איך לאמץ את הטרנד המנצנץ?

המראה הנוצץ הוא אחד הטרנדים הכי חמים בעולם האיפור ואם עושים אותו נכון הוא יכול להתאים לכל גיל ולשדרג כל מראה. המאפרת שלי גפני נתנה לנו טיפים שכדאי ליישם בדרך לנצנוץ המושלם

בחורה עם מחשב נייד

גיגי חדיד GETTYIMAGES

אנחנו רגילות לראות מראות מנצנצים, מלאי גלאם וזוהר, על מסלולי התצוגות בשבועות האופנה מסביב לעולם או על הכוכבות הגדולות של השטיחים האדומים, אבל לא רבות יעזו לנסות לשלב מוצרים מנצנצים כשהן מתאפרות לבד בבית. חבל, כי תוספת נצנוץ עדינה יכולה להפוך כל מראה "רגיל" ל- "וואו". הכל עניין של מינון.

"המראה המנצנץ יכול להתאים לכל גיל אם משתמשים בנצנוץ במידה" מסבירה שלי גפני, המאפרת הראשית של סופר-פארם "הנצנוץ יכול לשדרג כל מראה איפור למראה ערב מדליק".

איך תעשי את זה נכון?

לפני הכל, מדגישה שלי, הדבר הכי חשוב ביישום הטרנד המנצנץ, הוא לבחור אזור אחד בלבד שאותו אנחנו רוצות להדגיש ולשמור על מידתיות.

את הנצנצים ניתן להוסיף בקצה הפנימי של העין, על גלגל העין, על השפתיים, עצמות הלחיים או באזור הדקולטה.

1.נצנוץ בחלק הפנימי של העיניים:

שרליז ת'רון. צילום: gettyimages

אפשר לתת נקודת אור מנצנצת ממש כמו הארה בקצה הפנימי של העין. האבקה המנצנצת שנשתמש בה לאזור זה צריכה להיות גרוסה דק (לא נצנצים עבים) ובצבע שיתאים לצבע הצללית שהשתמשנו בה על העפעף.

בגוונים חומים או על צבעי האדמה אפשר להשתמש בנצנוץ מוזהב.

בגווני האפור שחור אפשר להשתמש בנצנוץ לבן/מוכסף.

ובגוונים סגולים ורודים אפשר להשתמש בנצנוץ האולטרה.

2 מראה מעושן מנצנץ:

GettyImages-494294904

אם את חסידה של איפור עיניים מעושן ודרמטי תוכלי לשדרג גם אותו באמצעות הנחת נקודת אור מנצנצת שמניחים ממש באמצע גלגל העין. בכל פעם אפשר לבחור בגוון נצנוץ אחר כדי לקבל מראה מעושן עם פיגמנט שונה.

3. שפתיים מנצנצות

GettyImages-496538024

טרנד ניצנוץ השפתיים הוא טרנד מדהים אבל פחות פרקטי.

אפשר לתת לשפתיים מראה מנצנץ במיוחד באמצעות הנחת שפתון רווי בלחות ומעליו לתפוח נצנצים המתאימים לגוון השפתון. הנצנצים נדבקים לשפתון ונותנים מראה חושני וזוהר במיוחד.

דרך קלה וטבעית יותר ניתן להשיג על ידיי שפתונים או גלוסים שמכילים נצנוץ עדין בפורמולה.

4. ניצנוץ על עצמות הלחיים:

GettyImages-634981226

אחת הדרכים הקלות ביותר לאמץ את הטרנד היא באמצעות שימוש בשימר מנצנץ או ערבוב של מעט שימר בהיר עם אבקת נצנצים גרוסה והנחה על עצם הלחי.

5. ניצנוץ באזור הדקולטה:

אם את לובשת מחשופים בשעות הערב, תוכלי להקפיץ את המראה באמצעות שילוב של שימר מבריק עם נצנוץ עדין שתפזרי באזור הדקולטה.

המוצרים שיעזרו לך לנצנץ

SHINYMAKEUP1BRONZE HODDESS HEAT WAVE .1 של אסתי לאודר. מחיר: 240 שקל |2. STARSHINE SHIMMER PALETTE של ג'ייד. מחיר: 89.90 שקל | 3. HIGHLIGHTER BROZE ALL OVER BAKED POWDER STROBING EFFECT של פופה. מחיר: 99 שקל | 4. צללית זהב של פופה. מחיר: 65 שקל | 5. צללית כסופה של בורז'וואה. מחיר: 45 שקל | 6. שפתון JUICY SHAKER גוון APRI CUTE 102 של לנקום. מחיר: 115 שקל | 7. אינסטנט לייט ליפ קומפורט אוייל גווןHoney Glam של קלרינס. מחיר: 156 שקל | 8. ליפגלוס HD של רבלון. מחיר: 59.90 שקל |9. שפתוני glossy summer של שיק. מחיר: 42 שקל

צפי בשלי גפני מדגימה את הטרנד

[youtube b9WPmO34AUk nolink]

***