איך יודעים שבא אביב?

גלית גוטמן הצטלמה השבוע לקמפיין הקיץ של קרייזי ליין ולצידה דוגמנית מפתיעה שמעידה על הרצון של המותג לכבוש קהלים חדשים. ככה זה נראה מאחורי הקלעים

קרייזי ליין, צילומי קמפיין אביב קיץ 2017, צילום ליאור ונאוס (106)

למרות הימים היפים שפוקדים אותנו, החורף עוד לא אמר את המילה האחרונה, אבל מותגי האופנה כבר נמצאים עמוק בתוך צילומי הקמפיינים של קולקציות אביב-קיץ 2017 שעוד רגע יגיעו לחנויות. ואם מתמזל מזלם, ובעיקר מזלן של הדוגמניות, הם זוכים לצלם ביום שמשי שמתאים בצורה מושלמת לאוירת הקיץ אותה הם מבקשים להעביר.

אתמול (ראשון) התקיימו צילומי קמפיין אביב 2017 של מותג האופנה קרייזי ליין עם הפרזנטורית הותיקה גלית גוטמן ולצידה, הדוגמנית יושיבה ג'ונס.

קרייזי ליין, צילומי קמפיין אביב קיץ 2017, צילום ליאור ונאוס (32)

בקמפיין החורף האחרון של הרשת צורפה לגוטמן לראשונה רונית יודקביץ, בזמנו לא נמסר האם מדובר בליהוק חד עונתי או כזה הצפוי להימשך, אבל על פי הצילומים החדשים אפשר להסיק את התשובה.

קרייזי ליין, צילומי קמפיין אביב קיץ 2017, צילום ליאור ונאוס (49)

יושיבה ג'ונס (23) היא שם חם בעולם הדוגמנות הישראלי. למרות מה שנהוג לחשוב, היא לא אתיופית אלא חלק מקהילת העבריים מדימונה ובעברה לא מעט קמפיינים של מותגים ומעצבים מקומיים מובילים ודוגמנות מסלולים.

לא נמסרו לנו הנימוקים לבחירה של קרייזי ליין בג'ונס הצעירה לככב בקמפיין לצד גוטמן, אבל סביר להניח שמאחורי ההחלטה עומד הרצון לפנות לקהלים חדשים, צעירים ומגוונים. האם זה יעבוד?

התשובה טמונה פחות בדוגמנית ויותר בבגדים. אם לשפוט על פי העונות האחרונות, המעצבות של קרייזי ליין עדיין לא מצאו את הדרך האולטימטיבית לשלב בין הבגדים המבוקשים על ידי קהל הלקוחות הותיקות, הבוגרות והשמרניות, לבין הרצון למשוך לקוחות חדשות, צעירות וטרנדיות, אבל בהחלט עושות מאמצים בכיוון הנכון. כשנראה את הקולקציה במלואה, נוכל לדווח האם המאמצים הניבו הצלחה.

CRAZY5214קרייזי ליין, צילומי קמפיין אביב קיץ 2017, צילום ליאור ונאוס (4)קרייזי ליין, צילומי קמפיין אביב קיץ 2017, צילום ליאור ונאוס (22)קרייזי ליין, צילומי קמפיין אביב קיץ 2017, צילום ליאור ונאוס (7)קרייזי ליין, צילומי קמפיין אביב קיץ 2017, צילום ליאור ונאוס (46)קרייזי ליין, צילומי קמפיין אביב קיץ 2017, צילום ליאור ונאוס (37)קרייזי ליין, צילומי קמפיין אביב קיץ 2017, צילום ליאור ונאוס (82)קרייזי ליין, צילומי קמפיין אביב קיץ 2017, צילום ליאור ונאוס (56)קרייזי ליין, צילומי קמפיין אביב קיץ 2017, צילום ליאור ונאוס (97)קרייזי ליין, צילומי קמפיין אביב קיץ 2017, צילום ליאור ונאוס (48)

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק