מתנה לחגים שנותנת פעמיים

לכל מי ששובר את הראש בעניין המתנה לחגים עבור בני משפחה או לעובדים: חבילות שי שהן גם מתנה יפיפייה לחג וגם נתינה לקהילת מתמודדי הנפש

19/08/2015
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

חבילות שי לחג ערכותי שכולו טוב אוגוסט 2015
בוקה פרלינים במגוון טעמים לשנה טובה ומתוקה

בזמן שאתם מגבירים את המזגן למקסימום ותוקעים את הראש בתוך הפריזר, אנחנו פה כדי להזכיר לכם שבתוך פחות מחודש נחגוג את ראש השנה. עוד לפני שתספיקו להגיד בפעם האלף "אין לי כוח לחום הזה", יחכה לכם ערב החג מעבר לפינה ואיתו רשימת המטלות הנצחית, הכוללת גם את קניית המתנות לחג.

הענקה וקבלה של חבילות שי לחג הפכה עם השנים למנהג של ממש, ואגב לא רק בחגים, גם כדרך להעברת מסר אישי של השתתפות והכרת תודה, עבור אנשים שאתם חפצים ביקרם: העובדים שלכם, הרופאים שלכם, הפקידה בבנק והגננת של הילד.

חבילות השי הפכו לפופולאריות במיוחד, הן בזכות התכולה המפנקת מהסוג המשמח את כולם והן בזכות הנוחות שבעצם הרכישה המרוכזת. חבילות השי של "ערכותי" מקבוצת "שכולו טוב", מוסיפות למסורת הזאת ערך מוסף של נתינה חברתית. חבילות השי מותאמות במיוחד לראש השנה ומאופיינות בעיצוב יפיפייה משולב בסמלי החג ובמוצר ערכי ואיכותי, המרכז מגוון של מתנות ומוצרים תוצרת כחול/לבן, המיוצרים כולם במפעלים היצרניים של הארגון ע"י חברים בקהילת מתמודדי נפש.

 חבילות שי לחג ערכותי שכולו טוב אוגוסט 2015
חבילת שי: בקבוק יין 750 מ"ל, צנצנת פרלינים, צנצנת נשיקות, שק פירות מצופים שוקולד, דפדפי שוקולד, 2טבלאות שוקולד 100 גרם, צנצנת דבש וכפית דבש מעץ, מארז קרטון מעוצב

קבוצת "שכולו טוב", שמה לה למטרה לשלב בקהילה אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית והיא מפתחת מודלים תעסוקתיים, המשלבים את פגועי הנפש בסביבה עסקית נורמטיבית ומייצרת עבורם הזדמנות חברתית שווה. הארגון פועל לקידומם והשתלבותם התעסוקתית והחברתית בקהילה, באמצעות שמונה מפעלים יצרניים, המייצרים מוצרים ייחודיים ומעסיקים מתמודדי נפש, ורשת של למעלה מ-70 דוכנים הממוקמים בקניונים ברחבי הארץ, בהם ניתן לרכוש את מגוון המוצרים של מפעלי הקבוצה.

מתוך המוצרים המפנקים של "ערכותי", שיכולים לשמש כמתנות לחג בפני עצמם ומרכיבים גם את חבילות השי לחג, אספנו לכם כמה אופציות מעולות למתנות לחג:

חבילות שי לחג ערכותי שכולו טוב אוגוסט 2015

שוקולד בוטיק איכותי בעבודת יד, מפולי קקאו מובחרים ומיובאים - בין השאר פרלינים משובחים, דפדפי שוקולד דקיקים ופירות מצופים בשוקולד

חבילות שי לחג ערכותי שכולו טוב אוגוסט 2015

מארזי ממתקים מעוצבים להפליא בצנצנות זכוכית ארוזות בסרט, מלאות בנשיקות מיני לבנות אווריריות, לבבות שוקולד אדומים, פרלינים, סוכריות ומסטיקים צבעוניים

