איך להתאים תכשיטים ללוק הטוב ביותר?

הבגדים כבר נבחרו, האירוע מתקרב, ורק נותר להוסיף את הטאץ' האחרון, הנוצץ והבלתי נפרד מהלוק השלם – התכשיטים. גם מי מאיתנו שלא נוהגות להחליף באופן תכוף את התכשיטים הקבועים שלהן, יודעות שאי אפשר להישאר אדישות לאירועים שונים, ורצוי שתמיד נדע איך לתבל את הסטייל שלנו עם הפריטים המדויקים. אז מה מתאים למה? איך משלבים סט תכשיטים בצורה נכונה עם הבגדים? ואיך אופי האירוע יכול לעשות לנו סדר בבחירות? הינה שלושה כללי ברזל שיעזרו לכן לתכנן בצורה מושלמת את הלוק הנכון, המחמיא והמושלם עבורכן.

 

  1. הבסיס להכול – התאמת צבעים ופרופורציות

אחד הכללים הברורים והבסיסיים שעלינו להקפיד עליהם בעת תכנון הלוק המושלם, הוא שמירה על הפרופורציה הנכונה. אבל פרופורציה היא הרבה יותר ממידות וגדלים. פרופורציה למשל היא גם ההתאמה בין התכשיט לבגד והתאמה בין התכשיטים עצמם.

שרשרת זהב ארוכה או תליון יהלומים בולט יצריכו מכן תכשיטים משלימים מעודנים יותר כמו עגילים צמודים אך תואמים בצבעם. אם תבחרו למקד את תשומת הלב דווקא בידיים בעזרת צמיד יהלומים או טבעות חותם, השרשרת והעגילים שתבחרו צריכים להיות צנועים יותר כדי לשמור על פרופורציות נכונות. במילים אחרות, על התכשיטים להתכתב זה עם זה בזמן שברור כי יש חלק מרכזי בסט שגונב את ההצגה.

כמובן שגם צבעי הביגוד והגזרה שתבחרו חייבים להיות מתואמים. כך למשל, שמלת ערב שחורה ויוקרתית תוכל להשתלב נהדר עם תכשיטים מסיביים יותר כמו שרשרת פנינים או עגילי חישוק, בעוד שלוק יום יומי פשוט יותר, יהיה מושלם בשילוב צמידים לרגל ועגילי פנינים ואבני חן. סט צבעוני ובוהק יחייב אתכן לאזן את המראה השלם עם תכשיטים צנועים יותר כמו תליוני זהב ואילו חליפות עבודה בצבעים ניטרליים ישודרגו בעזרת תליוני סוליטר וטבעות זהב.

  1. מה אופי האירוע שאתן נערכות ואליו?

במהלך החיים אנחנו נערכות לסוגים שונים של אירועים – אירועי משפחתיים, אירועים יוקרתיים, אירועים עסקיים וגם – דייטים, ימי הולדת, חגים וכדומה. כל אירוע כזה הוא שונה בתכלית מקודמו ובמה שחשוב לנו לשדר בו ליתר המוזמנים. הבחירה שלנו בלבוש ובתכשיטים שאנו עונדות היא אחת הדרכים השימושיות ביותר להעביר מסרים בהתאם לאופי האירוע.

לגנוב את ההופעה באירוע יוקרתי יכולה להיות משימה פשוטה כשבוחרים בעגילי יהלומים או שרשראות ותליוני יהלומים. עם זאת, כשמדובר על אירוע משפחתי, העדיפו את הסגנון המתון יותר שיגרום לכן לבלוט בחן אך לא בחוסר מודעות לסביבה. תוכלו לצלוח אירועים כאלו עם תליוני אבני חן ועגילים צמודים וקלסיים.

אירועים עסקיים שבהם אתן רוצות לעשות רושם ייצוגי ולבלוט בטוב טעם, הם אירועים שבדיוק בשבילם נועדו טבעות חותם או טבעות אבני חן ופנינים. אלו הן טבעות שנותנות ייחודיות מרעננת למראה העסקי שנוטה להיות לרוב גנרי.

  1. מהם היתרונות שאתן רוצות להדגיש בלוק שבחרתן?

אחד העקרונות היפים בטבע, הוא שכולנו דומים אך שונים זה מזה. לכל אחת מאיתנו חלקים אחרים שאנו רוצות להבליט או להצניע, ובדיוק כמו בבחירת הלבוש שלנו, גם תכשיטים יכולים לעזור לנו לעשות זאת. אם הבגד שבחרתן נועד להדגיש חלק מסוים, תמכו בכך בעזרת תכשיט מתאים. למשל – שרשרת פנינים מרשימה לשמלה בעלת מחשוף נדיב ועמוק, עגילי חישוק למראה פנים צרות יותר, צמיד זהב מסיבי להדגשת מפרקי הידיים בשילוב שמלת נשף עם צווארון גבוה. מחשוף עמוק יתאים גם עם שרשרת זהב ארוכה וטבעות זהב עדינות לשמלה צמודה עם שרוולים ארוכים ועוד שלל סגנונות של תכשיטים אשר יעניקו לכן את הטאץ' המושלם ללוק שבחרתן.