איזה החלקה אורגנית הכי טובה?

החלקה אורגנית הינה אחד הלהיטים הגדולים של התקופה האחרונה ונראה שכמעט כולם כבר ניסו אותה. הסיבה לכך היא המראה הגולש, הבריא והחלק של שיער שאך לפני רגע היה מקורזל, פרוע וקשה לסירוק, והיכולת להפוך גם שיער פגום ומפוצל לשיער רך וזוהר של נסיכה מהאגדות תוך שימוש בחומרים טבעיים בלבד. אז איך פועל הקסם ואיזה החלקה אורגנית הכי טובה? כל זאת ועוד במאמר זה.

קרדיט תמונה: freepik

organic – ההחלקה האורגנית הכי טובה והכי בריאה

החלקה אורגנית הינה החלקה שמכילה מוצרים טבעיים בלבד ואינה מכילה חומרים כימיים מסוכנים דוגמת גופרית או פורמלין. oxo organic הינה ההחלקה הטבעית הכי טובה והכי בריאה שניתן להשיג כיום. זוהי החלקה הנחפפת טרם ייבוש והחלקת השיער באמצעות הפן, מה שמגן הן על בריאות מעצב השיער והן על בריאותו של המטופל ללא כל אדים רעילים הנפלטים כתוצאה מהתגובה לאויר החם של הפן, ותוך שמירה על תוצאות מדהימות. הפורמולה הייחודית של ההחלקה האורגנית הנחפפת פותחה במספרת ביואורגניק, המספרה האורגנית והאקולוגית של הראשונה בתל אביב בהנהלתו של שוקי עמירה, ואשר עובדת אך ורק עם חומרי צביעה והחלקה נטולי חומרים כימיים ומבוססים על חומרים טבעיים בלבד שאינם מזיקים לסביבה ואינם מהווים סכנה בריאותית לא לספר ולא לציבור הלקוחות. לא רק שההחלקה הנחפפת איננה מזיקה לשיער, אלא שהיא מועילה ומשפרת את איכותו באמצעות החדרת לחות, מניעת קצוות מפוצלים ושבירת סיב השיערה ומאפשרת לכל אחד להאריך את השיער ללא חשש מקצוות שרופים או פגומים מנזקי שמש, ים, בריכה וכדומה. כמו כן, תוצאותיה של ההחלקה האורגנית הנחפפת נמשכות לאורך זמן רב, יותר מההחלקה היפנית או החלקת הקראטין, ואין לה ריח חריף אלא ריח מבושם ונעים כמו של שמפו רגיל.

ביואורגניק – המספרה שתציל לכם את השיער ואת הבריאות

ביואורגניק הינה מספרה אורגנית ואקולוגית הממוקמת ברחוב בוגרשוב בתל אביב ומנוהלת על ידי שוקי עמירה, מעצב שיער בעל שנים רבות של נסיון אשר בעבר סבל מבעיות בריאות עקב שימוש מוגבר בחומרי החלקה כימיים שהיו אופנתיים וטרנדיים עד לפני זמן לא רב. ההבנה עד כמה החומרים האלו לא בריאים ומזיקים הן לאדם והן לסביבה גרמו לו להבין שחייבת להיות דרך אחרת להעניק טיפול מעולה ותוצאות מדהימות לשיער בלי חומרים מסוכנים. התוצאה הינה החלקה אורגנית נחפפת, אשר טרם ייבוש השיער והחלקתו בחום גבוה ( מה שגורם להתאדות החומרים המסוכנים ולשאיפתם על ידי איש המקצוע והלקוח ) נשטפת היטב עד להסרה של 100% מן החומר הפעיל ומותירה את השיער נקי ומוכן לייבוש על ידי פן או מייבש שיער מקצועי למראה שיער בריא, חלק, מבריק ונוח מאד לעיצוב ולסירוק.

כיצד לזהות החלקה אורגנית נחפפת אמיתית?

חשוב לדעת כיצד לזהות החלקה אורגנית נחפפת ולא לסמוך רק על דברי מעצב השיער. להלן כל הדרכים שיעזרו לך לזהות החלקה אורגנית נחפפת אמיתית:

 • את ההחלקה האורגנית הנחפפת יש לשטוף היטב ולחפוף בשמפו לפחות פעמיים או שלוש עד להסרה מלאה של כל החומר הפעיל מן השיער בטרם מתחילים להחליק את השיער באמצעות פן מקצועי, שימו לב ששטיפה קצרה במים לא תעשה את העבודה.
 • ההחלקה האורגנית איננה בעלת ריח חריף ואינה פולטת אדים וניתן לבצע את ההחלקה גם בחדר סגור ללא כל סכנה.
 • החלקה אורגנית נחפפת אמיתית למעשה לא מחייבת החלקה באמצעות פן, ואת תוצאותיה ניתן לראות מיד.
 • השיער נשאר חזק ובריא ואפילו מותר לצבוע את השיער מיד בתום סיום פעולת ההחלקה.
 • אין צורך להחליק את כל השיער כשמגיע הזמן לעשות חידוש החלקה על צמיחה חדשה.
 • השיער שומר על מראה בריא, מבריק וחלק לאורך זמן גם לאחר ביקור בים ובבריכה.

 

ממה עשויה החלקה אורגנית נחפפת?

על מנת ליצור פורמולה המאפשרת ליהנות משיער זוהר וחלק אך עם זאת לשמור על בריאות הלקוח וגם על בריאות הספר, חשוב להשתמש בחומרים טבעיים ובלתי מזיקים בלבד, להלן רשימת המרכיבים ממנה עשויה הפורמולה של החלקה אורגנית נחפפת:

 • מי זהב – תרכובת של מים מזוקקים וחלקיקי זהב זעירים המעניקים הגנה ולחות לשיער בזמן השימוש בפן והתבלות סיב השיערה, מאזן את רמות החומציות בשיער ותורם למראה בריא ומלא ברק.
 • שמן דקלים – שמן הדקלים מככב לעיתים בכותרות כשמן שאינו בריאותי במיוחד לאכילה, אך כשמן המיועד לקוסמטיקה הוא דווקא נחשב כמקור איכותי ביותר ללחות, הגנה ותוספת משמעותית של ויטמין E, ודווקא השומן הרווי שאינו רצוי כמקור למזון הינו מקור מעולה ובריא מאד ללחות לעור ולשיער.
 • שמן ארגן – כולנו כבר שמענו על יתרונותיו הרבים של שמן הארגן המרוקאי, פרי הפלא של המדבר, הוא מכיל ויטמינים ומינרליים חיונים רבים שעדיין נחקרים כמקור מעולה ללחות, בריאות, הזנה וחידוש העור והשיער והענקת ברק בריא וחזק.
 • תמצית קקאו – הקקאו ממנו מכינים את השוקולד הנפלא מכיל גם ויטמינים החשובים לשמירה על שיער בריא לאורך זמן, מעניק לחות וגמישות ומחזק את סיב השערה מבפנים.
 • חלבון חיטה – על מנת שחלבון החיטה יוכל להיספג בשיער הוא עובר תהליך מיוחד הנקרא הידרוליזה שגורם לפירוק המולקולה לספיגה הרבה יותר מהירה ויעילה שלה. חלבון החיטה מעשיר את סיב השיערה, בונה אותו ומונע פיצולים.
 • חלבון אורז – גם חלבון האורז עובר תהליך הידרוליזה על מנת לספק לשיער הזנה, רכות וגמישות למגע משיי ונעים במיוחד.
 • תמצית לבנדר – הפרח הסגול המוכר לנו ומזוהה עם השדות הפורחים של פרובאנס בצרפת ומעניק לשיער ניחוח נפלא, ברק ומראה בריא וחזק.
 • קראטין – סיב השיערה עשוי מקראטין, הענקת קראטין ממקור חיצוני לסיב השיער מאפשר לו לעמוד בתנאים של חום ויובש, או להיפך, לחות מזיקה. תוספת הקראטין חשובה במיוחד עבור האקלים הישראלי והביקורים התכופים בים ובבריכה אשר מזיקים מאד לשיער. הקראטין מגן על סיב השערה ומשקם אותה.
 • חומצות אמינו – חומצת האמינו הן הבסיס לכל החיים על פני כדור הארץ, הן היסודות שעליהן נשענים החיים עצמם. המולקולה של חומצות האמינו מסוגלות לחדור לסיב השיער ולבנות אותה מבפנים, חזקה יותר, יציבה יותר, רכה וגמישה יותר ובריאה יותר.

יתרונות ההחלקה האורגנית הנחפפת לעומת החלקות אחרות

ההחלקה האורגנית הנחפפת אשר פותחה במספרת ביואורגניק בהנהלת מעצב השיער שוקי עמירה נהנית מכל העולמות, היא גם בריאה הרבה יותר מן האפשרויות האחרות וגם שומרת הן על בריאות הלקוח והן על בריאות אנשי הצוות של המספרה, גם משקמת ומבריאה שיער יבש, פגום ופגוע, גם מעניקה תוצאות לאורך זמן רב, גם מקצרת את משך הטיפול החוזר ( בפעם הראשונה ההחלקה אורכת 4-5 שעות אך לאחר מכן יש צורך לטפל רק בגדילה החדשה בטיפול קצר ומהיר יותר ) והיא אינה מכילה חומרים מזיקים לבריאות כגון פורמלין, אמוניה, גופרית או חומרים רעילים אחרים. לאחר ההחלקה ניתן להשתמש בשמפו רגיל לחפיפת השיער ואין ריח לוואי כימי חריף אלא ניחוח מבושם ונעים, וניתן להכנס לים ולבריכה ללא חשש מהרס ההחלקה.