הבלוג של shy3030

צימרים

עדכונים:

פוסטים: 16

החל מאוקטובר 2011

צימרים רומנטיים הינם צימרים יפיפיים ונוחים המתאימים לחופשה זוגית נעימה ומפנקת. בחרו אחד מבין צימרים רומנטיים ברחבי הארץ וצאו לחופשה זוגית.

20/09/2012

חופשה בעונת הסתיואי ירוק

הבוחרים לצאת לחופשה בעונת הסתיו ישמחו למצוא מקומות נפלאים המתעוררים אט אט מתרדמת הקיץ והחום הכבד. עונת הסתיו הינה עונה קסומה ומיוחדת .

החום הכבד מפנה את מקומו לרוחות נעימות. האוויר כבר לא כבד ולח ולעיתים אף יורד גשם שרוחץ הכל ונותן תחושה של התחלה חדשה. מזג האוויר בעונת הסתיו אינו יציב ויכולים להיות גם ימים חמים מאוד ואפילו חמסינים .

אך בכל זאת עונת הסתיו היא עונה נפלאה ולצערנו קצרה יחסית. למרות שחודשי השנה מתחלקים באופן שווה בין העונות , לצערנו במרוצת הזמן עונת הקיץ היא השלטת בגלגל השנה. אבל אנו מתייחסים לחודשים סביב חגי תשרי לחודשי עונת הסתיו ולכן יש גם תחושה של התחלה חדשה בעונת הסתיו כיוון שעונה זו היא סביב תקופת החגים: ראש השנה, יום כיפור וסוכות.

צימרים רומנטיים בעונת הסתיו

צימרים רומנטיים מכילים כל מה שזוג צריך לחופשה נפלאה ומפנקת. עונת הסתיו מוסיפה תפאורה מתאימה וקסם מיוחד לחופשה רומנטית שכזו: שקיעות מדהימות, עלי שלכת כתומים וצהובים בכל מקום, גשם ראשון, חגים חדשים עם בגדים לבנים, בלילות הקרים ניתן להדליק תנורי חימום שבחלק מבין צימרים רומנטיים הינם תנורי קמין שמחממים בעזרת בולי עץ או סולר. נוף מדהים שנשקף ממרפסות צימרים רומנטיים עם ראות מצוינת לאחר גשם ראשון.

טיולים בעונת הסתיו

חופשה באחד מבין  צימרים רומנטיים בעונת הסתיו  חייבת לבוא עם טיולים קסומים באזור. עונת הסתיו גורמת לטבע להיראות מיוחד וקסום. עלי השלכת, העצים הנעים ברוח, בתי קפה ומסעדות מול שקיעות יפיפיות, הרחצה בים נעימה. חשוב לציין שבתקופה זו הילדים כבר חוזרים ללימודים ולשגרה,אתרי הטבע והאטרקציות מתרוקנים מהמולת הקיץ. אז כדאי לפנות לעצמכם זמן ולקחת את בן/בת הזוג לחופשה זוגית ורומנטית בתוך צימרים רומנטיים בעונת הסתיו.

עונת הסתיו היא עונה רומנטית וקסומה שכדאי לקחת בשבילה פסק זמן ולבחור אחד מבין צימרים רומנטיים נפלאים ברחבי הארץ ולצאת לחופשה מפנקת ומיוחדת

עוד מהבלוג של shy3030

לשמור על הצפון

כתושבת מרכז הארץ, נסיעה לצפון היא טיול של ממש. כמעט כמו להגיע לחוץ לארץ. טוב, לא ממש חוץ לארץ, אבל הכי קרוב שיכול להיות לשם. בחנוכה האחרון נסענו למירון, לקיים את מנהג גזיזת השיער של בן השלוש שלנו. הוא היה נרגש מאוד, גם...

תגובות

פורסם לפני 9 years
תצוגה מקדימה

צימרים בצפון בעונת האביב

נוף אביבי באזור צימרים בצפון נוף צפון הארץ הינו בין הנופים המרהיבים ביותר. הרים ירוקים מכוסים בחורש טבעי בכל עונות השנה, הכינרת התכולה והזוהרת, חופי ים התיכון הצפוניים עם המפרצים...

תגובות

פורסם לפני 8 years

צימרים בדרום

הגיע הזמן להרגיש את החופש קורא לנו לבוא השקט בדרום הוא מופלא, לא פעם כל אחד מחפש את השקט שלו ולא מוצא, עד שמגיעה המחשבה ועמה ההתרגשות הקלה להנות בקרוב מאוד. נופי המדבר המסתוריים והמרתקים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה