טיפולי פנים לעונת האירועים

כבר קניתם בגדים ובחרתם תסרוקת לאירוע, ומה לגבי טיפול פנים? ורד ספיבק נותנת את כל הפתרונות לטיפול פנים רגע לפני עונת האירועים

02/06/2014
ורד ספיבק קבלו עדכונים מורד
  • RSS

shutterstock_107999045 new

אומנם אין לי כלל ניסיון עם טיפולים קוסמטיים, וכן לא עברתי הכשרה בתחום הקוסמטיקה, לאחר 20 שנים במקצוע האיפור והרבה סקרנות וניסיון עם כל בעיות העור וסוגי העור, אני בהחלט כבר יכולה לתת איזו שהיא הבחנה על עור ובעיותיו.

כאשר אני פוגשת לקוחה עור פגום או בעייתי, אני משתדלת לא לקחת אחריות בנושא ולהפנות אותה לרופא עור או קוסמטיקאית שאני סומכת עליהם. כמאפרת יש לי מחוייבות כלפי כל לקוחה לומר בצורה נעימה ולא מעליבה על מצב העור שלה,ואיך אני מציעה לטפל בו.

יש שחושבים כי אנחנו אמורים לדעת להתמודד עם כל דבר וכל בעיה אבל אני בטוחה שתסכימו איתי שעל עור מטופל ונקי האיפור נראה הרבה יותר טוב ומחזיק מעמד לאורך זמן.

הכנה נכונה לפני אירוע

כשאני פוגשת את הכלות שלי וגם את האימהות שלהן לפני החתונה, אני משתדלת לכוון אותן ולייעץ להן מספיק זמן לפני האירוע החשוב מה האפשריות שיש בפניהן וכמה זמן לפני כדי לטפל.

לפני כחודשיים  הוזמנתי להשקה של מרכז טיפולים חדש בתל אביב בבעלות ד"ר מוניקה אלמן, ד"ר אלמן העבירה הרצאה מאד מענינית על העור, הטיפול הנכון לעור ועל הטכנולוגיות האחרונות המאפשרות לשמר את העור ולדאוג לו. ומצאתי לא מעט טיפולים שמאפשרים תוצאות טובות לכל מי שחשוב לה לפני אירוע חשוב.

לאחר שיחה עם ד"ר אלמן אספתי עבורכם את הטיפולים האפשריים שגם אתם להינות ולהתרשם מכלל הטיפולים הקיימים.

shutterstock_95018209 secendri

טיפולים לפני אירועים

טיפולי חמצן (ג'טפיל) - מזותראפיה חמצנית ללא מחטים

טיפול המיועד לניקוי וקילוף עדין של העור והחדרת חומרי הזנה. התהליך מתבצע באמצעות מכשיר מיוחד המפעיל לחץ אוויר גבוה. מומלץ לקחת את הטיפול כסדרה בת חמישה טיפולים המבוצעים אחת לשבוע-שבועיים, וטיפולי שימור בתום הסדרה.

מתאים מאוד גם כטיפול בודד ביום האירוע לעור פנים רענן וזוהר.

טיפולי מיצוק העור

מיועדים לשיפור מרקם העור ומיצוקו, ונעשים בעזרת מכשיר ייחודי, הפועל בטכניקה של גלי רדיו המוקרנים לעומק העור בשיטה תלת ממדית.הטיפול מורכב מסדרה התחלתית של עשרה טיפולים שבועיים. טיפולים נוספים בהמשך מומלצים מדי שבועיים. מומלץ להתחיל כחודשיים לפני אירוע.

פילינג

קילוף העור בדרגות שונות לפי הצורך ובטכנולוגיות שונות - לטיפול בכתמי עור, החלקת קמטוטים ושיפור מרקם העור. לעתים נדרשת סדרה בת 4-5 טיפולים המתבצעים אחת לחודש (זמן החלמת העור והתחדשותו), ויש לקחת זמן זה בחשבון כשמתכוננים לאירוע.

פילינג קל לחידוש העור ורענונו - ניתן לעשות חודש לפני אירוע. פילינג עמוק יותר – ארבעה-חמישה חודשים לפני האירוע.

הזרקות

hazrakot

הזרקות נועדו לשיפור והצערת המראה החיצוני עם דגש על תווי הפנים והצערת ההבעה ע"י החלקה ומילוי של קמטים ואזורים שקועים המשווים מראה מבוגר.

הזרקות מילוי

באמצעות חומרי מילוי שונים (אצל ד״ר אלמן משתמשים בחומרים מתכלים ובטוחים בלבד), ניתן לפסל את הפנים ע"י מילוי אזורים שקועים של הפנים דוגמת לחיים "שקועות", למלא קמטים עמוקים, גומות בעור וצלקות מסוימות. ניתן גם להזריק חומרי מילוי לשפתיים לקבלת מראה מלא וחושני יותר.

בוטוקס (BOTOX)

 botox

ליישור קמטים בחלק העליון של הפנים, וכן באזור הצוואר, אנו משתמשים בבוטוקס, הגורם להחלשת אותם שרירים מתכווצים שאחראים ליצירת הקמטים.התוצאה מתקבלת כבר לאחר הטיפול הראשון.

יש לקחת בחשבון שבמקרים מסוימים הזרקות מתבצעות ביותר מפגישה אחת, לכן מומלץ להזריק כחודש–חודש וחצי לפני אירוע חשוב כדי למקסם את התוצאה.

הערות כלליות

זמני הטיפול המומלצים יכולים להשתנות, ויש דברים שכדאי להתחשב בהם, כמו:

עור שמתרפא לאט

  • שינויי מזג אוויר שגורמים לעור יבש ולריפוי איטי
  • שטפי דם בעקבות הזרקות – למרות שחולפים תוך כמה ימים (חשוב לדעת שלא מפסיקים מדללי דם לפני הזרקות!)
  • ניתן להתאפר אחרי כל סוגי הטיפולים, אך חשוב לתת לקבל הסבר מהקוסמטקאית איך מסירים את האיפור מהעור, כמו לא לשפשף את העור, לנגב בעדינות בעזרת חלב פנים, מים וסבון עדין. ניתן להשאיר מעט מים על פני העור להתייבשות עצמאית.
  • כל הטיפולים יעילים כטיפולים נפרדים, אך ניתן כמובן לשלב ביניהם בהתאם לצורך.


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה