ילדות שעיצבה לבקשתה של בתה בת ה-8.  ביחד הן מרכיבות קו בגדי ערב נוצץ לאם ולבת הכולל מספר מערכות לבוש של פריטים ייחודיים וזוהרים ועם זאת קלים ללבישה ונינוחים.

בית האופנה מאיה נגרי, קולקציית קפסולה צילום תם מרשק (2)

בין הפריטים: שמלה בסגנון גלביה ואוברול צמוד עם שרוולים דרמטיים מקושטים בוולנים ארוכים, שניהם בבדים מטאליים רכים, חליפת קטיפה אפורה המורכבת מטוניקה בעלת מחשוף עמוק ומכנסיים נשפכים, שמלת סריג צמודה א-סימטרית בשחור וכחול רויאל, מעיל צבעוני מפרווה סינטטית (שמגיע בגרסת וסט בקולקציית הילדות), קימונו באורך מקסי, שמלת מיני שחורה מבריקה וחושפת כתפיים עם כיווץ פטנט בגב, שמלת מעטפת כסופה עם מכנסיים תואמים ועוד.

בית האופנה מאיה נגרי, קולקציית קפסולה צילום תם מרשק (4)

בית האופנה מאיה נגרי, קולקציית קפסולה צילום תם מרשק (8)

חשוב לציין, על אף שהקולקציה הושקה כקולקציית הריון, היא לחלוטין לא מיועדת או מתאימה רק להריוניות. להשקה שערכה מאיה לעיתונאים, היא הזמינה את חברותיה ובנותיהן לדגמן את הפריטים, אף אחת מהן (למעט מאיה עצמה שנכנסת בימים אלו לחודש התשיעי), לא בהריון ולכולן הבגדים החמיאו עד מאוד. האופציה ללבוש את הקולקציה בהריון היא בונוס, אבל בהחלט לא האופציה היחידה וכל אישה שאוהבת קצת דרמה בסגנון הלבוש שלה, תוכל ליהנות מהפריטים שלה.

בית האופנה מאיה נגרי, קולקציית קפסולה צילום תם מרשק (6)

בית האופנה מאיה נגרי, קולקציית קפסולה צילום תם מרשק (19)

בית האופנה מאיה נגרי, קולקציית קפסולה צילום תם מרשק (12)

טווח מחירים: בגדי נשים 790 – 1295 שקל. בגדי ילדות 390 – 490 שקל. צעיפים- 50 שקל.

את קולקציית הקפסולה, ניתן להשיג בסניף רוטשילד- מגדל רוטשילד 1, רח' אחד העם 10, תל אביב

[youtube 6fF6Y3kb_Qk nolink]