המכשיר שאת צריכה – Galaxy s24 ultra

במסגרת "מרוץ החימוש" הטכנולוגי המתחולל בשלל זירות בעשורים האחרונים, השיקה לאחרונה סמסונג את אחד הסמארטפונים המתקדמים בעולם. מבחינות רבות, הגלקסי s24 ultra הוא מכשיר המתאים במיוחד גם לנשים ויכול לספק לך ולכל אחת בסביבתך גישה נעימה, נוחה ומסבירת פנים לעידן ה-AI והטכנולוגיה המתקדמת בהיסטוריה, הנמצאת בכיס/תיק שלנו באופן יומיומי.

מה מעניין, חדשני ומסקרן במיוחד בדגם החדש של סמסונג גלקסי אשר יצא לשוק והגיע מיד גם לישראל? ומה הופך אותו לדגם מומלץ ומתאים במיוחד עבור נשים בכל גיל?

הדגם שינגיש לנו את עידן ה-AI – סמסונג גלקסי s24 ultra

ישנם הרבה מאוד פיצ'רים מעניינים במיוחד בדגם החדש של סמסונג גלקסי אשר הופכים אותו לאחת האפשרויות העיקריות לבחור מהן עבור כל מי שמחליפה ומשדרגת את המכשיר שלה בימים אלו.

חלק גדול מהפיצ'רים הללו ניתן לסכם במושג אחד, שאותו אנו שומעות יותר ויותר במהלך השנים האחרונות – אינטליגנציה מלאכותית (AI).

בסמסונג החליטו להוציא מכשיר חדש אשר יכלול כמות בלתי מבוטלת של פונקציות מתקדמות המבוססות על הטכנולוגיה החדשנית ביותר שבנמצא כיום – טכנולוגיה מבוססת בינה מלאכותית המאפשרת לנו ליהנות מאפשרויות שאף מכשיר סלולארי לא ידע לעשות עד כה.

בקצרה, להלן כמה דוגמאות המאפשרות לקבל מושג מסוים בנוגע לאפשרויות החדשות שמעניק לנו galaxy s24 ultra בעזרת הבינה מלאכותית:

– תוכנת עוזר צילום מיוחדת אשר מעבדת ועורכת את התמונות שאנו מצלמות ומאפשרת לכל תמונה פשוטה שצילמנו להיראות כמו מיליון דולר, ממש כמו תמונה של צלמת מקצועית…

– תרגום חי – המכשיר יודע לתרגם את הטקסט שאנחנו כותבות ומקבלות בזמן אמת כך שניתן להתכתב עם כל אדם בעולם בכל שפה שהיא, גם אם איננו מדברות את אותה השפה! עד לפני כמה שנים ספורות מדובר היה בלא פחות ממדע בדיוני…

– חיפוש לפי תמונה – ניתן להקיף בעיגול כל חלק של כל תמונה שצילמנו (או תמונה שקיבלנו, מהאינטרנט וכו') ולחפש בגוגל את האובייקט שבתמונה. זה עובד בצורה מעולה ופותח בפנינו אפשרויות מתקדמות וחסרות תקדים של חיפוש ומציאת מידע.

 

דגם מושלם (גם) עבור נשים

דגם חדש זה של סמסונג מומלץ כאן גם ובמיוחד עבור נשים (ועל ידי נשים חובבות טכנולוגיה רבות בעולם), מכמה סיבות –

מדובר בדגם בעל עיצוב אלגנטי ועדין, עם מסך שטוח לחלוטין ובעל תצוגה בהירה המאפשרת לראות ללא בעיה גם כשאנחנו נמצאות בחוץ ובאור השמש.

חיי הסוללה של הדגם החדש מצוינים ומאפשרים לך להתנהל במשך יום שלם ללא צורך לעצור ולטעון, שזה כמובן מצוין עבור נשים עסוקות ועמוסות במיוחד, דוגמת אימהות שמגדלות ילדים, מנהלות משק בית ומנהלות קריירה מצליחה גם יחד…

גם המצלמה המתקדמת והפיצ'רים ה"חכמים" הרבים שכלולים במכשיר מאפשרים לנשים ליהנות מריבוי אפשרויות ויישומים בו זמנית, ללא כל נחיתות לעומת מכשירים מתקדמים אחרים.

אם כן, נראה שאכן כדאי לכן לתת צ'אנס למכשיר החדש והחכם של סמסונג. בשורה התחתונה, חובבות טכנולוגיה נלהבות רבות כל כך ברחבי העולם אינן טועות…