מאמנת הכושר שניפצה את מה שחשבתן על משקל

מאמנת הכושר קלסי וולס העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונה בה היא נראית ב-3 מצבי משקל שונים וניפצה את כל מה שחשבתן עד היום בעניין קילוגרמים. לראות ולהפנים: פחות זה לא יותר!

27/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

מהו המשקל שלנו אם לא תעתוע מספרי אחד גדול? תשאלו את מאמנת הכושר קלסי וולס, שהפכה ויראלית בימים האחרונים, בזכות התמונות שהיא מעלה לחשבון האינסטגרם שלה. וולס מצליחה בחיניות כובשת לנפץ את החשיבות שבחורות מעניקות למשקל. היא בסך הכל מציגה לעולם את מה שעלינו להפנים אחת ולתמיד: אין טעם או תועלת ממשית בלרדוף אחר משקל יעד מהסיבה הפשוטה שלמראית עין, האדם הסביר לא יראה שום הבדל באמת.

כמובן, וולס לא עורכת השוואה בין 40 קילו ל-100 קילו, אלא מציגה משקלים שונים בטווחים קטנים יותר. מאמנת הכושר, אשר סיימה את תוכנית האימונים של קיילה אינסטינס, מציגה לעיני כולם גוף הבנוי לתלפיות מבלי לייחס חשיבות לעניין המשקל. על מנת להוכיח שהדיון בקילוגרמים הוא אובר רייטד, העלתה וולס תמונה שלה, אשר הפכה ויראלית, בה היא מציגה את עצמה ב-3 מצבי משקל שונים: 63 קילו, 55 קילו ו-65 קילו כאשר וולס מתנשאת לגובה מטר שבעים.

שימו לב, דווקא כשהיא שוקלת 63 קילו, הגוף שלה נראה חטוב יותר. אולי זה האור, אולי זה הזוויות או שאלי זה באמת העובדה שגוף יפה לא קשור למשקל בכלל. המסקנה היא שצריך לפעול לפי תחושה ולא לפי מספרים בכל הנוגע למראה. וולס לא התפרסמה רק בזכות התמונה הזו אלא בזכות המסע האינסטגרמי והפוטוגני שלה שהחל כאשר היא שאפה להיכנס לסקיני ג'ינס שלה כמו לפני ההריון.

תוך כדי התהליך היא הבינה דבר או שניים על גופה ועל מצבה הנפשי בדרך ליעד הנכסף. היא הפנימה שאין טעם לתת משקל למשקל וכיום היא מפצירה בגולשים שיפסיקו להתעסק עם הקילוגרמים שלהם באובססיביות. וולס ציינה בפוסט שהיא עצמה הייתה פעם בחורה שהתעניינה רק במספר הקילוגרמים וכי למדה עם הזמן שאין להם משמעות בחיים.

כיום וולס מנסה לגרום לעוקבים שלה להבין שמדד האושר אינו נקבע בהתאם לסקאלת המשקל והמסר שלה ברור: אל תתנו למשקל להשפיע על הביטחון העצמי שלכן. תפסיקו להישקל כל דקה, כי בסופו של דבר, משקל נמוך אינו ערובה לאושר או בריאות טובה. וולס מראה בפנינו איך הגוף יכול להיראות טוב יותר גם כשהוא למעשה שוקל יותר. ידוע ששרירים שוקלים יותר משומן ולכן הרבה אנשים נכנסים ללחץ כאשר הם מתחילים להתאמן והמשקל עולה. אז אם הייתן צריכות הוכחה מוצקה שהגיע הזמן להפסיק לספור קילוגרמים לפני השינה, היא הגיעה בדמותה של וולס המופלאה.

הנה היא במשקלים השונים:

wom

וכאן היא פשוט נראית מדהים אז היינו חייבות לשתף:

womm     wommmm   wommm
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה