המשפחה גדלה? זה הזמן לעבור אל רכב שבעה מקומות

ילד נוסף שמצטרף למשפחה זו שמחה גדולה והתרגשות רבה. אם גם אתם חובקים ילד רביעי או פשוט רוצים הרבה יותר מקום לילדים הקיימים או לבייבי נוסף שהצטרף, זה הזמן להתקדם אל כל היתרונות שמציע לכם רכב גדול ומרווח, בעל מקומות רבים שגם הסבתא וגם הכלב יכולים להצטרף לכל הטיולים המשפחתיים. אם אתם לא בטוחים לגבי הגודל או חוששים שיהיה לכם קשה לנווט ברכב כזה, אספנו עבורכם כמה נקודות שיבהירו בדיוק למה זה צריך להיות הרכב הבא שלכם.

 

בטיחות מעל הכול

כל אדם שנוסע ברכב שלו רוצה להרגיש שהוא נוסע בכלי בטיחותי. התחושה הזו מתעצמת עוד יותר כאשר נוסעים ילדים ברכב, ואף יותר ככל שמספר הילדים גדול יותר. אם יש לכם ילדים קטנים ותינוקות אתם זקוקים למושבי בטיחות המיועדים לגילם אשר יש לעגן למושבי הרכב כדי להבטיח את ביטחונם בעת הנסיעה. רכב 7 מקומות הוא כזה שיש לו מקום רב שיכול להכיל את מושבי הבוסטר הגדולים או הסל קל ועדיין להשאיר מקום רב לנוסעים נוספים כמו ילדים גדולים יותר שכבר אינם זקוקים לבוסטרים.

רכבים גדולים מאובזרים במערכות בטיחות מן המתקדמות ביותר, הן בעת הנסיעה והן אם חלילה יש תאונה. למשל, כריות אוויר שנמצאות פרושות בכל הרכב ולא רק במושבים הקדמיים, בקרת סטייה מנתיב שתפקידה להחזיר את הנהג אל הנתיב שבו הוא נוהג מבלי לאפשר לו לסטות ממנו, מצלמות שמצלמות את כל הזוויות של הרכב ומאפשרות 360 מעלות וגם צילום ממעוף הציפור כך שהנהג יוכל לראות כל הזמן היכן הוא נמצא ביחס לכביש, לחנייה וכדומה ולא רק ברוורס. מערכת לזיהוי תמרורים והולכי רגל, בלימה אוטומטית בשעת חירום, מערכת לניטור מרחק מלפנים ועוד. כל המערכות הללו ומערכות נוספות מבטיחות כי המשפחה והילדים שלכם ייסעו תמיד בבטחה.

קונים גדול, מצמצמים הוצאות

ייתכן כי אתם חושבים שהמעבר לרכב 7 מקומות יגרור עימו הוצאות גבוהות במיוחד, אך למעשה תופתעו לגלות שהדבר ממש לא חייב להיות כך. למשל, אם תבחרו לרכוש רכב חשמלי תוכלו לחסוך בהוצאות רבות. אחת ההוצאות הגדולה מכולן היא זו של הדלק, כעת תוכלו לרכוש עמדת טעינה ביתית ולהטעין את סוללת הרכב שלכם בזמן שאינכם משתמשים ברכב במהלך היום או במהלך הלילה כשאתם ישנים. דבר נוסף הוא, הבלאי של רכב חשמלי נמוך בהרבה מזה של רכב רגיל. הטיפולים, הביקורים במוסך והוצאות התחזוקה שלכם ירדו פלאים עם המעבר למכונית חשמלית.

החלל הגדול משמעותי מאוד

משפחות עם מספר ילדים קטנים יודעות כי קיים אתגר רציני באחסונם של כל החפצים, הציוד והעגלה ביחד בתוך תא המטען. ברכב עצמו מותקנים כיסאות הבטיחות של הילדים אשר גם הם תופסים מקום רב, כך שאחסון חפצים במושבים האלו אינו בר ביצוע. ולכן חשוב שברכב שלכם יהיה מספיק מקום לעגלה, תיק תינוק, תיקים של הילדים וציוד נוסף שלוקחים כשיוצאים ביחד. רכב 7 מקומות מעניק לכם את המרחב הזה ועוד הרבה יותר, כיוון שניתן גם לקפל את השורה האחרונה ואף להגדיל את המקום עוד יותר.

להתפנק כל הדרך

רכבים גדולים מציעים לבעליהם מעבר למערכות בטיחות מתקדמות גם מערכות רבות שמטרתן לפנק את הנהג ואת כל יושבי הרכב. למשל מערכת קירור לכל אחד ברכב, גם בשורה השלישית. מערכת מולטימדיה מתקדמת, בקרת שיוט אדפטיבית, חימום במושבים, פקודות שניתן לתת לרכב בעת הנסיעה, מושבים ארגונומיים, זיכרון מושב, נעילה והתנעה ללא מפתח ועוד שלל פינוקים נהדרים שהופכים את חווית הנהיגה ליוצאת מן הכלל.

 

\