הבלוג של ולא היה בינינו אלא זהר

zohar1962

בת 55, אשה, אמא, בת, אחות. קיבוץ ועיר, מזרח ומערב, יציבה ונודדת, ערה וחולמת, מנקה מנקה מנקה. רצה לאט ומהר, קרוב ורחוק, מחברת בין אנשים וממציאה רעיונות שווקיים מנצחים .

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מאפריל 2018

“עת השתחררתי  הרופאים המליצו לי על ביקור חודשי בנמל התעופה, זה באמת עושה לי טוב לראות מטוס גדול ממריא דרך דמעה שקופה אחר כך כבר יותר קל הלחץ על העין השטופה…”(מילים ולחן מאיר אריאל)

IMG-20180417-WA0034

אף פעם לא הקשבתי לרופאים ולכן אימצתי כהרגלי רק חלק מההמלצה, ביקור חודשי כן אבל לא חובה בנמל התעופה אם כי המקום הזה משמח אותי ממש.

ביקור חודשי במקום של למידה .

לפני ארבעה חודשים  נפרדתי מהבית המקצועי שהיה לי ב 24 שנים האחרונות ומאז אני לא מפספסת אף הזדמנות לבוא אל מקומות חדשים , ללמוד, לפגוש, להיפגש ולגעת.

העיקרון המנחה זו המחשבה למה לא בעצם ? וגיליתי שזו משחררת.

וככה נסעתי לפורטוגל לפגוש נשים והשראה, עברתי לבית חדש שיש בו אנרגיה טובה, חזרתי לרוץ כמעט כל בוקר, עשיתי לי דרך קבע שלוש פגישות בשבוע עם אנשים שאני לא מכירה או כאלו שאני חושבת שאני לא מכירה מספיק, דיברנו על החיים ועל הדברים שהם עסוקים בהם ואוהבים.

למדתי כתיבה, הייתי באקדמיה לליווי קמפיינים למימון המון, האזנתי להרצאות, למדתי לרקוד בקבוצה אנונימית, עליתי על סאפ, חזרתי לקרוא, פתחתי תיק במס הכנסה,שבתי לבקר את אימי, גיליתי שאני צריכה להיות בתנועה מתמדת ועדיף קרוב למים.

IMG-20180417-WA0028

יום העצמאות השנה מתחבר לזמן העצמאות שלי והכי קל לי השנה לא לחגוג למדינה ויש לי נסיבות מקלות כמו גם לרבים מאיתנו.

העצמאות שלי עצובה וגם שמחה כמו השכול והתקומה  הייתה זו שנה של פרידה, מאבי מולידי, ממקום עבודה, מתפקיד ואנשים שהיו חלק משמעותי בחיי הרבה מאוד שנים ובאותה הנשימה ואולי רגע אחד אחרי באה החגיגה של חופש לבחור מחדש.

אני אוהבת את הבלבול הזה, את המחשבה שאני יכולה להרגיש ולעשות  בכל רגע רק מה שמשמח אותי או פותח לי עוד שער אל עצמי ואל העולם שבא אלי ככה בלי הכנה מוקדמת באמצע החיים ( נניח שמישהו הבטיח לי שזה אמצע).

התחלתי לכתוב פה עוד אתמול אבל פתאום הגיע היום אז ברוח המועד

אני מתכבדת להשיא משואה ( שלא עולה כסף ולא כרוכה בדיונים או מלחמות)

לכבוד העצמאות שלי ושל האומה ולכבוד היומן שהיה ריק בימי ראשון בערב, לכבוד הלימוד שלא יגמר לעולם, לכבוד הגירוש של הפחד, ולכבוד הנשים שבאו איתי והביאו איתן את עצמן, לכבוד ההתרגשות והסקרנות, לחיי שיתופי הפעולה והחברות שתבוא עלינו לטובה.

facebook_1523972700859

מדליקה משואה דיגיטלית. צילמה אותי: ליהי אדל חסון

לכבוד סלונה, בנק לאומי. תודה עליכם. עליכן.

ולתפארת מדינת ישראל כי אפשר בלי.

חג שמח

#דיגיטליות_בעסקים

#לאומי_עסקים

saloonaschool#

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד מהבלוג של ולא היה בינינו אלא זהר

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 8 months
תצוגה מקדימה

בביה"ס לשיווק דיגיטלי של סלונה ובנק לאומי יש מקום לאנשים עם צרכים מיוחדים

מרגע שהבנתי שיש לי צרכים מיוחדים נרגעתי ועכשיו הרבה יותר קל לי. בתמונה: אני בתוך המעגל אבל גם מחוץ לו. קיבלו אותי לתכנית של בית הספר לשיווק דיגיטלי למרות שאני...

תגובות

פורסם לפני 8 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה