הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

נו באמת אתם מאמינים שמשהו ישתנה אם תאמרו את מילות הקסם יהיה בסדר? על מי אתם “עובדים” או את מי אתם מנסים “לסדר”?

10/04/2011

אתם באמת מאמינים בזה?

כמה פעמים שמעתם את המשפט: יהיה בסדר?

להגיד יהיה בסדר זה נחמד וזהו משפט השגור בפי הרבה מבנינו.

האם אתם באמת מאמינים בזה כמו שאתם אומרים שיהיה בסדר?

למה אתם מתכוונים כשאתם אומרים יהיה בסדר? או שמא אילו רק שתי מילים על מנת לנחם את האני שלכם כתירוץ, בכדי לא באמת לעשות משהו ולהתמודד עם האמת?

יהיה בסדר, יהיה בסדר נו באמת אתם מאמינים שמשהו ישתנה אם תאמרו את מילות הקסם יהיה בסדר? על מי אתם “עובדים” או את מי אתם מנסים “לסדר”?

בסדר יהיה אך ורק אם תקומו ותעשו מעשה, אם באמת תפעלו לשינוי המצב ולא רק באמירת המילים יהיה בסדר. יהיה בסדר זה כמו להמשיך ולתת ולאפשר לחיים לקחת אתכם ולסחוף אתכם עם הזרם הטבעי שלהם, ולא משנה לאן העיקר שאתם לא תיקחו החלטה ותפעלו על פיה. זה אומר להמשיך להיות ראש קטן ולהרים ידיים מאחריותכם על חייכם, ולא לעשות דבר מלבד לבכות על מר גורלכם וכמה קשה ורע לכם. זה אומר להמשיך להיות המסכן והקורבן של אכלו לי ושתו לי ואין לי ולא טוב לי ועוד כהנה וכהנה הצהרות ואמירות, אבל הי, תעצרו רגע, קחו אוויר תנשמו עמוק . . . הכול יכול להשתנות ואין זה מצב של קבע אלא אם כן תמשיכו בזו הדרך והצורה ללכת ולא תעשו מאום.

אתם לא אפס!

אתם לא מסכנים!

אתם לא מפסידנים!

ובטח שאתם לא קורבן!

אבל אתם כן! . . .

אתם כן משהו!

אתם כן יכולים!

אתם כן מצליחנים!

אתם כן בעלי אומץ ותעוזה!

עשו טובה גדולה לעצמכם וליקירכם וקומו, תאמרו תודה על עוד יום שאתם מקבלים במתנה כי אין זה מובן מאליו שתלכו לישון ותקומו לעוד יום, ממש לא. הכול זה שאול וזמני ולא משנה בני כמה אתם ומהו קו בריאותכם, הכול זה משחק אחד גדול ואתם קובעים איזה תפקיד תקבלו, מה תעשו ומה יהיה לכם. אז קדימה, אם אתם רוצים לקבל את התפקיד הראשי ולחיות באושר ועושר, זה הזמן לבחור ולהחליט והחשוב ביותר . . . ליישם בפועל!

רק אחרי שתעשו יש מקום למילים: יהיה בסדר, כי אתם כבר עשיתם ואתם יודעים שמה שעשיתם תורם ויגרום לזה שיהיה בסדר מעצם עשייתכם בפועל, אז הבמה כולה שלכם והתפקיד על כל תוכנו ומהותו מחכה לכם שתבחרו בו ותשחקו אותו הכי טוב שרק אתם יכולים, כי אתם אלה שקובעים אם יהיה בסדר או . . .

אז מה אתם אומרים, נכון שיהיה בסדר? יהיה גם יהיה כי אתם עושים למען זה. המשיכו לעשות ותקטפו פירות מתוקים שתיהנו מהם יום יום, אתם ויקירכם כי מגיע לכם.

שפע ברכה והצלחה,

כל הזכויות שמורות לאסיה ©

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה