איך לשמור על השפתון לאורך זמן

איך מתגברים על אתגר עמידות השפתון? בוחרים במרקם מאט. טיפים של מאפרת שבזכותם תעשי את זה נכון וטוב

*בשיתוף קרליין

האתגר הגדול ביותר בנושא איפור עמיד לאירועים או לימים ארוכים הוא  שפתון שיורד מהר.  מרקם מבריק בדרך כלל יימרח מהר יותר ולא יישאר זמן רב על השפתיים. אפשר לתחזק אותו עם גלוס או שפתון שקוף ובכל זאת, הוא לא יישאר כפי שיצרת אותו לפני שיצאת מהבית.

הפתרון הוא שפתון במרקם מאט. המרקם הזה מאוד מתאים לחורף, הוא נראה יותר קטיפתי ומהודק משפתון מבריק שנראה מצוין בקיץ.  הוא טוב גם בהתאמה לאיפור עיניים מודגש ולא נראה מוגזם מדי יחד איתו.

4jasmin-careline
איך הגעתי למראה הליפסטיק הזה? פרטים בהמשך

טיפים של מאפרת לעמידות השפתון

  1. תוחם –  אני מחסידות התוחם. צריך להשתמש בו נכון, ואז הוא עושה את ההבדל בין מריחה הנראית חובבנית למקצועית. התוחם צריך להיות בצבע הקרוב ביותר לצבע השפתון. הוא דואג שציור השפתיים יהיה מדויק ביותר. בנוסף, תוחמים טובים עשויים משעווה ולא משמן ואם תמלאי את כל השפתיים בתוחם, הם יהוו בסיס מצוין לקיבוע השפתון אחר כך.
  2. צללית, סומק או פודרה –  מורחים את השפתון כרגיל ובסיום מניחים באמצעות טפיחות בעזרת האצבע, צללית או סומק או פודרה בגוון הקרוב ביותר לצבע השפתון.
  3. לשתות עם קש  – את לפני אירוע חשוב, טרחת ושרטטת שפתון מושלם. שתי עם קש כדי לשמור על השפתון לאורך זמן.
  4. להשתמש ב- Matt it – המוצר החדש של קרליין הוא שפתון שקוף ההופך כל שפתון לאטום. זה מוצר מעולה שאימצתי מיד לתיק האיפור שלי. השפתון הופך כל שפתון שיש לך ואת רוצה לתת לו מרקם מאט שמאוד מתאים בחורף אבל אופנתי באופן כללי ומתאים במיוחד עם איפור עיניים מעושן. ועוד דבר – המאט איט יכול בקלות להפוך כל שפתון שיש לך לשפתון חדש, כך אין צורך לקנות את אותו הצבע במרקמים שונים.

MATT IT ---

שפתון מושלם ועמיד ב-4 שלבים

מרחתי שפתון אדום מבריק על השפתיים, המתנתי מעט, הספגתי את העודפים עם טישיו ואז מרחתי את שפתון המאט מעל. התחושה שקיבלתי על השפתיים היא לא כבדה והמרקם הפך לחלק יותר.

בניגוד לשפתונים אחרים המאט איט לא מייבש את השפתיים מחד, ומהווה עוד שכבה השומרת על עמידות הצבע מאידך. התחושה נעימה מאוד והשפתון ממש מקבע את הפיגמנטים של שפתון הצבע לשעות ארוכות בלי לשנות את הגוון. ניתן למריחה מעל לכל סוג של שפתון  ומעל לכל גוון צבע.

collsge_jasminמשמאל לימין, בכיוון השעון: שפתיים נקיות, שפתון אדום, שכבת מאט איט והמראה הסופי

רוצים לראות איך עושים זאת בווידאו?