ארוחת בוקר של שמחה בעמק חפר

מיזם האירוח "בוקר טוב" יעניק לכם בוקר של חדווה, של עינוגי חיך, של שיחה בטלה עם אנשים שאוהבים, של חיוך שנמרח על הפנים נוכח השלווה המתפשטת ושל בריחה לכמה שעות מהמולת החיים

13/02/2013
חגית אברון קבלו עדכונים מחגית
  • RSS

מתוך האתר של חגית אברון

הנה רעיון לבילוי מלבב של בוקר טוב במיוחד. בוקר של חדווה, של עינוגי חיך, של שיחה בטלה עם אנשים שאוהבים, של חיוך שנמרח על הפנים נוכח השלווה המתפשטת ושל בריחה לכמה שעות משעון החול האוזל של החיים.

כמו כל מכמני העונג ומחוזות החיים הטובים, גם על מיזם האירוח "בוקר טוב" חל הקריטריון המשמח אותי יותר מכל והוא חדוות הגילוי. או במילים אחרות: לא היה לי סיכוי למצוא אותו סתם במקרה.

סבוך בינות רחובות כפריים מצויצים במושב בארותיים שבעמק חפר, גילתה לי חברה טובה על אודות ביתה המזמין של אירית שבח. חצר מרושלת בחינניות ובית שכתליו זועקים – אנחנו אוהבים לארח.

כמו רבים מחולמי החלומות ומגשימי החזון הקולינרי הציוני, גם אירית שבח המירה את הפרארי (במקרה שלה את משאית החלב של תנובה) בתנובת הארץ הזאת. או במילים אחרות: עזבה את כלוב החלב של חברה מסחרית גדולה לטובת חיבור לעצמה, לטבע האופף אותה ולהגשמת יצר האירוח שבער בקרבה.

אך טבעי הוא שדווקא באזור עמק חפר המוריק התגלתה פינת החמד הזאת המארחת לארוחת בוקר משובחת במיוחד. בין המושבים, הקיבוצים ויישובי האזור הנתפס כמנומנם קמעה, צצו בעשור האחרון כפטריות אחרי הגשם בשלנים ביתיים, חומרי גלם משובחים, קונדיטורים, אופים ארטיזנלים, יקבי בוטיק וחקלאים, המביאים אלינו, הנהנתנים, את המיטב של הקולינאריה הציונית. איזה כיף לנו.

נשוב לבית של אירית שבח, שם ממתין לכם על מפה משובצת חלום ארוחת הבוקר האולטימטיבית. מה יש לי עוד לחדש לכם אודות חביתות תפוחות שוליים, שקשוקות מבעבעות במחבת, ממרחים נפלאים תוצרת בית ולחם משאור המנץ לוהט מתנורה הביתי של אירית, רגע לפני שמגיחות ממנו עוגות מדיפות ניחוחות בשומים של תבלינים?

אז ככה: יש מבחר גדול ומשגע של סלטים, ביצים, גבינות ושאר מזמוזי בוקר, עשויים ביד אוהבת וללא חומרים משמרים כמובן, אווירה כפרית ונינוחה כבר אמרתי, והכי משמעותית היא האווירה הטובה המרחפת בזכות בעלת הבית הטורחת סביב אורחיה, מסבירה במאור פנים ומדיחה את הכלים במטבח תוך מתן מתכון ממרח הפסטו שביקשתם. ותאמינו לי, אתם תבקשו.

ארוחות הבוקר מוגשות בכל יום מלבד יום שבת המוקדש למנוחה, בתיאום מראש ולשישה אנשים ומעלה. מתאים מאד לימי הולדת, ישיבות עסקים, אירועים משפחתיים וסתם חגיגות ספונטניות באמצע החיים. מה, לא מגיע לנו?

אם תחפצו בתוכן נלווה לארוחה, ניתן לשלב סדנאות אפייה, סדנאות צחוק שעורכות בנותיה של אירית, וכן הרצאה מקצועית של אירית בנושא הנעת עובדים. משהו מהעולם הישן בכל זאת נשאר.

מאחלת לכולנו, בכל יום, בוקר טוב שכזה.

פנקס כתובות:

"בוקר טוב" – אירית שבח: 054-7303359, בארותיים, עמק חפר. בתיאום מראש בלבד. מחירים: בין 90 ל-110 שקל לאדם. בימי שלישי מתקיימים בקרים ייחודיים לנשים אחרי לידה. פרטים בדף הפייסבוק: בוקר טוב
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה