הבלוג של זהרה לוין-מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד

zohara3as1

שלום, שמי זהרה ואני מטפלת בשיטת מוח אחד. אני אימא לשלוש עלמות, אשתו של, גרה בבאר טוביה ומחוברת אל האדמה בגופי ונשמתי. אל תהליך העבודה שלנו אני מוזגת את אהבתי לאדם את ניסיון החיים והידע הרב שאספתי עם השנים. שיטת מוח אחד... +עוד

שלום, שמי זהרה ואני מטפלת בשיטת מוח אחד. אני אימא לשלוש עלמות, אשתו של, גרה בבאר טוביה ומחוברת אל האדמה בגופי ונשמתי. אל תהליך העבודה שלנו אני מוזגת את אהבתי לאדם את ניסיון החיים והידע הרב שאספתי עם השנים. שיטת מוח אחד רואה את האדם כישות הוליסטית הפועלת בסינרגיה של גוף נפש. בעזרת השיטה אני אלווה אתכם למקום בו תוכלו לממש את הפוטנציאל הטמון בכם, לשחרר את הדפוס שהגביל אותנו ולהחזיר לעצמנו את יכולת הבחירה ממקום מאוזן ולא שיפוטי. אם אתם נמצאים במקום של הלא - ביחד נצעד אל הכן, אל הרצוי לכם, אל המקום בו את/ה תנהל את חייך. ביחד נלמד לנוע מהמקום המצוי אל המקום הרצוי.

עדכונים:

פוסטים: 39

החל מיולי 2016

18/04/2017

 

Goldfinch

Goldfinch

בכור הביכורים

הבכורה ניתנת לראשון שנולד, לראשון שהבציר וחנט ,שיסומנו ויובאו לבית המקדש. הבכורה ניתנת לאשכול הגנים שידע להיות המהיר מכולם, הראשון שהעיד כי יש חיים לאחר החורף ,המשכיות והרי זאת מטרתה הבלעדית של האבולוציה, המשכיות . האם המשכיות נמדדת רק בזמן? החקלאים ביננו יודעים ,שהראשון  אינו האיכותי דווקא. אז מדוע קידש הבורא את הראשון ולא את האיכותי ? והיכן אנו פוגשים את הזוג הזה זמן ואיכות.

בכול זוגיות מתקיימת תנועה (קווית ומעגלית במקביל) בין הצודק לטועה ורק שנדע לצאת ממחלקת “הם אשמים” ונעבור למחלקת “לקחת אחריות” נפסיק מלחמה זאת. כך גם בזוגיות זו ,זמן ואיכות גם כאן נחפש את הנקודה בה יסתיים המרוץ ותתחיל היצירה של החדש.

לַכֹּל זְמָן, וְעֵת לַכֹּל חֵפֶץ תחת השמים … ( קהלת ג1 ) מבדיל קהלת בין זמן ועת. זמן שבו אנו מתנהלים כהמשך כתנועה קווית מבריאת העולם ועד היום שבו אין יום ולילה ומעגלית המסמנת לנו תחילה וסיום של תהליכי חיים, תהליכי חשיבה ולאחר שהבנו את הזמן נאמר לנו כי יש עת = במקביל  לכל חפץ ו/או גם חפץ= במובן רצון ,שפרושו, שביחד, במקביל ללא חיכוך או התנגשות יש גם מקום וזמן לרצונותינו ולעצמים הסובבים אותנו, הכול אחד והכול נע לכיוון אחד.

ואם פתחתנו בשאלה שתשובתה ,על פניו נראתה כסתירה הרי עכשיו מגלים אנו כי הזוג הזה זמן ואיכות נעים במעגלים ויכולים הם להשלים אחד את השני. הבכור שנולד , הבכור שהנץ, הבכור שחנט פגיה מסמל את החיים המתעוררים המתפרצים שוב לאחר תרדמת החורף (מאין מוות קטן) ומסמלים את בואם של אחיהם שיוסיפו איכות כמותית, ומחשבתית.

 

זהרה לוין-מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד

[email protected]

חוחית עם זר קוצים

עוד מהבלוג של זהרה לוין-מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד

פרורי לחם

פרורי לחם אדם הולך הביתה-סיפרו של -יורם עשת אלקלעי עמ' 243 "כבר מקצה הרחוב אני מבחין באימי העומדת בשער כאילו לא משה משם מאז הייתי מגיע לחופשות מהצבא, "שמואל הם באו" היא קוראת כאשר אנחנו חונים מול הבית. שאאאלום קורא אבא כמו...

תגובות

פורסם לפני 2 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

להתבונן במראה ללא מורא

צלמת: נורית גל   רגע לפני שתתחילו לקרוא, היזכרו במאכל האהוב עליכם, בבגד הכי יפה שלכם, ובמוזיקה שמרגשת אתכם. רישמו זאת ועכשיו אפשר להתחיל. מאכל: לחם בחמאה עם מלפפון...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה