מה חיפשנו השנה הכי הרבה בגוגל?

אתמול פרסמה גוגל את רשימת הדברים שאנשים חיפשו השנה הכי הרבה בארץ ובעולם, יחד עם וידאו מרגש

17/12/2014
מיכל יפה קבלו עדכונים ממיכל
  • RSS

חיפשנו יותר פעמים את המילה "תקווה" מאשר את המילה "פחד". יותר "מדע" ופחות "בדיון". בגוגל העולמי הביטוי שהגיע מקום הראשון ברשימת החיושים היה "רובין וויליאמס", ששם קץ לחייו באוגוסט השנה. אחריו הגביע העולמי בכדורגל, הידוע פה כמונדיאל, ובמקום השלישי מחלת האבולה.

ומה חיפשו בישראל?

תוצאות החיפושים בישראל מגלות שהכי הרבה חיפשו כאן את "זגורי אימפריה" (ואם יורשה לנו ניחוש מושכל, זה כנראה היה בשביל להוריד את הסדרה באופן לא חוקי). מייד אחריו נמצא פיקוד העורף, כי בכל זאת נאלצנו השנה להשתמש בשירותיו. אגב, "צוק איתן" לא נמצא בעשירייה הראשונה, ואם היסטוריונים ינסו לגלות מה קרה פה ב-2014 לפי תוצאות החיפושים האלה, לא בטוח שהם יבינו שהיתה פה מלחמה. למקום השלישי הגיע המונדיאל, ובכך אנחנו מיישרים קו עם העולם.

בקטגוריית הסלבריטאים נמצאת במקום הראשון חן טל ובמקום השני ג'ניפר לורנס. מה המשותף, אתם שואלים? שבשני המקרים התפרסמו תמונות עירום (או עירום כלשהו) של השתיים. כי ככה זה - 2014 או לא 2014, אנשים עדיין מחפשים באינטרנט תמונות של ערומות.

בקטגוריה העצובה "נפרדנו מהם השנה" הגיע למקום הראשון אריאל שרון, שבעצם נפרדנו ממנו הרבה קודם, אחריו ברשימה אסי דיין ובמקום השלישי רובין וויליאמס.

ונסיים בקטגוריה האהובה "איך עושים דברים". למקום הראשון באותה רשימה הגיע החיפוש "איך מרזים בבטן". זאת תשובה ניצחת לכל מי שנוהג להתלונן בכל פעם שאנחנו מעלים בסלונה פוסט שמדבר על הנושא הזה, "אתם חושבים שזה מה שמעניין אותנו?". אז כן, זה בעיקר מה שמעניין את הישראלים והישראליות. ומצד שני למקום השלישי באותה רשימה הגיע "איך מכינים טנזיה". בין שני אלה נמצא "איך אומרים ברוסית".

אין לי תשובה לחלק של הרוסית, אבל לגבי שתי השאלות האחרות, אז ככה מורידים את הבטן וככה מכינים טנזיה.

ומי יתן שב-2015 תמצאו כל מה שאתם מחפשים, ולא רק באינטרנט.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה