ה- 50 החדש! – 10 טיפים לארגון יום הולדת 60 או יום הולדת 50 שכולם יזכרו!

חוגגים יום הולדת 50 או 60 לאבא או אמא, מזל טוב!
ימי הולדת 50 או 60 מאופיינים בתחושת הנאה כיף וחגיגה וציון גיל שאוגר סביבו מלא
חוויות רגעים ואנשים חשובים. כדי לחבר הכל ליום הולדת מוצלח מושקע הכנו עבורכם את הטיפים והרעיונות השווים ביותר לשנת 2024.

שאלה : איך אני יכול להפוך את יום הולדת לגיל 50 או 60 לאירוע מיוחד וזוהר?

תשובה: ימי הולדת 50 או 60 מאופיינים בתחושת הנאה כיף וחגיגה וציון גיל שאוגר סביבו מלא חוויות רגעים ואנשים חשובים. כדי לחבר הכל ליום הולדת מוצלח מושקע ובלתי נשכח צריך להתחיל בעיצוב הזמנות, תפאורה מיוחדת, קונספט לאירוע, קוד לבוש ובעיקר דיוק של האירוע והמסרים כך שהאורחים יקחו חלק בחוויה חגיגית ומהנה.

ניתן לשקול עיצוב נושא מיוחד כגון גוסבי, דיס

תשובה: כשמדובר ביום הולדת 60 או 50 , אנו בעיקר ממליצים לבחור מקום שניתם להיות פרטי וסגור עבורכם בלבד.
ניתן לחפש מסעדות שף קטנות או גדולות בהתאם לגודל כמות האורחים, אולמות אירועים חדשניים אם אתם מחפשים להזמין הרבה אורחים, או מתחמים סגורים שמתאימים לכמות האורחים ושלל הרעיונות, התכנים והאטרקציות שאתם מתכננים להביא שיכולים להתאים לאירוע המתקרב.

שאלה : איך ניתן לארגן משחקים או פעילויות מתאימות לימי הולדת בגילאי 50 או 60?

תשובה: יש מספר דרכים ורעיונות ליצור חוויות והפעלות מתאימות שיכולו להתאים עבור האירוע שלכם. ראשית צריך להבין האם מדובר ב אירוע בערב או בצהרים, באירוע בשעות הערב או היום ובכך להתאים את התוכן לשעות השונות. בנוסף ניתן לבחור בסדנאות או פעילויות שמתאימות לקבוצת הגיל, כגון טריוויה שעשון טריוויה עם שאולות על חוגג יום ההולדת והאירוע שקראו באותה תקופה , סדנאות אומנות, בישול או קוקטיילים ואיך לא ריקודים עם מבחר סגנות ולהקות מתאימות.

שאלה : מה ניתן לעשות כדי להבטיח שהתפריט יהיה מגוון ומתאים לאורחים בכל הגילאים?

תשובה: תפריט קולינרי מגוון מאפשר לתת לכם אורח לקחת משהו טעים, בחרו תפריט מגוון צמחוני טבעוני בשרי כך כולם יכולם למצוא משהו טעים. לפעמים לא חייבים מבחר גדול אלא מגון בין תפריט בשרי, חלבי, צמחוני, טבעוני ודגים.

שאלה : איך אני יכול לשדרג את האווירה והאסתטיקה של האירוע?

תשובה: שדרוג אווירה נוגע במספר תחומים- גודל חלל והריהוט במקום, לפעמים שינוי כריות הוספת צמחיים, ומספר כסאות אחרים יכולים לגמרי לספר סיפור אחר, יחד עם שינוי הסקיצה במקום. בנוסף ניתן להוסיף עיצוב אזורים ויצירת נקודות מפתח שיגרמו לאורחים לשלוף את הטלפונים. קיר צילום לאינסטגרם או עמדת צילום בלתי נשכחת. עיצוב חלל תליית אלמנטים בין קירות הוספת תאורה בהתאם לאופי האירוע.

שאלה : איך אני יכול להכניס אפקטים מיוחדים או הפתעות לאורחים?

תשובה: אורחים אוהבים תוכן, אוכל מעולה וכמובן מתנות. ניתן להזמין שף אורח לבשל עבורכם, או מופע של סטנדאפיסט טוב. בנוסף אמן מוכר לשירה או להקה מעולה, לרוב יוצר את תחושת הציפיה. בנוסף תוכלו להכין מארזי שי לאורחים וחלק להם שלל פינוקים מתוקים או מיתוגים לבישים כגון בגדים כובעים ומארזים אחרים.

שאלה: איך אני יכול לפנק את האורחים בצורה מיוחדת?

תשובה: ליום הולדת 50 הפינוקים לרוב כוללים שי אישי, מתנות שוות, ליצור להם אוכל מעולה בר מפנק במיוחד, אוכל שיגרום להם לעמוד כל המזן בתור ובעיקר הרגשה שהם העיקר וסביבם האירוע מתנהל.

שאלה : איך ניתן להבטיח שבאמת יש צומת לב לכל אורח ואורח ?

תשובה: בקרת כניסה מאחרת נחמדה תוודא משלב הכניסה לחלק מתנה שווה לאורח, כנ"ל גם ביציאה. מלצרים שיעברו בין האורחים ויחלקו קוקטיילים מנות פתיחה. הרצון לפינוק מתחיל בשירות מעולה כמה שיהיו יותר אנשי צוות ואפשרויות מצוות הבר והקייטרינג במנות שוות ומגוונות האורחים ירצו לטעום כל ביס שווה. כמובן שצילום הופעות אטרקציות ומשחקים שווים תמיד מוסיפות לחוויה.