איך לבחור תחפושת לפורים לילדים?

אם גם אתם מחפשים אחר תחפושת פורים לילדים להלן מספר טיפים שיכולים לסייע לכם בביצוע הבחירה:

ילדים מחופשים

רוב ההורים מתחילים בחיפוש אחר תחפושת ואיפור לפורים עבור הילדים, כבר כחודשיים–שלושה לפני פורים.
במקרים רבים, ההחלטה תהיה להזמין תחפושת מאחד מהאתרים בחו"ל – כך שיש לקחת בחשבון כי יכולים לחלוף שבועות ארוכים עד שהתחפושת תגיע לארץ.
מכיוון שכאשר מזמינים תחפושת מהרשת, אין אפשרות למדוד אותה, אז חשוב לוודא שהתחפושת תגיע זמן מה לפני פורים, בכדי להספיק ובמידת הצורך לבצע שינויים שונים בתחפושת – הצרה, קיצור וכיוצא בזה..
לא משנה מהיכן בוחרים לרכוש תחפושת לילדים, בחירתן יכולה להוות כהליך לא פשוט, כאשר המטרה היא לדאוג שהילד יהיה שבע רצון וייהנה בסופו של דבר מתחפושת שהיא גם לטעמו וגם נוחה.
אז אם גם אתם מחפשים אחר תחפושת פורים לילדים להלן מספר טיפים שיכולים לסייע לכם בביצוע הבחירה:

לשאול את הילד מה הוא רוצה
בשלב הראשון חשוב לשאול את הילד למה הוא רוצה להתחפש – בסופו של דבר, המטרה היא לספק מענה על הרצון של הילד – כל עוד מדובר ברצון בר מימוש.
כמובן, שהשאלה אמורה להיות מותאמת גם לגילו של הילד – במקרים רבים תגלו שהדרך הטובה ביותר להציג בפניו את השאלה, היא פשוט לאפשר לו לבחור בין מספר תחפושות שונות ואז להימנע ממצבים בהם הוא יבקש תחפושת שאיננה ברת השגה..

ילדים מחופשים

להגדיר את גובה התקציב אשר יוקצה עבור המטרה
טווח המחירים של התחפושות הוא רחב יחסית ויכול להתחיל בעשרות שקלים לתחפושת בסיסית ולהגיע גם למאות שקלים – כאשר מדובר בתחפושת מושקעת או תחפושת בעיצוב אישי.
הגדרת התקציב יכולה לסייע לכם במידה רבה לקבל החלטה מהיכן להזמין את התחפושת – האם מאתר סיני כלשהו או להבדיל, פנייה לתופרת או למעצבת אשר תכין עבור הילד את התחפושת באופן אישי.

להבין מהיכן מעוניינים לקנות
באופן כללי ככל שתחפשו ביותר מקומות, כך יעלו הסיכויים שלכם למצוא תחפושת שהיא גם מושלמת וגם כזאת אשר תוצע במחיר האטרקטיבי ביותר.
יחד עם זאת, אתם יכולים להגדיר לעצמכם מראש אם אתם מבקשים למקד את החיפוש אך ורק באתרים סינים למיניהם – ובעצם בצורה כזאת תבססו את הבחירה בעיקר על המחיר.
אופציה נוספת היא פשוט לנצל את הרשת על מנת לחפש תחפושות בכמה שיותר מקומות, זה יכול להיות גם באתרים סיניים, גם בחברות מהארץ המציעות תחפושות, גם באתרי יד 2, גם בחנויות ישראליות ולמעשה, בכל מקום אחר שאתם יודעים שמוכרים בו תחפושות לילדים.

לקבל החלטה ולבצע קנייה
כמובן, שאחת השאלות אשר התשובה עליה תשפיע במידה הרבה ביותר על הבחירה, נוגעת לגילו של הילד. במידה ומדובר בתחפושת המיועדת לתינוק או לפעוט, סביר להניח שלא תשתפו אותו בבחירה ובנוסף, תקפידו לשים דגש משמעותי על נוחות ואיכות התחפושת – גם אם הפרמטר הזה יבוא על חשבון הנראות. ככל שעולים בגילאי הילדים עבורם התחפושות מיועדות, כך גם מידת המעורבות שלהם בבחירה אמורה לגדול בהתאמה. כאשר, אם אתם מחפשים תחפושת לילד מעל גיל 5 חשוב מאוד שהוא יהיה שותף פעיל בקבלת ההחלטה ושתדאגו לבצע את ההזמנה רק אחרי האישור שלו.

מה לעשות אחרי הקנייה?
אז אחרי שקניתם את התחפושת ובמידת הצורך גם ביצעתם את כל התיקונים והשינויים אשר בכוחם להפוך אותה למושלמת.
השלב הבא יהיה לבצע סוג של תכנון מקדים לגבי ה"סטיילינג" כלומר, לתכנן איפור מתאים, לקנות אקססוריז  נכונים וכיוצא בזה..
ככל שתכננו את התחפושת בצורה מעמיקה יותר ולפרטי פרטים, כך יעלו הסיכויים שהילד ייהנה בסופו של תהליך מהתחפושת המושלמת – וחשוב מכך, מכזאת אשר עונה על מלוא צרכיו ודרישותיו.