 חבילות שי לחג ערכותי שכולו טוב אוגוסט 2015

נרות ארומטיים במגוון צבעים וריחות: וניל, מאסק, אוקיאנוס, לבנדר

 חבילות שי לחג ערכותי שכולו טוב אוגוסט 2015

מארזי ספא מפנקים: מגבת פנים, מבית כיתן - 90 ס"מ על 70 ס"מ סלסולי סבון ריחניים סבון ארומטי נר מרובע

 חבילות שי לחג ערכותי שכולו טוב אוגוסט 2015

מגבות גוף לך ולו מבית כיתן - 130 ס"מ על 70 ס" מ, סבונים טבעיים, 100 גרם סלסולי סבון ריחניים

חבילות שי לחג ערכותי שכולו טוב אוגוסט 2015

קנקן תה 3  צנצנות, עם חליטות תה מבית "חוות דרך התבלינים" , מקלות קינמון, צנצנת דבש וכפית דבש מעץ, מגש עץ גדול, ועוד מגוון עשיר של מוצרים מעוצבים, המיוצרים בשיתוף פעולה עם יזמים ומעצבים פרטיים מומחים בתחומם. במקביל, הקים הארגון רשת של למעלה מ-70 דוכנים בקניונים ברחבי הארץ, בהם ניתן לרכוש את מגוון המוצרים של מפעלי הקבוצה.

חבילות שי לחג ערכותי שכולו טוב אוגוסט 2015מיכל גלילי המיוצר בעבודת יד מנייר ממוחזר, בקבוק יין 750 מ"ל, מקלות קינמון, צנצנת דבש וכפית דבש מעץ, טבלת שוקולד 100 גר, פירות מצופים בשוקולד, דפדפי שוקולד, צנצנת נשיקות, לוח תזכורות מעוצב

מעל 2,400 אנשים עם מגבלה נפשית יוצרים ועובדים היום במסגרת הארגון, שקם לפני 10 שנים, הן במפעלים היצרניים והן בדוכנים שמתופעלים על ידם בקניונים. הארגון שפועל ללא מטרות רווח (מלכ"ר) לא מקבל תרומות בהגדרה, אלא מעדיף לקדם "צרכנות חברתית".

 לדברי היזם שמאחורי קבוצת "שכולו טוב", עירד אייכלר: "צרכנות חברתית מאפשרת לכל אחד מאתנו להשפיע ולסייע בשיקומם של אנשים בעלי צרכים מיוחדים. כאשר אנחנו בוחרים לקנות מוצר שיוצר ע"י מפעל או ארגון המעסיק אדם בעל צרכים מיוחדים, אנחנו לוקחים חלק ישיר בשיקומו של הפרט וכשאדם כזה (פגוע נפש) יודע שרוצים לקנות את מה שהוא מייצר, זה נותן משמעות לעשייה שלו ויש לזה השפעה חיובית מוכחת על תהליך השיקום".

 בקבוצת "שכולו טוב", גאים מאוד במוצרים האיכותיים והסופר מעוצבים שהם מייצרים, אבל רוצים שתזמינו את חבילות השי שלהם בזכות ולא בחסד. מומלץ בחום להיכנס לקטלוג חבילות השי לחג ולראות את המבחר המקסים והיפיפייה באמת, שהם מציעים. מגוון החבילות גדול במיוחד ומתאים לכל מטרה ולכל כיס וניתן גם להתאמה אישית ע"פ טעמכם.

מחירי המארזים נעים בין 20-160 ₪ , כאשר רבים מהם בטווח של 50 ₪

 

 ערכותי שכולו טוב חבילות שי אוגוסט 2015
מיכל גלילי המיוצר בעבודת יד מנייר ממוחזר, בקבוק יין 750 מ"ל, בקבוק שמן זית 500 מ"ל, נר קשת מחליף צבעים, טבלת שוקולד 100 גרם, פירות מצופים שוקולד, דפדפי שוקולד, צנצנת נשיקות, צנצנת פרלינים

טלפון להזמנות: 24/7  03-5195046

לקטלוג חבילות השי לראש השנה, לחצו על הקישור:

 לאתר קבוצת "שכולו טוב":
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה