הבלוג של zoiee

zoiee

אמא (יחידנית) וילדה (יחידה). עוסקת במילים, משמעויות, פרשנויות. הפכפכה כמו זיקית ורגישה כמו סטיק לבדיקת היריון. כותבת את חייה כל הזמן. הנה חלק מהם.

עדכונים:

פוסטים: 1

החל ממאי 2017

א.נשים ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!

זו בעצם פעם ראשונה שאני בלוגרית, פעם ראשונה שאני יחידנית (מזה 8 שנים), פעם ראשונה שאני בת 46 ופעם ראשונה שאני מתחילה לחשוף את הפאזל המורכב הזה שנקרא חיי.

22/06/2008 17:16

ילד, אתה עדיין לא כאן, אבל בדרך.

 מחר הולכת/צועדת/משתרכת לקראת הזרעה ראשונה. מרגישה כמו פרה, והפעם לא מהטעמים הרגילים של דיאטות, חרמון וכו’, אלא פשוט כי הזרעות עושים לכבשים ולפרות… לא לבני אדם, אבל מה האלטרנטיבה? לחכות עד קץ הימים?

לא מוכנה לוותר על חוויית האמהות, לא מוכנה להמשיך להיות ילדה לנצח. רוצה להסיט קצת את הפוקוס מעלי ולהתחיל להתעסק בחיים אחרים, טובים יותר, פרי יצירתי.

 ולמה לבד, אתה שואל? כי פוחדת להכניס לחיינו גורם זר, לא מוכר, שעלול לאיים על שלוותנו. אתה אמור להיות, לכשתהיה, הדבר (בהא הידיעה) האהוב עלי ביותר (יותר משוקולד, אפילו!), כך אומרים כולם, ואני פוחדת שמישהו זר ייקח אותך ממני.

רקע:

בתאריך 21.9.2007 גיליתי, לראשונה, בבדיקת פרופיל הורמונאלי שביצעתי [בעקבות: 1) א', חבר הומו שבחר בי להיות אם ילדיו ו"דרבן" אותי, שלא לומר הלחיץ אותי, להביא אתו ילד לעולם; 2) תוכנית ב-YES DOCO על נשים בשנות ה-30 המאוחרות ששוקלות להביא ילד לעולם] שכפי הנראה “אצטרך תרומת ביצית”, שיש לי “כשל שחלתי מוקדם (POF)”, שאני סובלת מ”Early Menopause”. ברצינות??? אני בלה, תגיד לי? העולם התחרפן…

כמעט שנה אחרי כן - עיכול, בדיקות, עיבוד, היסטריה, עוד בדיקות, כעסים (על הד”ר הדביל) ועוד קצת בדיקות, גנטיות ואחרות, הגיע הזמן לנסות על אמת. על רטוב. אז ביום ו’ האחרון הייתי באולטרא סאונד, לבדוק את הזקיקים (זקיקים זקוקים זיקוקים זיקית), ואחד מהם (אולי את/ה מתחבא שם) היה בשל – 19 מ”מ. מי היה מאמין.

לפני שנה אם היית שואל אותי מהו זקיק, מה זה FSH ומה זו חומצה פולית, לא הייתי יודעת לענות. האמת שגם היום לא כל כך, אבל קצת יותר. “פחות אבל כואב.”

האחות במרפאה, נחמדה, דתייה (חרוז!), הסבירה לי בקור רוח איך להזריק לעצמי זריקת Ovitrel, וכשהתחלתי לשקשק, ציינה שאני מפוחדת – אמרתי לה “נכון, מותר לי!”.

זו אמך לעתיד, מלאך שלי – אסרטיבית, עוקצנית, כריזמטית, סקסית, חכמה, שנונה, עוקצנית כבר אמרתי? ועוד ועוד – אבל הכי הכי – רגישה בטירוף ונשמה טובה.

אז מחר הולכים על העיראקי. אם יצליח לנו - זה יהיה אבא שלך!

 הוזרעתי לראשונה בשעה 12:15, יום ב’, 23.6.08.

“איפה הנרות והמוזיקה?” שאלתי בחיוך נבוך מהול באכזבה,

“זה לא מה שהבטיחו לך, אה?”, חייך ה”מזריע” בתגובה.

החדר היה נעים, ממוזג, מובייל מלאכים מלמעלה, מיטה עם סדין נקי ומקופל למשעי לכיסוי האברים המוצנעים. נשארתי עוד 10 דק’, חלקן עם רגליים למעלה, כדי לאפשר לך לצלוח את דרכך בהצלחה לעבר הביצית האם. אני בסדר. מרגישה טוב. מחויכת. רגועה.

הם בטח מתרוצצים עכשיו כמו עכברי מעבדה מורעלים, מתחרים על ליבה של האחת… הביצית החמודה שלי. חוזרת לעבודה אחרי ההזרעה, שולחת לחברה סמס: ”הפרה נחמה הוזרעה. בדרך לרפת.”

השלב הבא: בדיקת הריון בעוד שבועיים. Good Luck!

אפרופו, מ’ היה אצלנו אתמול. נשאר לישון. “בזבז” כשתי מבחנות של זרע טוב (750 ₪), אבל לא עלי. אופס…איזה בזבוז כסף…

עד הפעם הבאה…

עוד מהבלוג של zoiee

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה