MyInspire – להסתכל לחיים בעיניים

רעות גולדשטיין (30), אישה מדהימה עם עשייה מקצועית רחבת יריעה ויוצאת דופן, אישה שמסתכלת לחיים בעיניים בלי פחד. עבורה זו לא עוד סיסמה, זו התמודדות יומיומית עם החיים על מה שהם מביאים למפתנה, הטוב והפחות טוב ובמשחק הזה שבו כולנו משחקים, נתוני הפתיחה שלה הינם מראש מאתגרים.

רעות נשואה לעומר ואם לילד, נולדה עם שיתוק מוחין, זאת עובדה. אבל את העובדה הזאת לא ראתה מעולם כמכשלה כי אם כאתגר, כהזדמנות ליצירת הצלחה. הוריה גדלו אותה בתחושה שהנכות שלה אינה מגבלה, שאין יעד שתרצה להשיג בחיים ולא תגיע אליו, כך היה שהתחנכה במסגרות רגילות כמו כולם, תוך פיתוח הכישורים ומיקסום היכולות שלה, הפיסיות והמנטליות.

"אחת התובנות החשובות שלמדתי בחיי היא, שכח רצון, נחישות והתמדה יובילו אותי אל המטרה. ויתור או כניעה אינם קיימים בעולם המושגים שלי ולמרות הקשיים והמגבלות הלא פשוטים המלווים לעיתים בכאבים בלתי נסבלים, מה שמניע אותי מידי יום ובכל רגע, הוא התשוקה לעשייה, התשוקה לחיים, ברמה האישית והמקצועית כאחד."

'אני יכולה ואני מצליחה זה ה'אני מאמין' שלי שלאורו אני פוסעת לאט, אך תמיד בבטחה'.

במקצועה היא מתכנתת ומפתחת תוכנה בעסק, בשותפות עם בן זוגה, עסק המתמחה בבניית אתרים, פיתוח תוכנה והנגשת אתרי אינטרנט לאוכלוסיות ולקהלי יעד עם צרכים מיוחדים. בין האתגרים הגדולים שעמדו בהם, הוא התאמתם של אתרי אינטרנט לאוכלוסיות עם מוגבלויות כגון, עיוורים וכבדי שמיעה. בין היתר, הם גם מעסיקים עובדים המוגבלים בתפקודם ובעלי יכולות שונות ומגוונות, התורמים תרומה כבירה להצלחת העסק.

בנוסף, מרצה רעות בקורסים בבתי ספר, מכללות ובתי עסק, מעניקה אימון אישי ב'אחד על אחד' לבעלי מוגבלויות שונות ומסייעת להם להתגבר על המכשולים ולבנות אסטרטגיה לכיבוש יעדים.

MyInspire

MyInspire הוא אתר שנולד מהשראה ועל מנת לתת השראה, מינוף האתגר בהתמודדות עם המגבלה שלה להשראה קהילתית רחבה, תוך רצון לתרום מניסיון חייה והידע הרב שצברה, לטובת קהילת בעלי המוגבלויות המשוועת למידע וידע שיחולל בה שינוי וישפר את איכות חייה. מטרת הפורטל היא ליצור יריעת מידע רחבה אשר תתן מענה לכל תחום בחיי אדם נכה או מוגבל בעל צרכים מיוחדים. רעות הקימה באתר אינדקס מטפלים עם קטגוריות בעלי מקצוע בתחומים: אורותופדיה, הידרותראפיה, נוירולוגיה, פיזיותרפיה, נוירולוגיה,תזונה, קלינאות תקשורת, כירופרקטיקה, ריפוי בעיסוק ועוד. בקרוב גם יעוץ משפטי לרשלנות רפואית.

המטרה היא להגדיל את כמות המטפלים באינדקס המטפלים באופן משמעותי בכדי שיהווה כלי סיוע אמין, ידידותי ונגיש לשימוש עבור אוכלוסיית המוגבלים.

רעות לא נחה לרגע ופועלת יום לתוך לילה על מנת למתג, לשווק את האתר וליצוק בו תכנים, בכדי ליצור תשתית מידע וסיוע לבעלי המוגבלויות. למרות שהיא עושה רבות לבדה, היא גם יודעת לבקש עזרה ולכן החליטה לגייס את השקעת ההמונים במסגרת פרוייקט גיוס מיוחד.

MyInspire מקום לאנשים מיוחדים- פרוייקט גיוס תרומות. למה להשקיע?

"הפורטל אמנם כבר באוויר, אך על מנת להפוך אותו לפורטל מענה ממשי עבור כל הצרכים המיוחדים של בעלי המוגבליות השונות, להנגיש ולהתאים אותו עבורם, אני זקוקה לעזרתכם. מטרתי בין היתר, היא למתג את הפורטל כגוף המייצר מקומות עבודה עבור בעלי מוגבלויות, כמקור מידע מהימן המוצג באופן ידידותי ונוח לשימוש וגם כרשת חברתית בה ניתן לסייע ולקבל אוזן קשבת. אני מציעה דרגות תרומה שונות, כל תרומה בכל סכום תתקבל באהבה וכנגד כל השקעה תקבלו ממני מתנה."

למרות המוגבלויות, לסולידריות הקהילתית ולעזרה ההדדית אין גבולות, רעות היא ההשראה לכך יומיום.

אם תבחרו לתרום זה המקום

סרטון הפרוייקט של רעות:

[youtube jtZnO13jEMc nolink]

רעות ביקשה ממני ואני מבקשת מכם, אנא הפיצו את פרוייקט הגיוס ועזרו לרעות להגיע ליעד : http://www.mimoona.co.il/Projects/1487

פפפפ

שתבוא הברכה על ראשכם.