הבלוג של זיו פוגל

בלי איפור

עדכונים:

פוסטים: 6

החל ממאי 2012

היי אתה, כן כן, אתה, תרגע. זו רק מברשת שיניים. מכיר את ההמצאה?
זו שמעבירה את טעם הג’יפה בבוקר, זוכר?
בלי לחץ נשמה, תנשום עמוק, זה רק התקף חרדה. שאיפה… נשיפה, נעשה את זה לאט וביחד, נשימות עמוקות.
יופי. דופק נורמלי, אתה לא עומד למות, הכל בסדר…
אז מברשת שיניים, יש לך אחת כזו?
ומגבת?

מערכות יחסים בלתי מחייבות הן דבר חמקמק.
לא משנה מה טיב היחסים בניכם וכמה עקום הם מתנהלים מלכתחילה, תמיד יהיה השטח האפור שיאפשר לבחור להיכנס לחרדות על אבדן החופש שלו ולבחורה ללכת על ביצים (ועוד על ביצים לא שלה) בנעלי בלרינה.

רווק חרדתי יקר, בוא נעשה רגע סדר בבלאגן ואולי אני אחסוך לך כמה כדורי זנקס, או לפחות תאום ציפיות:

אתה לא בדיוק האביר על הסוס הלבן
מגיל קטן מחנכים אותנו לייחל למודל האגדי של אבירים יפי תואר, שרמנטיים שיחלצו לעזרתנו בהרואיות גברית מתפרצת. כאלו שיאספו אותנו, יפתחו לנו את הדלת, יפנקו אותנו וימנעו מאיתנו להציץ בחשבון אפילו.

עכשיו בוא נסתכל עלינו, אנחנו נפגשים רק מחצות וצפונה, השיחות שלנו מתנהלות בכתוב, קצר, ישיר וקולע, להזיז את האוטו אתה מוכן רק בשביל סקארלט ג’והנסון ובדרך אני אקנה את בקבוק היין.

חיזור
אנחנו אוהבות שממחזרים אחרינו. אוהבות פרחים, הודעות דביקות והפתעות ספונטניות.
אם כך, אתה בטח יכול לנחש שהודעה נוסח “יום השואה עושה אותי חרמן” לא גורמת לי להסמיק כמו מאנגה יפנית מתרגשת.

זה לא שאנחנו רגישות במיוחד, ואתה לא צריך להסביר מה הולכים לעשות היום ולשם מה נתכנסנו, אבל יהיה קל יותר לאגו שלי אם לא תתייחס אלי כמו משהי שמשאירים לה שטרות על השידה בסוף הלילה.

טריטוריה
הדעה הרווחת היא שבחורה שהרימה כוס, או רחמנא לצלן, רוקנה מאפרה מסמנת טריטוריה. כנראה שזה משהו אבולוציוני בחלוקת התפקידים בין גברים לנשים. מיד אחרי שהיא שוטפת לה כוס היא תפנה לעצמה מדף בארון הבגדים, הטמפונים שלה ישתלטו על המקלחת ולמיטת הבודד שלך יעברו דיירים חדשים וורודים ופרוותיים.

שוב מותק, שאיפה ונשיפה, תצמיד לפרצוף את שקית הנייר החומה ותנשום, אף אחת לא רוצה לחדור לך לספייס. הסר דאגה מלבך, היא בסך הכל רוצה לצמצם את פוטנציאל החשיפה לבקטריות ואם אפשר לא להרגיש שהיא מעבירה את הלילה בתוך תא המעשנים בשדה התעופה.

לישון
אנחנו אוהבות לישון יחד. זה הקטע שלנו. תתמודד.
סיכוי סביר שלא נשאר, גם אנחנו אוהבות לישון טוב והנחירות שלך באוזן הן לא בדיוק נעימת גלי ים למדיטציה, אבל אם הזמנת אותי בשתיים בלילה, מלא את חלקך בעסקה ותפסיק להתלונן.

הכל נכון ואני עדיין פה? כנראה שאני לא מצפה שתניח לי שלושה קראט על האצבע מתוך שינה.
וכן, אני ערה. ערה לעובדה שאנחנו שנינו פה מאותה מטרה ואף אחד מאיתנו לא חושב שמחר הולכים להירשם ברבנות.
לפעמים מברשת שיניים, היא באמת רק מברשת שיניים.

עוד מהבלוג של זיו פוגל

תצוגה מקדימה

אני לא ביץ', זה פשוט האתר הזה

נרשמתי לאחרונה לאתר היכרויות ונזכרתי למה אני לא אוהבת אותם- האתרים האלו מוציאים ממני את הביץ'. אני בדרך כלל לא רעה כל כך (משדלת לפחות) אבל נראה כאילו אין ברירה, והרצון שלי...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

הפסקת אש

את רוצה אהבה, רוצה זוגיות, רוצה להיות חלק משניים. רוצה בכל לבך. מתפללת בלילות, מבקשת שיברכו אותך כל כלה ורב למרגלות חופה, מפזרת הצהרות ליקום, מחפשת הכוונה אצל מיסטיקנים, קוראת פרקי תהלים ומשתטחת על קברי צדיקים. כל כך...

תגובות

פורסם לפני 8 years

אין לי מה ללבוש

נשמע מוכר?  הפוסט הזה בשבילך. היום מצאתי את עצמי אומרת את המשפט הזה (קורה מדי שלושה ימים בממוצע), ומיד אחר כך הסתכלתי אחורה על ערמת הבגדים הפזורים על המיטה ואמרתי לעצמי, "על מי את עובדת?" אז על מי את עובדת באמת? איך אין לך...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה