הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

כן ישר עם פקיחת עיניים וההתמתחות הראשונה, מגיעה המודעות של “הנה קמתי לעוד יום”. אז לפני שאתם מתחילים את יומכם בצורה השגרתית הזאת . . .

06/01/2011

למתוח את הקפיץ בכיוון הנכון

יום נפלא וקסום שמביא איתו חוויות טובות ונעימות, מתחיל מיד עם השכמתנו ובקומנו מהמיטה. כן ישר עם פקיחת עיניים וההתמתחות הראשונה, מגיעה המודעות של “הנה קמתי לעוד יום”. איך שפוקחים עיניים בבוקר המחשבות רצות בראש במודעות, וכבר מתעסקים במחשבות על איך יהיה היום? מה לעשות? עם מי לדבר ועם מי לא? מה יש להספיק לעשות וכו’. . . אז לפני שאתם מתחילים את יומכם בצורה השגרתית הזאת, כמו על תקן אדם רובוט בואו ונסו לפתוח את היום קצת אחרת מהרגיל.

זוכרים את הבובות של פעם, עם הקפיץ? כדי שהבובה תרקוד היה צריך למתוח את הקפיץ עד הסוף כמו לתכנת אותה ואז היא הייתה רוקדת, שרה וזה היה מעלה חיוך על פנינו. כן זה היה עושה לנו טוב, אומנם בובה אבל היה רגע של אושר מחויך ונעים, כי זה גרם לילדנו לצחוק, לקפוץ ולרקוד מהנאה . . . ככה זה ילדים אתם יודעים, הם נהנים מכל דבר אפילו מהשטות הכי קטנה וזה מה שיפה בעולמם. כן יש לנו מה ללמוד מהם, אבל זה כבר סיפור אחר.

ונחזור לענייננו, זוכרים הבובה עם הקפיץ?! . . .

אז זהו שזה על אותו עיקרון. תכנתו את עצמכם כל בוקר מחדש, ומתחו את הקפיץ לכיוון של מחשבות טובות וחיוביות, ועל איך שיומכם מתחיל בחיוך ומילה טובה עם בני המשפחה לפני היציאה לעבודה, סידורים וכל דבר אחר שיש לכם לעשות. וגם בחוץ, שימרו על אותו קו, אותו תדר. וגם אם קורים דברים פחות נעימים, עברו רק לידם, ולא דרכם כדי לשמור על עצמכם שזה לא יגע בכם ואם אין אפשרות, אז מינימום נגיעה ובטח שלא עמוקה עד כדי לקחת ללב וגם לא לריאות, זה לא בריא :)

תכנתו עצמכם כך כל יום מחדש, כשכל יום אתם משודרגים יותר ויותר. אתם מלומדי ניסיון ומפתחים לכם שיטה איך להתחיל, להמשיך, לעבור ולסיים עוד יום שקיבלתם במתנה. וכך עוברים עליכם ימים, שבועות, חודשים ושנים של שביעות רצון והישג כאשר אתם נטולי, כעס, עצבים, מתח, לחץ וכל הדברים השליליים האחרים שהיו עד לא מזמן נחלתכם. ואז תבינו כמה זמן בזבזתם זמן יקר וחשוב על “שטויות” שיכולתם לעשות אחרת, וכל זה כי לא מתחתם את הקפיץ לכיוון הנכון. אבל לא נורא יש גם חדשות טובות והן: שמחר מגיע עוד יום חדש, אז תזכרו למתוח את הקפיץ בכיוון הנכון.

שיהיה לכם יום נפלא :)

כל הזכויות שמורות לאסיה  ©

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה