למה אין לי בעיה שבעלי צופה בפורנו?

אם חשבת שבעלך חייב לשמור לך אמונים ובלעדיות לנצח נצחים, כדאי לך לקרוא על 5 סיבות שבגללן אין לי בעיה עם זה שבעלי צופה בפורנו

19/08/2016
טובית קידר קבלו עדכונים מטובית
  • RSS

שאטרסטוק

אתמול בערב, ערב ט״ו באב, התקשרה אליי חברה טובה בבכי היסטרי.
״לא תאמיני, אני לא מאמינה, זה לא קורה לי״ היא בכתה בבליל של מילים, שאני לא ידעתי אם אני באמת מאמינה או לא, מכיוון שלא הצלחתי להבין לרגע במה מדובר.

אחרי כמה דקות שבהן שפכה את ליבה אל אוזני הקשבת ונטולת היכולת להבין, הצלחתי להרגיע אותה, ולו רק כדי שאגלה מה האסון הגדול שפקד אותה.
אני לא רוצה לזלזל בצערה של חברה טובה, חלילה, אבל הסכיתו ושמעו - היא גילתה שבעלה צפה בפורנו אחר הצהריים, בזמן שהיתה עם הילדים בסרט. שוד ושבר.

האמת, שאני לא מצליחה להבין מה הבעיה. הרי כולנו מבוגרים, לכולנו יש חשקים וצרכים, לרובנו יש גם פנטזיות- גלויות יותר או פחות, אז מה הדרמה הגדולה סביב כל הפורנו הזה?!

אחרי שניסתה להסביר לי שזה ״דוחה״, ושהיא ״לא מאמינה שזה מה שמחרמן אותו״, אחרי שהזדעקה שזה ״משפיל נשים״ ו ״איך הוא מסוגל״ כי ״הרי יש לנו בת״ - הגענו לשורה התחתונה- היא רוצה שהוא ירצה רק אותה. יחשוק רק בה. שלעולם לא תעבור במוחו החם והקודח עוד דמות אישה מלבדה.
״סירייסלי? ״ שאלתי.
״סירייסלי״ היא ענתה.

תשמעו, אני יודעת שבעלי צופה בפורנו, גם אם יכחיש זאת. ולמען האמת אין לו שום סיבה להכחיש זאת, משום שלי אין שום בעיה עם זה.
אז לכל חברותיי, מכרותיי ואחיותיי הנשים החוששות והנפגעות באשר הן, הנה ה״אני מאמינה״ שלי, או- 5 סיבות שבגללן גם לך ממש לא צריך להפריע שהגבר שלך צופה בפורנו:

שאטרסטוק

1. הוא צפה בפורנו גם לפני שהכיר אותי. ככה קיבלתי אותו ואין לי כוונה לשנות אותו. גם לא בזה.

2. למרות שצפה בפורנו לפני שהכרנו, הוא בכל זאת בחר להתחתן איתי, ואפילו יש לנו אחלה סקס סטנדרטי ונעים כבר שנים.

3. כי גם אם יהיה לי אכפת הוא עדיין יצפה בפורנו וישקר לגבי זה. ואם הוא ישקר לגבי זה, יותר סביר שישקר גם לגבי דברים אחרים. פתיחות וכנות תמיד עדיפות.

4. כי לי יש את הרוקט פוקט שלי, שהוא מכיר ולמד לחבב, למרות שלפעמים בא לי קוויקי עם הצעצוע ולא את כל הבוג׳רס איתו. וזה נותן לשנינו לגיטימציה לחוות את המיניות שלנו בפתיחות, אפילו שאנחנו בזוגיות ארוכת שנים.

5. כי כשמשתפים פנטזיות הסקס טוב יותר. מודה שבהתחלה לא הבנתי את הקטע של הפורנו, כי לפניו לא צפיתי בזה בעצמי, אבל תוך כדי העניינים שלנו, כשקלטתי מה מדליק אותו, לגמרי למדתי להתחרמן מזה והסקס שלנו הרבה יותר מגוון עכשיו.

חלמת כל החיים על זוגיות בלעדית ונאמנות לנצח נצחים? פרגני לו את מה שעושה לו טוב, וגם לעצמך את מה שעושה לך טוב. זה מתכון בדוק בדיוק למה שאת מבקשת לעצמך.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה