הבלוג של zikit4u

zikit4u

שמי אפרת דהן ואני מאמנת עסקית ואישית. את האימון אני מעבירה באופן פרטני ובאופן קבוצתי. מתמחה בהתנהלות כלכלית מתוך אמונה שכסף הינו אמצעי להשגת חלומות והעצמה אישית, מקצועית ומשפחתית בעלת תואר שני בשינוי חברתי ותואר ראשון... +עוד

שמי אפרת דהן ואני מאמנת עסקית ואישית. את האימון אני מעבירה באופן פרטני ובאופן קבוצתי. מתמחה בהתנהלות כלכלית מתוך אמונה שכסף הינו אמצעי להשגת חלומות והעצמה אישית, מקצועית ומשפחתית בעלת תואר שני בשינוי חברתי ותואר ראשון במהל עסקים. מעל עשור שאני עוסקת בכסף מכל מיני הביטים: יועצת השקעות, פנסיונית, אימון להתנהלות כלכלית, הרצאות בשוק ההון ועוד.

עדכונים:

פוסטים: 7

החל מיולי 2015

ראשית אני רוצה לשתף אותך בראיית עולם שלי. אני מאמינה שכל הידע נמצא בחוץ ומי שרוצה לעשות את זה לבד.ה יכול.ה וזה נכון בכל תחומי החיים. זה נכון שיהיו דברים שיהיה לי יותר קל לעשות מאחרים, אך הכל אפשרי. יחד עם זאת יש לא מעט אנשים שבוחרים להיעזר באנשי מקצוע מכל מיני סיבות: רצון להתמקצע בתחום האישי ולא להשקיע זמן בלימוד תחומים אחרים, הם מרגישים שהם “לא מסוגלים”, לא רוצים ללמוד, מתקשים לראות דברים מסוימים ועוד.

ועכשיו לענייננו. בתור אנשי ונשות עסקים כל האחריות עלינו. בכדי שיבחרו בעסק שלנו לביצוע השירות או רכישת המוצר צריך שיהיה ערך מוסף, שיהיה בו משהו אחר, ייחודיות. הרי אם כולנו נהיה בדיוק אותו דבר ונעשה את הכל באופן זהה, ולא נחדש בדרך או בנראות למה שיקנו מאתנו?

גם וגם- מודעה משותפת עם אפרת לדף נחיתה

חלק מהשיקולים ברכישת מוצר או שירות הם: האיכות, המקצועיות, הזמינות, השירות, הקשר הבין אישי וכן גם העלות משפיעה אך היא איננה עומדת לבדה במערכה, והיא ממש לא המשפיעה ביותר.

אז יש לי מוצר ויש לי ערך מוסף והבנתי מהי הייחודיות העסקית שלי. השאלה היא האם מכירים אותי ואיך אני מעבירה זאת לקהל היעד שלי.

כאן נכנס תהליך מאוד חשוב של מיתוג ושיווק העסק. אבל מה זה אומר? ומה אני עושה עם זה?

מתחילים בבניית תוכנית עסקית/ בניית אסטרטגית עבודה/ בונים לוח חזון. העיקר זה לייצר תוכנית עבודה שתהיה מדידה, ספציפית ותחומה בזמן. תחליט.י מה את.ה רוצה להשיג, ומתי. התוכנית אמורה להיות נגזרת של הבידול שלך. היא צריכה להפוך את הבידול לאבן החן שלך, לייצר לך את המציאות שאת.ה רוצה.

המיתוג שכולל בתוכו גם לוגו, גם שפה עיצובית ועוד נועד לחזק את הבידול ולהמחיש אותו לקהל היעד שלך מבחינה ויזואלית.

כשהכל מתכתב הכל הופך להיות פשוט יותר גם לנו וגם ללקוחות

אז אם מתאים לך לעשות את זה ביחד, לקבל עזרה במיקוד ובזיהוי החסמים (מבחוץ בדרך כלל יותר קל לראות זאת), את.ה מוזמנ.ת להשאיר פרטים בקישור ולהצטרף לאנשי ונשות עסקים שכבר בחרו בשנת 2016 בהצלחה עסקית .

http://i4u.me/MhHvM

עוד מהבלוג של zikit4u

תצוגה מקדימה

תקרת הפקדה או תקרת זכוכית?

מחר זהו היום האחרון לשנת המס 2015. ישנו מוצר יחיד ומיוחד שמאפשר לנו לחסוך, הרווחים פטורים ממס ואחת לשש שנים הוא יכול להשתחרר. בטח ניחשתן וניחשתם, אני רוצה לכתוב על קרן השתלמות. ...

חנוכה, חסכון ויזמות

בעוד 10 ימים נחגוג את חג החנוכה. אחד ממנהגי החג הינו דמי חנוכה לילדים. הילדים מקבלים כסף מבני המשפחה השונים ויכולים לצבור סכום כסף לא מבוטל. מנהג זה יכול להוות הזדמנות ללמד את הילדים קצת על כסף. אנו חיים בעולם של שפע, שבו...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

חופשה, לאן הפעם?

אחד הסעיפים שאני הכי אוהבת בתקציב זה הסעיף של החופשה. ניתן להסתכל על הסעיף הזה כאל ברירת מחדל- מה שנשאר (אם בכלל) מההכנסה, או לייצר את המציאות שאנו רוצות ולרשום בסעיף זה את הסכום שאנו בוחרות. אני בעד האפשרות השנייה J. כמובן...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה