האם אפשר ללמוד להיות מאושרים יותר?

שירלי יובל, זמרת פסיכולוגית ומרצה, מתמחה בפסיכולוגיה חיובית, תתארח בכנס "נשים בחזית 2015" ותנסה לענות על השאלה אם אפשר להיות מאושרים יותר ולעצב את חיינו לטובה

10/11/2015
שגית פסטמן קבלו עדכונים משגית
  • RSS

שירלי יובל. צילום: שרון ברקת

שירלי יובל-יאיר היא מסוג האנשים שקשה מאוד לשים בתוך משבצת אחת. היא פסיכולוגית ומרצה, מתמחה בפסיכולוגיה חיובית, אבל שורשיה נטועים בכלל בעולם המוזיקה והאמנות.

היא למדה בבית הספר המיתולוגי למוסיקה רימון, שירתה בלהקה צבאית, ניגנה ושרה יחד עם דני רובס. הוציאה תקליט סולו שכלל שירים שכתבה והלחינה. במקביל למדה פסיכולוגיה ואחרי תואר ראשון ושני בהצטיינות, החלה לטפל באנשים, בין היתר, בשיטה ייחודית שפיתחה - שיטת "שומעים בקולך", שמערבבת את המוזיקה לתוך עולם הפסיכולוגיה.

בין לבין היא גם כותבת, מרצה ומנחה סדנאות בתחום הפסיכולוגיה החיובית ("המדע של האושר"), מתוך אמונה שאפשר ללמוד איך להיות יותר מאושר. יחד עם ד"ר טל בן שחר, מי שנחשב למומחה בעל שם עולמי, היא כתבה את סדרת הספרים רבי המכר "גיבורים אמיתיים", שמתרגמת את העקרונות של הפסיכולוגיה החיובית לחיים של הורים וילדיהם.

יובל, שהיא גם אימא לשלושה ילדים, לא עוצרת לרגע לנוח ועד היום הספיקה לכתוב שבעה ספרי ילדים, וארבעה מחזות שאותם גם ביימה לתיאטרון.

ב - 2.12.15 היא תתארח בכנס "נשים בחזית 2015".
"בכנס אני אנסה לענות על השאלה 'האם אפשר ללמוד להיות מאושרים יותר' ואיך ניתן לעצב את חיינו לטובה", היא מספרת. "בתוך כך אציג בפני הקהל גם כמה כלים אפקטיביים שיוכלו לקחת ישר הביתה, לתוך החיים שלהם, ליחסים עם ילדיהם, לזוגיות שלהם, לקשרי העבודה. כיוון שאני תמיד מערבבת בין התחומים שלי, אשלב גם קטעים של שירה ונגינה בהרצאה, זו תהיה מעין 'הרצאה מזמרת'".
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה