חופש גדול חייתי

כל האטרקציות והפעילויות עם הילדים בחיק הטבע והחיות בחופש הגדול.

החופש הגדול מגיע וקייטנת אבא ואמא יוצאת לפעולה. אספנו בשבילכם כמה מקומות מושלמים לבילוי עם הילדים, במרכזן עומדות חיות מסוגים שונים. כל המשפחה תוכל להשתתף בחוויה שמשלבת למידה ועניין עם יצורים שאפשר לראות רק בארצות אחרות, בלי להחתים דרכון.

גן החי בפתח תקווה

פנינת טבע ירוקה ומושקעת בלב העיר, הנמצאת בצמוד לגן ציבורי בו תוכלו לערוך פיקניק קטן לפני, במהלך או אחרי הביקור בגן. תוכלו לטייל בשבילים המוצלים ולצפות במגוון בעלי חיים שלא רואים ברחוב, חלקם טרופיים כמו קופים ונחשים ואת חלקם אולי פגשתם באזורים כפריים יותר כמו כבשים ועיזים. תוכלו לפגוש מקרוב את העוף הגדול ביותר בכדור הארץ- הלוא הוא היען, ועופות מים מיוחדים. כמו כן, תוכלו לצעוד בנחת לאורך מסדרון ארוך ולצפות משני צדדיו בתוכים צבעוניים. עיצוב הגן מתחשב בבני כל המשפחה ותוכנן בצורה מעגלית העוברת בין מפלי מים אגמים, פינות ישיבה נעימות ושבילים מוצלים. מי שחפצה נפשו באתנחתא קלה מוזמן ליהנות במתחם מביקור במוזיאון טבע המכיל אוסף פוחלצים מרשים ועשיר. ואחרי שהסתובבתם, למדתם, והאכלתם את כל חיות הגן, הגיע הזמן להאכיל את החיות השובבות במשפחה שלכם! עם ארוחה שכולם יצביעו לה פה אחד, סעו כמה דקות והתפנקו בסניף הקרוב של דומינוס פיצה פתח תקווה.

יער הקופים ביודפת

יער הקופים החל כפינת חי בקיבוץ יודפת כאשר במהלך שנות ה-70 הגיעו קופי הסנאי הראשונים לארץ, כל הדרך מבלגיה. כבר אז גישת המקום הייתה לאפשר לכל יצורי המקום חופש ותנאי גידול שמתקרבים ככל הניתן לאלו אשר נהנו מהם בטבע, וכך הוקצתה להם חלקת יער גדולה שהפכה לשטח עבורם בלבד. עם השנים התרחב יער הקופים והפך מקלט לחיות נוספות כמו טווסים, תוכים, וחיות כפר כמו חמורים, כבשים ועיזים. ביער תוכלו להאכיל את הקופים ממרחק אפס, ותיהנו מחוויה בלתי נשכחת שבמסגרתה קוף קטן ישב לכם על הכתף או ישחק לכם בעדינות בשיער.

גן גורו בעמק המעיינות

למרגלות הר הגלבוע שוכן גן מיוחד במינו אשר מוקדש לכולו לחיות האוסטרליות. בגן גורו תפגשו עשרות קנגורו מסוגים שונים מקפצים בחופשיות בשטח הגן ותוכלו להאכילם מכף ידכם ממש. הקנגורו בשטח הגן רגילים למבקרים, לכן תוכלו גם ללטפם בעדינות ולהצטלם איתם, ולחוש לרגע כאילו אתם במרחבי אוסטרליה הפראית. הקנגורו הוא אולי מלך הגן, אך במהלך הביקור שלכם תוכלו לצפות בעוד עשרות בעלי חיים נדירים ומיוחדים- בצפריה תוכלו לפגוש לורים ותוכים אחרים במגוון צבעי הקשת שישמחו לשבת לכם על הכתף ולפטפט, ובתמורה תוכלו להאכיל אותם בשיפודי פירות טריים. ציפורי ענק שלא תוכלו להושיב על הכתף הן האמו והקזואר, שדומות יותר לדינוזאור מאשר לציפור בת ימינו, בצבעים בוהקים . אך החוויה האוסטרלית לא נגמרת שם: בשטח הגן תוכלו לצפות בעיזים ננסיות האופייניות ליבשת שאותן תוכלו ללטף ולהאכיל, והאמיצים ביניכם יוכלו גם לפגוש מקרוב זוחלים מיוחדים ויונקים מעופפים.

גן החיות התנ"כי בירושלים

בלב ירושלים שוכן גן חיות ירוק ומרהיב, הטומן בחובו מפגש עם מגוון עשיר של בעלי חיים מרשימים ומיוחדים: חלקם חיים במים ואחרים ביבשה, חלקם זעירים ואחרים ענקיים בגודלם, חלקם הסתובבו פה בארץ בחופשיות לפני מאות שנים וחלקם הגיעו לכאן כל הדרך מאסיה, אפריקה ודרום אמריקה. סיור בגן יאפשר לכל בני המשפחה להכיר מקורב חיות שלבטח ראיתם עד היום רק בסרטוני יוטיוב, בליווי הדרכות מקצועיות ומרתקות ממטפלי הגן. ובסיום היום, לאחר שהאכלתם את בעלי החיים הגיע הזמן  להאכיל את עצמכם ולקפוץ לסניף הקרוב של דומינוס פיצה ירושלים, ולשמוח בחוויה מושלמת שרק החופש הגדול יכול היה לזמן לכם.