הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

אין בכך שום ספק כי כל אחד ואחת מאיתנו זקוקים לעיתים לתמיכה, עזרה כמו כלכלית, משפחתית חברית, למילים חמות, אך אם זה הופך לדבר שבשגרה שהאדם נזקק כל הזמן לעזרתם ועצתם של אחרים, זו הדלקת נורה אדומה כאות אזהרה לבעיה.

05/06/2011

“מה שתלוי מתייבש ונופל”, זה המשפט שהיה שגור בפי המבוגרים וזוכרת אותו עוד בהיותי ילדה. תלוי, תלות זה דבר נורא כשלעצמו. תלות הינה תחושה של אי יכולת ו\או מסוגלות לתפקד ולפעול מבחינה נפשית, פיזית, כלכלית, ללא עזרה ועצה של אחרים. להיות אדם תלותי באחרים כמו: בני משפחה, חברים וכו’ זו הרגשה קשה ומעיקה בלהיות זקוק תמיד לעזרתם ועצתם של אחרים. והקושי מתבטא עוד יותר בשחרור מהתלות עצמה.

רבים מאיתנו שומעים על נשים שהן תלויות בבעליהן ונשלטות על ידם, כוח וסמכות בעניין הפיננסי ומניעת לקיחת כסף ללא רשות ואישור. ועוד שגברים מונעים מנשותיהם לצאת לעבוד ולסייע בכלכלת הבית וגם אנשים שסובלים מבחינה נפשית, והמטפחים ומפתחים תלות במטפלים שלהם.

אין בכך שום ספק כי כל אחד ואחת מאיתנו זקוקים לעיתים לתמיכה, עזרה כמו כלכלית, משפחתית חברית, למילים חמות, אך אם זה הופך לדבר שבשגרה שהאדם נזקק כל הזמן לעזרתם ועצתם של אחרים, זו הדלקת נורה אדומה כאות אזהרה לבעיה.

יש לומר די לתלות ולהתחיל להיות עצמאיים, ולהחזיר אמונה מלאה ואמיתית באני העצמי. נשים שלא ידעו איך זה ומה זה לצאת מהבית,קומו ואזרו אומץ וצאו לעבוד. זאת זכותכן המלאה לעשות כן וללמוד ולהרחיב אופקים מעצם יציאתכן מהבית. גברים באשר אליכם, תבינו שנשים יכולות ומסוגלות לנהל טוב מאוד את כלכלת הבית בדיוק כמוכם. שחררו והשתחררו מהתלות הזאת שאיננה מביאה שום דבר חיובי. תנו דעתכם על כך שכמה כיף זה להיות עצמאי וכל יכול מבלי להיות תלוי באף אדם. לצאת ללמוד, לעבוד ולהרוויח את כספכם ביושר ובכבוד, ולא להזדקק לכספם של בני משפחה ואחרים. החזירו את אמונתכם בעצמכם, והקשיבו לליבכם המבקש ללמוד ולהתפתח במקום להישאר עצור ומאופק, תקוע ותלוי כעלה נידף ברוח בחסדי הבריות.

השכילו ועשו כל אשר ליבכם חפץ ואל תתנו לאף אחד מלבדכם להחליט מה טוב או רע עבורכם. אתם הם אלה שקובעים בחייכם שלכם, כי אתם אלה האדונים לעצמכם ולגורלכם, ולא אף אחד אחר. אותה עצמאות שתעניקו לעצמכם, רק תעשה לכם טוב ואף תחזק את ביטחונכם העצמי ותגדלו בעיני עצמכם בעשרת מונים, משום שתראו ותיווכחו שהשד אינו נורא כל כך לעשות דברים באופן עצמאי ולבד מבלי להיתלות באיש. אחרי הכל כל נשמה יורדת לעולם לבד ועושה את מסלולה וחוזרת חזרה לבדה ללא ליווי של אף אחד אחר מלבד עצמה היא, אזי כך גם בחיי היום יום יש לעשות ולהתנהל בעצמאות נטולת תלות באיש. אין זה אומר שאין לקבל עזרה כלל, אך לא להפוך זאת להרגל כרוני עד כדי תלות מה שמביא לחוסר אונים.

עץ מאות שמח לכם.

כל הזכויות שמורות לאסיה ©

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה