הבלוג של זיו פוגל

בלי איפור

עדכונים:

פוסטים: 6

החל ממאי 2012

נרשמתי לאחרונה לאתר היכרויות ונזכרתי למה אני לא אוהבת אותם- האתרים האלו מוציאים ממני את הביץ’.
אני בדרך כלל לא רעה כל כך (משדלת לפחות) אבל נראה כאילו אין ברירה, והרצון שלי להכיר הומר באחת למלחמה על הביטחון העצמי שלי ועל השפיות.

זה לא שאני שברירית, או נוטה להיעלב בקלות, מי שמכיר אותי יעיד שאני יכולה להיות עדינה כמו פומפייה אם צריך, אבל אפילו לציניקנית שכמוני יש כמה נקודות תורפה וכמה דברים שעולים לה על העצבים.

זהירות מתקפה

מה שתמונה אחת יכולה לעשות לתיבת הפניות שלך יכולה לקרות מחוץ לעולם הווירטואלי רק אם תשבי על בר בעירום מלא, וגם אז, פנים אל פנים, רבים יהססו לגשת. בעולם הווירטואלי לעומת זאת, די בתמונה אחת, בהנחה ואת לא איש הפיל, בשביל להביא למתקפת מחזרים פוטנציאליים שלא יהססו כלל וכלל לפנות, בהתעלמות מוחלטת מהעובדה שאת מחפשת בחור בשנות ה- 30 לחייו מגוש דן, והוא בן 60 ואילתי.

אני לא כזו נוקשה במציאות. יכול מאד להיות שבחור בהיר מראה ובגובה גבולי ילכוד את מבטי על אף שאני נוטה לגבוהים ושזופי עור, אבל חייבים להגדיר גבולות גזרה.

כך, המתקפה שלא אחרה לבוא הכניסה לי מיד עיסוק נוסף ותובעני שכלל סינון מסיבי של פניות על רקע לא רלוונטי בעליל, בכמות כזו שיכולות לתאר כל הקלישאות נוסח “מרוב דובים לא רואים יער”, “מחט בערימת שחת” ושות’.

חוק המספרים הגדולים

הודות להיצע העצום ולהעדר הבושה ברשת, רבים מהרשומים בו אימצו את חוק המספרים הגדולים ובשימוש פשוט ב- copy paste הם שולחים את לחמם על פני המים.

תוכלי לזהות אותם על ידי כך שנתקבלה מהם אותה ההודעה (לרוב לקונית) מספר פעמים בדיוק באותו הנוסח. גם בעמוד הפרופיל שלו יופיעו חברות חדשות רבות מהימים האחרונים. בגדול, הוא יצא לשופינג של בחורות ועכשיו גם הוא יושב עם השלל ומתחיל לסנן.

פצצה מתקתקת

הרגישים הם המסוכנים ביותר. חלילה אין להם כוונות רעות, נהפוך הוא, הם רוצים באמת (!!!).
הם אלו שלמדו את הכרטיס שלך היטב (יכולים להיבחן על זה אם צריך)  והפנייה שלהם לרוב אישית ומושקעת. ולכן, אם לא ענית להם תוך זמן סביר הם עלולים להגיב בצורה שתשאיר אותך פעורת פה ונעלבת, קצת כמו אחרי ה “מי בכלל רוצה להתקרב אליך בכלל יא דבה?” של הערס שדחית בחוף.

הם אלו שילמדו אותך שאת סתם עוד אחת מאלף, אלו שיראו לך כמה מהר אפשר להפוך מיפיפייה למכוערת ובעיקר ידגישו לך כמה האגו הוא דבר שברירי (גם שלך).

עיר מגורים: תל- אביב

סצנת הדייטינג קשה ובתל אביב קשה קצת יותר. זה נכון. כולנו חווינו שלל אירועים מביכים ומשפילים בחסות השפע והזילות התל אביבית, אבל יש כאלו שנכוו קצת קשה יותר והם מבוהלים מכל אחת שעיר המגורים שלה היא תל אביב.

אותו נפגע תל אביב לרוב עזב את העיר לאחרונה והוא בז וסולד מכל דבר שקשור אליה, ולכן הוא יקטלג אותך מיד כסנובית, בליינית, מתהוללת, לא רצינית ושאר קלישאות שלא נוגעות לך כלל וכלל ולעובדה שאת תקועה עכשיו בשקע הספה כמו בשאר ערבי החודש האחרון.

האמת היא שזו מלחמה אבודה. בשבילו את עוד אחת מאלו שדחו אותו. כמו שלא היית ששה לקפוץ עם הראש הבריא שלך לתוך קיר בטון, סביר שלא תמצאי את אורך הרוח כדי להעמיד אותו על טעותו ולתקן מפגעי עבר.

קו אווירי

אני עצלנית, זה נכון. וגם לא יוצאת הרבה מהעיר והבועה, גם זה נכון. אבל נתניה היא לא חמש דקות מתל אביב (!!!). גם לא קו אווירי. זה לא שאני מצמצמת את טווח החיפוש שלי לבניין ליד (תכלס יכול היה להיות נוח), אבל אתה גר שעה וחצי נסיעה ממני, ועוד עם ההורים…

אז אני מצטערת שאני קצרה, חריפה וחותכת, אבל זה לא אני, זה פשוט האתר הזה….

עוד מהבלוג של זיו פוגל

תצוגה מקדימה

כשמברשת שיניים היא רק מברשת שיניים

היי אתה, כן כן, אתה, תרגע. זו רק מברשת שיניים. מכיר את ההמצאה? זו שמעבירה את טעם הג'יפה בבוקר, זוכר? בלי לחץ נשמה, תנשום עמוק, זה רק התקף חרדה. שאיפה... נשיפה, נעשה את זה לאט וביחד, נשימות עמוקות. יופי. דופק נורמלי, אתה לא עומד...

תצוגה מקדימה

הפסקת אש

את רוצה אהבה, רוצה זוגיות, רוצה להיות חלק משניים. רוצה בכל לבך. מתפללת בלילות, מבקשת שיברכו אותך כל כלה ורב למרגלות חופה, מפזרת הצהרות ליקום, מחפשת הכוונה אצל מיסטיקנים, קוראת פרקי תהלים ומשתטחת על קברי צדיקים. כל כך...

תגובות

פורסם לפני 8 years

אין לי מה ללבוש

נשמע מוכר?  הפוסט הזה בשבילך. היום מצאתי את עצמי אומרת את המשפט הזה (קורה מדי שלושה ימים בממוצע), ומיד אחר כך הסתכלתי אחורה על ערמת הבגדים הפזורים על המיטה ואמרתי לעצמי, "על מי את עובדת?" אז על מי את עובדת באמת? איך אין לך...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה