הבלוג של זהרה לוין-מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד

zohara3as1

שלום, שמי זהרה ואני מטפלת בשיטת מוח אחד. אני אימא לשלוש עלמות, אשתו של, גרה בבאר טוביה ומחוברת אל האדמה בגופי ונשמתי. אל תהליך העבודה שלנו אני מוזגת את אהבתי לאדם את ניסיון החיים והידע הרב שאספתי עם השנים. שיטת מוח אחד... +עוד

שלום, שמי זהרה ואני מטפלת בשיטת מוח אחד. אני אימא לשלוש עלמות, אשתו של, גרה בבאר טוביה ומחוברת אל האדמה בגופי ונשמתי. אל תהליך העבודה שלנו אני מוזגת את אהבתי לאדם את ניסיון החיים והידע הרב שאספתי עם השנים. שיטת מוח אחד רואה את האדם כישות הוליסטית הפועלת בסינרגיה של גוף נפש. בעזרת השיטה אני אלווה אתכם למקום בו תוכלו לממש את הפוטנציאל הטמון בכם, לשחרר את הדפוס שהגביל אותנו ולהחזיר לעצמנו את יכולת הבחירה ממקום מאוזן ולא שיפוטי. אם אתם נמצאים במקום של הלא - ביחד נצעד אל הכן, אל הרצוי לכם, אל המקום בו את/ה תנהל את חייך. ביחד נלמד לנוע מהמקום המצוי אל המקום הרצוי.

עדכונים:

פוסטים: 39

החל מיולי 2016

 ירידה במשקך

ירידה במשקל

אני שמנה ,ככה זה, מאז שאני זוכרת את עצמי אני שמנה, גם אימא שלי שמנה, ככה התחילה נעמה (שם בדוי) את השיחה הראשונה בתהליך-ירידה במשקל בשיטת מוח אחד.   בתהליך ירידה במשקל אנו מבררים אילו אמונות מגבילות ,ודפוסי התנהגות מפריעים לנו לרדת במשקל או יותר מדויק, מדוע אנו אוכלים שוב ושוב ובכמויות .

מהם השלבים בתהליך העבודה?

פגישה ראשונה- פגישת היכרות, בוא אנו מבררים מתי התחיל נושא המשקל להפריע, להציק, ממה אנחנו נמנעים לעשות בגלל עודף המשקל, מה הרווח שלנו כשנגיע למשקל הרצוי. רובינו נגיד, להיות בריא, שזה אכן סיבה מאד חשובה אך לצערנו היא לא מניעה לפעולה. סיבה טובה שתניע אותנו לרדת במשקל יכולה להיות : פחד מוות, או להגדיל את מעגל החברים שלי, או אהבה.

פגישה שניה- יומן היממה, ניטור, אנו רושמים ביומן היממה את ההתנהלות היומית שלנו שכוללת גם את הארוחות .אנו בודקים את איכות השינה, מצב הרוח, פעילות מעיים, מזון, מפגשים חברתיים, פרנסה, עבודה, בילויים ומנסים לבדוק מה הוא הטריגר לאכילה עודפת. האם יש קשר בין אדם ואוכל או כישלון במבחינה ואוכל. במקרה של נעמה  מצאנו כי בכול פעם שהגיעה לביקור אצל ההורים היא חיסלה 1 קג’ גלידה. בהמשך אנו בודקים האם יש שעה מסוימת שהאכילה מתגברת ולפי השעה אנו מאזנים את המרידיאן של אותה שעה.

פגישה שלישית -התאמת מזונות- בעזרת בדיקת שריר אנו מבררים אילו מזונות לא מומלץ לאכול במהלך התהליך. במקרה של נעמה , יצא שכול המזונות האדומים ,לא מומלצים.

פגישה רביעית- אנו שואלים עשרות שאלות הקשורות לאמונות ודפוסים הקשורים לאכול. הנפוץ שבהם: “ילד טוב אוכל הכול מהצלחת” .או אם לא תאכל לא תקבל גלידה, או לא תצא לחברים. כמה פעמים אמרו לכם, אחרי שאמרתם כי האוכל לא טעים, “אבל אני הכנתי את האוכל ועבדתי עליו קשה אז תאכל”

פגישה חמישית והלך אנחנו מתחילים לבדוק את מערך ההגנה שלנו-שכבות השומן. אנחנו אומרים כי כשאנו לא מגשימים, אנחנו מגושמים. השומן הוא מגן,הוא חלק ממערך ההגנה, מצבא ההגנה שלנו. אנו מבררים מתי הוקם צבא זה? מול מי ומול מה. מה באמת אנחנו רוצים להגשים שלא הצלחנו?

המזון הוא האמצעי הראשוני שלנו כתינוקות בני יומנו לדעת כי אימא פה, כי הכול בסדר ואנחנו מוגנים. זה האמצעי היחיד של העולל לדעת שהוא מוגן, זאת התקשורת היחידה שלו, לבכות ולאכול, זה גם הדפוס הוותיק ביותר שמושרש במוחנו -אוכל=הגנה.

 אז באם אתם לא מרוצים ממשקלכם  ,אתם מוזמנים להתקשר ולהתחיל את תהליך השינוי עכשיו 

זהרה לוין מטפלת בשיטת מוח אחד 050-5236587

 

עוד מהבלוג של זהרה לוין-מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years

אין לי זמן-מכירים משפט זה?

אין לי זמן כמה פעמים אתם אומרים משפט זה? או שומעים משפט זה? כשאנו אומרים "אין לי זמן" אנחנו מתכוונים שיש לנו הרבה דברים לעשות במעט זמן או אולי ניהול הזמן שלנו לא יעיל. זהו אחד המשפטים המזהים שבזה הרגע נכנסה לפעולה מערכת...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

החופש הגדול /זהרה לוין-מטפלת במוח אחד

החופש הגדול /זהרה לוין-מטפלת במוח אחד המילה חופש מעלה בדמיוננו גלי ים, ספר טוב או טיול מאתגר להרים, מה קורה כשאנו משבצים בתוך המשוואה את הילדים שלנו? האם החופשה תהיה רק...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה