הבלוג של צליל מיסטיקה

zhlil

שמי צליל אני מטפלת הוליסטית פסיכותרפיסטית ומדריכה רוחנית בכירה בעלת ניסיון רב כ - 15 שנים מהמובילות בתחום . תחומי ההתמחות שלי : כירולוגיה – כף - יד , פסיכותרפיה ,תקשור, נומרולוגיה, קלפי טארוט, סוד האותיות מהקבלה , פתרון... +עוד

שמי צליל אני מטפלת הוליסטית פסיכותרפיסטית ומדריכה רוחנית בכירה בעלת ניסיון רב כ - 15 שנים מהמובילות בתחום . תחומי ההתמחות שלי : כירולוגיה – כף - יד , פסיכותרפיה ,תקשור, נומרולוגיה, קלפי טארוט, סוד האותיות מהקבלה , פתרון חלומות, ייעוץ זוגי , טיפולים אנרגטים - הילנג . אני יועצת בענייני פרנסה שותפים לעסקים ופתיחת עסק מעברי דירה זיווג זוגיות והתאמת זוגיות, בריאות,לידה ופוריות , משפחה, לימודים , התאמת מקצוע . אני עורכת ימי הולדת מסיבת רווקות חברה וגיבוש. יש אפשרות לייעוץ טלפוני 0574248111 *

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מדצמבר 2012

שם האדם ומשמעותו שמו של האדם: שמו של אדם – כמו כל מילה – מורכב ממספר אותיות. על פי קבלת כל אות מעשרים ושתיים אותיות הא”ב מהווה ערוץ אנרגיה רוחנית – כעין צינור להשפעה רוחנית מהעולמות העליונים, לעולמנו הפיזי. זוהי הסיבה שאנו מוצאים התייחסויות במקורות (בתלמוד ובעיקר בקבלה) לתורת השמות, מכיוון ששמו של האדם, הינו ערוץ האנרגיה וצינור ההשפעה של האדם, ולכן הוא משפיע רבות על מהותו של האדם. האר”י הקדוש מגדיר את קריאת שמו של התינוק ע”י ההורים כ”נבואה קטנה”. ההשראה הנבואית הבלתי מודעת, היא זו המכוונת את ההורים למציאת וקריאת השם המדויק עבור בנם.

26/12/2012

שמו של האדם: שמו של אדם – כמו כל מילה – מורכב ממספר אותיות. על פי קבלת כל אות מעשרים ושתיים אותיות הא”ב מהווה ערוץ אנרגיה רוחנית – כעין צינור להשפעה רוחנית מהעולמות העליונים, לעולמנו הפיזי. זוהי הסיבה שאנו מוצאים התייחסויות במקורות (בתלמוד ובעיקר בקבלה) לתורת השמות, מכיוון ששמו של האדם, הינו ערוץ האנרגיה וצינור ההשפעה של האדם, ולכן הוא משפיע רבות על מהותו של האדם. האר”י הקדוש מגדיר את קריאת שמו של התינוק ע”י ההורים כ”נבואה קטנה”. ההשראה הנבואית הבלתי מודעת, היא זו המכוונת את ההורים למציאת וקריאת השם המדויק עבור בנם.

שמות בנים

 

 

מאותיות  א – מ

 

 

שמות שמתחילים באות א.


אבי – בשם זה יש הרבה לוגיקה, יכולת לצפות מהלכים קדימה, דקדקנות וביקורתיות. בשם זה יש הרבה יציבות ועקשנות לדרך מסוימת. אדם בעל שם זה קשה מאוד להניעו מדרכיו. בשם אבי יש יכולת מדיומית גבוהה. בשם אבי יש יכולת מנהיגות והובלה להניע דברים. יש פה חשיבה קונקרטית, איסוף נתונים, תקשורת טובה. רגליים על הקרקע. רגישות פנימית מאוד גבוהה.

אביאל – שם זה הוא בעל אנרגיות מאוד גבוהות, רצון לעשייה מרובה, קושי ל”שבת”, חושב שיכול לעשות הכל. מנהיגות ויכולת הובלה. “איש צבא” בנפש. אדם בעל חשיבה יצרית וסמכותית, ישאף להנהיג ולהוביל מהלכים בחייו. אדם זה יהיה בעל אגו גבוה ופגיעות גבוהה. אדם שפועל גם על פי איסוף נתונים כדי להגיע למסקנה אבל מה שיניעו בסופו של דבר זה הרצון לקבוע ולהנהיג. אדם זה ידע גם להתחשב באחרים וידע ללמוד לקח ממקרה עבר.

אביב – אדם בעל שם זה יהיה משפחתי והרמוני, ידע להסתדר עם כולם, נושאים הקשורים למשפחה יהיו בראש סדר העדיפויות שלו. פועל על פי איסוף נתונים ורגישות רבה. יהיה לו הרבה מן הנשיות והרגישות.

אביגדור – אדם בעל שם זה ישאף להוביל ולהנהיג, יהיה בעל חוש אסתטי גבוה, הרבה רגישות, חשיבה גבוהה על ה”אני” שלו. יכול להידבק בקלות במחלות, בפנימיות שלו יש שילוב של רגישות, טוב אבל גם אי שקט ורצון לריב.

אבידור – לאדם זה תהיה אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, יכולת למידה גבוהה, חשיבה שונה מהאחר, זקוק לשינה טובה, שקט נפשי גבוה. רגישות פנימית גבוהה, יהיו לו הרבה תכונות נשיות. פגיעות גבוהה.

אבידן – אדם בעל נחישות רבה וירידה לפרטים, שם לב לכל דבר, יכולת לצפות מהלכים מראש, עיקש לדרכו ולדעותיו. אנליטי מאוד. יכולת ביקורתית גבוהה. יחפש ריגושים אך תמיד ידע לשמור את הרגליים על הקרקע. פועל על פי איסוף נתונים. ינהל את דרכיו על פי לוגיקה.

אביה – אדם זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, רצון להוביל, אינטואיציה טובה, חיפוש ריגושים ופרסום. אדם זה יראה את האור והידע. התנהלותו תהיה על פי איסוף נתונים ונחישות להגשמת המטרה.

אביהו – אדם זה יהיה משפחתי מאוד והרמוני, יסתדר עם כולם, קנאי בנושאים הקשורים למשפחה. יהיה בו רצון פנימי לחופש אך ישים את המשפחה בראש מעייניו. הרצון להרפתקנות יהיה בתוכו אך תמיד ידע לווסת רצון זה.

אביהוד – אדם זה ירצה לנהל ולהוביל, יהיה לו קשה לקבל מרות מאנשים אחרים, אנליטי מאוד. ישלב את החופש עם המשפחתיות. מידי פעם יחפש את הריב והמדון. יכולת לצפות מהלכים מראש.

אביחי – אדם זה ישים לב לפרטים, בעל יכולת ביקורתית גבוהה מאוד, פועל על פי איסוף נתונים. סמכותי וישאף לקבל סמכויות לעצמו. בעל יצרים פנימיים חזקים. עקשן לדרכו ולדעותיו.

אבי-חן – אדם זה יהיה בעל אנרגיות גבוהות, יצרים גבוהים, ישאף לקבלת סמכויות. צורך להנהיג. יפעל על פי איסוף נתונים אבל ישלב את היצרים בהחלטותיו. אדם זה יוכל לעסוק בהכל לכן יהיה מבולבל ולא רציונלי בהחלטותיו.

אבינועם – אדם זה יהיה עקשן מאוד, קושי לקבל מרות, יצרים חזקים. הרבה אנרגיות לעשייה. שאיפה גבוהה לקבלת סמכויות. איש צבא בנפש. אדם זה יהיה מורכב מאוד מצד אחד שלווה פנימית מצד שני הרבה אנרגיות כלפי חוץ, ישאף להרבה ריגושים אך גם יהיה משפחתי והרמוני.

אביעד – אדם זה ישים את המשפחה במקום הראשון, תמיד ינסה להתפשר ולפשר בין אנשים. יהיה בעל משמעת גבוהה בכל נושא העבודה. יהיה לו שלווה פנימית. יהיה בעל אינטואיציה חזקה מאוד. ביקורת מאוד גבוהה ויכולת לצפות מהלכים קדימה.

אביעם – אדם זה ישים את המשפחה במקום הראשון, תמיד ינסה להתפשר ולפשר בין אנשים. יהיה בעל משמעת גבוהה בכל נושא העבודה. יהיה לו שלווה פנימית. יהיה בעל אינטואיציה חזקה מאוד. ביקורת מאוד גבוהה ויכולת לצפות מהלכים קדימה. לאיש זה יהיה את המרץ, הכח וההצלה. תהיה לו הגנה גבוהה מאוד.

אביר – אדם זה יהיה משפחתי והרמוני, רגישות גבוהה מאוד, נשי במקצת, חושב הרבה, דימיון מאוד מפותח, יצירתי מאוד. התנהלותו תהיה מבוססת על רגישות ואגו.

אבירז – אדם זה יהיה ביקורתי מאוד, חרוץ מאוד, יהיה מבורך, תהיה בו הקדושה, אנרגטי, רצון לשינויים וחוסר שקט אך תמיד יהיה עם הרגליים על הקרקע. יחפש את היציבות.

אבירן – אדם זה יהיה רגיש מאוד, יהיה בו מין הנשיות, חשיבה מרובה, יצירתיות, חיפוש ריגושים. חזק ויצירתי, יכולת לתכנן ולבצע ברמה גבוהה. בעלי רגשות סוערים ומשיכה למיסטיקה.

אבישי – אדם זה יהיה בעל אנרגיות גבוהות, יצירתי, דימיון מאוד מפותח, רגישות מאוד גבוהה מצד אחד סמכותיות ודומיננטיות מצד שני. בפנימיות שלו יש קדושה, כח ועוצמה. אדם שבד”כ משיג את מטרותיו. יש בו הצלה והגנה. פועל בעיקר על פי איסוף נתונים ורגישות.

אביתר – אדם זה יהיה נחוש מאוד במעשיו, משיכה לאסתטיקה, חרוץ מאוד, יעשה כל עבודה על הצד הטוב ביותר. יכולת הובלה ומנהיגות. קשה להניעו ממעשיו ומדעותיו. לא מזלזל בשום עבודה.

אבנר – אדם זה בפנימיות שלו יש רגישות וחיפוש אחר פרסום, חרוץ מאוד, ינסה להוביל מהלכים בחייו. לא אוהב שאומרים לו מה לעשות. אדם מאוזן, חשיבה קונקרטית, אדם טוב לתקשורת.

אברהם – אדם זה מחפש ריגושים, תמיד צריך להיות התנועה, נמשך לפרסום, נמשך לקיצוני לכן צריך להיזהר לא “ליפול”. לאדם זה יהיה את האור והידע. יש בו הבנה גבוהה לחיים. למרות זה הוא גם יודע להישאר עם הרגליים על הקרקע ויחפש גם יציבות בחייו.

אברון – אדם זה יהיה בעל אינטואיציה חזקה, יחפש את השקט והשלווה, רגיש מאוד בפנימיות שלו, יכול לימודית גבוהה, צריך להיזהר ממיגרנות – לכן יש צורך בשתייה מרובה. בעל דימיון מפותח מאוד.

אבשלום – אדם זה יהיה נחוש מאוד, חשיבה אנליטית, שמירה והצלה במרכיב שמו. יש בו יכולת יצירתית גבוהה. חרוץ מאוד, אוהב לעזור לאנשים. יש בו נדיבות והתחשבות בזולת.

אדיב – אדם זה ישאף לכסף וסמכויות, בעל יצרים גבוהים, יכולת הובלה, אוהב לתת הוראות ולנהל. בפנימיות ישאף למריבות קטנות. יהיה בו אגו גבוה.

אדיר – אדם מאוד דומיננטי, מבין עניין מהר, משיכה לכסף וסמכויות, יכולת ניהולית גבוהה, איש צבא באופיו. מתבסס על איסוף נתונים, אנליטי מאוד בהתנהלותו.

אדם – אדם זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה (זמר), אינטואיציה גבוהה, נחישות גבוהה, חריצות, יכולת ביקורתית גבוהה, אדם שמבקר עצמו תמיד. יכולת לקרוא מהלכים קדימה. שם לב לכל דבר.

אדר – אדם עם שלווה גבוהה מאוד, אינטואיציה חזקה מאוד, בפנימיות שלו יחפש את ה”ריב הקטן”, יש בו רגישות, אוהב את הלבד שלו, יכולת לימודית גבוהה. חשיבה שונה מהאחר.

אהוד – אדם עם שלווה גבוהה מאוד, אינטואיציה חזקה מאוד, בפנימיות שלו יחפש את ה”ריב הקטן”, יש בו רגישות, אוהב את הלבד שלו, יכולת לימודית גבוהה. חשיבה שונה מהאחר. הרבה נחישות, בפנימיות שלו יש בו משפחתיות אך גם רצון לחופש ולריגושים חזקים, יחפש את הפרסום.

אהרון – אדם זה קשה להניעו מדעותיו, חרוץ מאוד, לא יפסיק עד אשר יגשים מטרותיו. יש פרסום בשמו, הרבה תנועה, רגישות גבוהה. יכולת ניהולית ומנהיגות גבוהה.

אוהב – אדם זה יחפש ריגושים באופן תמידי, יחפש להיות בתנועה, יעשה הרבה שינויים בחייו, משתעמם מהר מדברים, יחפש את השונה והקיצוני. יהיה לו קשה להישאר במקום קבוע.

אוליאל – אדם זה יהיה מאוד משפחתי, בעל נתינה גבוהה מאוד, יצירתי ובעל ידיים טובות. אדם קל דעת, קל לסחוף אותו למקומות לא רצויים. יש בו נדיבות והתחשבות בזולת.

אומר- השם אומר מציין כי הוא יהיה ילד עם יכולת רוחנית גבוהה, ישים לב לכל דבר, מאוד פרקטי, מחושב, רגליים על הקרקע, עקשנות ונחישות, בעל חשיבה קונקרטית, יפעל על פי איסוף נתונים, תהיה לו יכולת להוביל מהלכים קדימה. תהיה עליו הגנה ושמירה, תמיד יחפש את האיזון.

און – אדם יצירתי מאוד, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, בעל נתינה גבוהה, אהבה לילדים ולבעלי חיים, ינסה לחבר בין אנשים, יחפש את התנועה בחייו. יכולת תיכנון וביצוע ברמה גבוהה.

אוניל – אדם זה יחפש את השלווה, יאהב להיות עם עצמו, זקוק לשינה טובה, אינטואיציה טובה, בפנימיות שלו יחפש את הריגושים והתנועה. תהיה לו יכולת למידה גבוהה. סיכוי למופנמות והתכנסות.

אופז – אדם זה יהיה לו יכולת לצפות מהלכים קדימה, יהיה חרוץ מאוד, מצד אחד אנרגטי אך מצד שני רצון לשקט ויחפש את הלבד שלו. יכול התבטאות, חושניות, תאווה, התענוג והפאר. אך תהיה בו גם את הקדושה.

אופיר – אדם זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, בפנימיות שלו יהיה בעל תאווה גבוהה, רדיפת התענוג והפאר. כושר דיבור גבוה, חושניות. תהיה לו אינטואיציה חזקה ויכולת להנהיג.

אופק – אדם זה יהיה בעל שלווה מצד אחד אך בעל אנרגיות פנימיות חזקות לכן יש צורך לדעת להתמודד עם תכונות קיצוניות אלו. אדם זה יהיה נחוש להשיג מטרותיו. אדם זה יהיה פרקטי, רכושני ומיני.

אור – אדם זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, רגישות גבוהה, דימיון מפותח, יצירתי, פגיעות גבוהה.

אוראל – אדם זה יהיה עם רגליים על הקרקע, יהיה בעל נחישות גבוהה, יצירתי, פועל על פי איסוף נתונים ורגישות גבוהה. תהיה לו יכולת לצפות מהלכים קדימה.

אורון – אדם זה יהיה בעל רגישות גבוהה, דימיון מפותח, צריך להיזהר מאוד ממחלות מידבקות. ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם. יהיה טוב בתיווך בין אנשים.

אורי – ילד זה יהיה בעל יכולת הובלה, רגישות פנימית גבוהה מאוד,יצירתי ובעל דימיון מפותח, יכולת לפשר בין אנשים. אדם חיובי המנסה להביא חידושים לעולם. יש בו הרבה ורעיונות, דייקן וחרוץ מאוד. חייב סדר בתחום מגוריו.

אוריאל – אדם זה יחפש את החופש והריגושים, יהיה הרבה בתנועה. יצירתי, יצירתי ובעל דימיון מפותח. אדם זה צריך להיזהר מפיתויים שעלולים להגיע אליו. אדם זה יתנסה בהרבה דברים על גבול הקצה.

אוריאן – אדם זה יהיה בעל אינטואיציה טובה, יכולת לימודים גבוהה, יחפש את הלבד שלו, יהיה זקוק למנוחה מרובה. בפנימיות שלו יש רגישות רבה.

אוריה – אדם זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות שלו. יסתדר עם כולם, ינסה לחבר בין אנשים. למרות היותו אדם משפחתי הוא יחפש את החופש והמרחבים שלו.

אורן – אדם זה יחפש להיות בתנועה, חיפוש אחר ריגושים, בפנימיות שלו יהיה מאוד משפחתי ורגיש ולמעשה בחייו ינסה לגשר בין הרצון למשפחה לבין הרצון לחופש ולעצמאות.

אושר – אדם זה יצירתי מאוד ובעל נתינה גבוהה מאוד, אהבה לילדים ולמשחק. בפנימיות שלו יש הרבה קדושה, כח ועוצמה. אדם שבד”כ משיג את מטרותיו.

אושרי – אדם שעיקש למטרותיו ולדרכו, בפנימיות שלו יש הרבה קדושה, כח ועוצמה. אדם שבד”כ משיג את מטרותיו. יכול מנהיגות והובלה, יחפש להיות עצמאי בהתנהלותו.

אחינועם – אדם זה יהיה בעל יצרים גבוהים, יחפש ריגושים באופן תמידי, יהיו הרבה אנרגיות מצד אחד אך מצד שני יחפש מנוחה ושקט נפשי. אדם זה יהיה בעל אינטואיציה חזקה. למרות חיפוש הריגושים יהיה בו צד שינסה להשאיר אותו עם רגליים על הקרקע.

איל – אדם זה יחפש להיות בתנועה מתמדת, יצירתי ובעל ידיים טובות, אגו גבוה, מנהיגות. אדם זה יהיה בעל הרבה אנרגיות ויהיה לו צורך להימנע מפיתויים.

אילאי – אדם זה יהיה בעל שלווה גבוהה, התנהלות על פי איסוף נתונים. אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות לכן ישאף להיות עצמאי. בפנימיות שלו יהיה יצירתי מאוד ובעל נתינה גבוהה.

אילון – אדם זה יהיה בעל שלווה גבוהה, התנהלות על פי איסוף נתונים. אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות לכן ישאף להיות עצמאי. בפנימיות שלו יהיה יצירתי מאוד ובעל נתינה גבוהה. בעל דימיון מפותח. יכולת לפשר בין אנשים.

אילן – אדם זה יהיה חרוץ מאוד, יצירתי מאוד ובעל נתינה גבוהה, אהבה לאנשים. יש בו יכולת הובלה גבוהה. בעל יכולת תיכנונית גבוהה.

אירם – ילד זה ישאף לסמכויות וכספים בגיל צעיר, יפעל על פי אינסטינקטים גבוהים, רצון להגיע הכי רחוק שאפשר, ירגיש שהוא מסוגל לעשות הכל ולכן יש לכוונו כבר בגיל צעיר, אנרגטי. יכולת הובלה והנהגהת, תהיה עליו שמירה והגנה, בפנימיותו יהיה רגיש.

איתי – אדם זה יהיה בעל שלווה פנימית גבוהה, יכולת לימודים גבוהה, פועל על פי איסוף נתונים אך לאט לאט יגלה את היכולות הגבוהות שלו בתחום המיסטיקה.

איתמר – אדם זה יאהב להיות עם החבר’ה, רומנטי, יצירתי, פועל על פי איסוף נתונים. בפנימיות שלו עיקש לדרכו וקשה להניעו ממעשיו. יש בו יכולת לראות מהלכים קדימה.

איתן – אדם זה יהיה בעל רגישות גבוהה, מצד אחד יחפש ריגושים ומצד שני יהיה עם הרגליים על הקרקע. חושב הרבה ובעל דימיון מפותח מאוד. אדם זה ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם.

אלדד – אדם זה יהיה בעל ידיים טובות, אופי אגוצנטרי, חרוץ מאוד. קשה להניעו מדרכו, נחוש מאוד. יכולת לצפות מהלכים קדימה.

אלון – אדם זה יהיה טיפוס משפחתי אך יצטרך לאזן זאת עם הרצון שלו לחופש ולתנועה. בפנימית שלו יש רגישות ונתינה גבוהה. משיכה לשונה וללא מובן.

אלחנן – אדם בעל יכולות אנליטיות גבוהות, חרוץ מאוד, חיפוש אחר חופש וריגושים. בפנימיות שלו יש הרבה יצרים וחיפוש אחר סמכויות וכספים.

אליאב – אדם זה ירדוף אחר סמכויות וכספים, הרבה יצרים, רצון להנהיג ולהוביל. יש בו הרבה רגישות ולכן יהיה גם במקומות שיעזרו לו לפשר בין אנשים. יש צורך להיזהר לא להיסחף המרדף אחר הכסף הקל.

אליהו – אדם זה יהיה בעל שלווה חזקה, מצד אחד משפחתי ומצד שני זקוק ומרחב שלו, יצירתי מאוד, אינטואיציה חזקה, אוהב לעזור ובעל נתינה גבוהה.

אליעזר – ילד זה יהיה יצירתי מאוד, בעל ידיים טובות, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90 , שלווה פנימית גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה ואינטואיציה טובה. תהיה לו ברכה.

אליפז – ילד זה יהיה רגיש מאוד, יתווך בין אנשים, דימיון מאוד מפותח, אנרגטי, רצון לשינויים וחוסר שקט. בפנימיות שלו יהיה חושני, רדיפה אחר התענוג והפאר.

אלירז – ילד זה יהיה תנועתי מאוד, רצון לחופש, יחפש ריגושים, אנרגטי. בפנימיות שלו יהי מאוד רגיש, יצירתי ובעל דימיון מפותח.

אלירן – ילד זה יהיה יצירתי מאוד, בעל ידיים טובות, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90 , שלווה פנימית גבוהה. פנימיות מלווה ברגישות גבוהה וביצירתיות. יחפש תמיד את השונה.

אלישע – ילד זה יהיה משפחתי ויסתדר עם כולם. בעל ביקורת עצמית, תהיה לו שאפתנות, רכושנות ועקשנות. פנימיות שלו יהיה אדם בעל עוצמה כדי להשיג את מטרותיו.

אלכס – ילד זה יהיה יצירתי מאוד, דימיון מפותח, רגישות גבוהה מאוד, פחד להיפגע. יחפש את האמת, חוש צדק ונאמנות ואהבת החופש. תהיה לו נטייה להיות אדם סוציאליסטי.

אלמוג – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, יצרים גבוהים, משיכה לסמכויות וכספים. יצירתי מאוד, תהיה בו הרבה רוחניות, שפע חומרי, מזל גאולה והצלחה.

אלעד – ילד זה יהיה משפחתי מאוד, בעל יכולת אינטואטיבית גבוהה, מידי פעם יחפש את ה”ריב הקטן”. יהיה שאפתן ויעשה הכל כדי להגשים את מטרותיו.

אלרום – ילד עם שקט נפשי, יכולת טיפולית גבוהה, אינטואיציה חזקה, מצד אחד אנליטי מאוד אך מצד שני יכולת רוחנית גבוהה, רגישות פנימית גבוהה ודימיון מפותח.

אמיר – ילד זה ישאף לסמכויות וכספים, אנרגטי, יכולת אנליטית גבוהה מאוד. רגישות גבוהה, עקשנות פנימית גבוהה. יכולת לראות את הפרטים הקטנים.

אמנון – ילד זה יהיה בעל נתינה גבוהה מאוד, יצירתיות גבוהה, יחפש את החופש, תהיה הרבה תנועה בחייו, עיקש לדרכו, מצד אחד עם רגליים על הקרקע אך מצד שני יחפש את הקיצוני.

אסף – ילד זה יהיה הרמוני ויסתדר עם כולם, יחפש להיות עצמאי, יחפש את הכסף הקל. בפנימיות שלו יהיה מאוד משפחתי.

אפיק – ילד זה יהיה מאוד רגיש, פגיעות גבוהה, אנרגטי, אגו גבוה, ישאף להיות עצמאי, דומיננטי וסמכותי. יכולת להנהיר ולהוביל מהלכים.

אפק – ילד בעל חשיבה קונקרטית, איסוף נתונים לפני שהוא פועל, פרקטי מאוד, רכושני ומיני. בפנימיות שלו יחפש את התענוג והפאר.

אראל – ילד זה יחפש את השקט והלבד, אינטואיציה טובה ויכולת לימודית גבוהה, זקוק לשינה טובה. נדיב מאוד, מתחשב. פועל על פי איסוף נתונים ורגישות.

ארבל -ילד זה יהיה סמכותי ודומיננטי, יחפש להגיע רחוק במהירות, תהיה לו יכולת הובלה ברמה גבוהה, יפעל על פי האינסטינקטים, אנרגטי מאוד, רגישות מאוד גבוהה, יצירתי מאוד. יכולת כתיבה ברמה גבוהה, מחבר בין השכל לרגש,

ארז – אדם חרוץ מאוד ובעל ידיים טובות, לא מפחד מעבודה קשה, רגישות פנימית גבוהה. אנרגטי מאוד, חוסר שקט ורצון לשינויים. יחפש את הפרסום.

אריאל – ילד זה יהיה מאוד דומיננטי, יחפש את הסמכות. איש צבא באופיו. מצד אחד תהיה לו יכולת להנהיג ומצד שני רגישות גבוהה. פועל על פי איסוף נתונים לפני שמגיע למסקנות.

אריה – ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, יחפש את השונה, ימשך לדברים קיצוניים. פועל על פי איסוף נתונים אבל תמיד יחפש משהו קיצוני.

אריק – ילד זה יחפש להיות בתנועה, חיפוש אחר ריגושים, אגו גבוה, פועל על פי לוגיקה, יהיה פרקטי, רכושני ומיני.

אשר – ילד זה יהיה משפחתי מאוד ויסתדר עם כולם, בעל נתינה גבוהה, בפנימיות שלו תהיה לו הרבה עוצמה. אדם שבד”כ משיג את מטרותיו ותהיה לו הצלה והגנה.

 

שמות שמתחילים באות ב…

בארי – ילד בעל שם זה יהיה משפחתי מאוד, תהיה לו רגישות מאוד גבוהה, ינסה תמיד לפשר בין אנשים. ילד זה יהיה נשי במקצת, יהיה לו קשר חזק למשפחה, תהיה בו הרכושנות בעיקר בנושאי משפחה, יקבל מאוד את דעות הוריו. לילד זה יהיו רעיונות וחידושים, כח, דייקנות וחריצות. בפנימיות שלו יהיה מאוזן, תהיה לו חשיבה קונקרטית, יתנהל על פי איסוף נתונים ורגישות. ילד זה יהיה בעל כושר מנהיגות ובעל תנופה להצלחה.

בועז – ילד זה ישים לב לכל דבר, יוכל לצפות מהלכים קדימה, יהיה רגיש מאוד, ילד זה יספוג עלבונות עד אשר יתפרץ ויוציא הכל. יהיה ביקורתי מאוד, עיקש לדרכו. אנרגטי מאוד, יעשה הרבה שינויים ויהיה בו הרבה חוסר שקט. בפנימיות שלו תהיה לו משמעת עצמית, רכושן וימשוך אליו את החברה. תהיה לו ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן מאוד, הרבה פעמים יצליח על חשבון האחר. אמביציה מאוד חזקה להצלחה.

בוריס – ילד זה יהיה אנרגטי, שאיפה חזקה לסמכויות וכספים, יצרים מאוד חזקים. קשר חזק למשפחה, רכושן. יהיה לו חוש לצדק. בחייו יתקל בהרבה מצבים שהדברים ילכו לו קשה. בפנימיות שלו יהיה בעל משמעת עצמית גבוה, ילד עם רעיונות וחידושים. ילד זה יהיה בעל כושר מנהיגות.

בכור – ילד זה יהיה יצירתי מאוד, בעל ידיים טובות, נתינה גבוהה מאוד, אהבה לאנשים, רגישות מאוד גבוהה, דימיון מפותח, חשיבה מרובה, יהיה במצבים סבוכים ורגישים. ינסה תמיד לפשר בין אנשים וימנע ממריבות. תהיה לו תנופה להצלחה.

בן – ילד זה יהיה עם שלווה גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, בעל אינטואיציה גבוהה, חשיבתו תהיה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, רוחני ובעל יכולות טיפולית גבוהה. חייבים את השקט והפינה כדי להטעין מצברים. יהיה לו מראה נשי במקצת. קשור למשפחתו, יקבל מאוד את דעות הוריו. יכולת ביצוע ברמה גבוהה, נמשך למיסטיקה ולנסתר.

בן אור – ילד זה יהיה עם שלווה גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, בעל אינטואיציה גבוהה, חשיבתו תהיה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, רוחני ובעל יכולות טיפולית גבוהה. חייבים את השקט והפינה כדי להטעין מצברים. תהיה לו משמעת עצמית, משיכה ליופי.

בני – ילד זה יוכל לעשות הכל ופה מקור הבעיה. יצטרך להתמקד. ראייתו חומרית, סמכותי, מאוד אנרגטיים וחייבים להיות בפעילות. מתאים להם צבא, חוקים, כספים ועסקים. בעלי יכולת תיכנון ברמה גבוהה, משיכה למיסטיקה ולנסתר. ילד בעל רעיונות, כח, דייקנות, חריצות וסדר.

בנימין – ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה מאוד, באו להראות לאנשים את דרך החיים, אוניברסליים ויחפשו להיות בתחום הפוליטי. בפנימיות שלהם יהיו חרוצים, משמעת עצמית, ביקורת עצמית גבוהה, יכולת לצפות מהלכים קדימה, נחישות מאוד גבוהה. מצד אחד יחפשו ריגושים וינסו ללכת על הקצה אך מצד שני יחפשו את היציבות והאיזון.

בר – ילד זה יהיה פרטני מאוד, ישים לב לכל דבר, ביקורת מאוד גבוהה, פרפקציוניסט ובעל עקרונות. בעלי כושר אילתור ולכל דבר יש להם תשובה. יכולת לצפות מהלכים קדימה, יכולת להרגיש דברים. יהיה קרוב למשפחתו, רגישות גבוהה ואנליטיות.

בראל – ילד זה יוכל לעשות הכל ופה מקור הבעיה. יצטרך להתמקד. ראייתו חומרית, סמכותי, מאוד אנרגטיים וחייבים להיות בפעילות. מתאים להם צבא, חוקים, כספים ועסקים. דימיון מפותח, יצירתי, תהיה בו נדיבות, משכיל ואינטלקטואל.

ברוך – ילד זה יהיה יצירתי, יצליח לבטא את כישוריו, דברים מסתדרים בדקה ה 90. ילד בעל רגישות מאוד גבוהה, חושב הרבה. יש בו מין הנשיות. קשור מאוד למשפחתו.

ברעם – ילד זה יהיה קנאי למשפחתו, קינאה כלפי בנות הזוג. יבקשו מבנות זוגם שתתאמנה את עיסוקיהן לעדיפות משפחה. תהיה לו אינטואיציה חזקה, תהיה בו תכונה אימהית, יהיה לו מרץ, כח להצלה והגנה אין סופית, אינטואיציה חזקה.

ברק – ילד זה צריך “אוויר”, חופש שינוי ומרחבים. בעל נוכחות, יחפש את הפרסום, טובים בשיווק ומכירה. תמיד דואגים שידעו שהם קיימים. מתאים להם מדיה, יחצנות, חו”ל ועיתונות. בעלי רגישות גבוהה. פרקטי, רכושני


שמות שמתחילים באות ג….

גבע – ילד זה יהיה יצירתי, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, רגיש מאוד, רוחני, שפע חומרי, מזל, גאולה והצלחה. תהיה לו ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן. יעשה הרבה כדי לרצות את החברים, לפעמים יגרר אחר מעשים פחות טובים כדי לרצות את האנשים מסביבו. רגישות פנימית חזקה מאוד.

גברי – ראייתו תהיה חומרית ויצרית, משיכה לכספים ולסמכויות, מרגיש שיכול לעשות הכל ופה יש מקום לבעיות מכיוון שיצטרך להתמקד למרות הקושי. אנרגטי מאוד. מתאים למשטרה, חוקים, עסקים וכספים. יהיה לו שפע חומרי ורוחני. יצירתי מאוד, אוהב את החבר’ה, מוביל ומקדם רעיונות. רגישות פנימית חזקה.

גבריאל – ילד טוב ויצירתי, רגישות גבוהה מאוד, חושב הרבה, דברים מסתדרים בדקה ה 90 , יכולת מנהיגות, כושר למידה גבוה, יצליח לבטא את כישוריו. יעשה הרבה דברים כדי לרצות את חבריו. קשור למשפחתו. פגיע מאוד.

גד – ילד זה יהיה בעל חשיבה שונה מהאחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, רוחני ובעל יכולת טיפולית גבוהה, חייבים את השקט והפינה כדי ל”הטעין מצברים”. בעל אינטואיציה גבוהה ויכולת לצפות מהלכים לפני שהם קורים. הגורל יפרגן לשפע חומרי ורוחני, מזל, גאולה והצלחה. מידי פעם יחפש את המריבות הקטנות.

גדי – ראייתו תהיה חומרית ויצרית, משיכה לכספים ולסמכויות, מרגיש שיכול לעשות הכל ופה יש מקום לבעיות מכיוון שיצטרך להתמקד למרות הקושי. אנרגטי מאוד. מתאים למשטרה, חוקים, עסקים וכספים. תהיה לו יכולת הובלה, יכולת להביא רעיונות חדשים, דייקן וחרוץ. בפנימיותו יחפש את האינטריגות.

גדעון – ילד זה יהיה בעל חשיבה שונה מהאחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, רוחני ובעל יכולת טיפולית גבוהה, חייבים את השקט והפינה כדי ל”הטעין מצברים”. בעל אינטואיציה גבוהה ויכולת לצפות מהלכים לפני שהם קורים. הגורל יפרגן לשפע חומרי ורוחני, מזל, גאולה והצלחה. מידי פעם יחפש את המריבות הקטנות. ילד זה מצד אחד ינסה לפשר בין אנשים ומצד שני יחפש את ה”ריב הקטן” עם אנשים. יאהב להיות עם עצמו.

גואל – ילד זה ישים לב לכל דבר, ביקורתי מאוד, יכולת לצפות מהלכים מראש, דקדקן ויורד לפרטים. בעל עקרונות וקושי להניעו מדרכו. בעל כושר אילתור ותמיד תהיה לו תשובה. ילד זה ישאף לשפע חומרי ורוחני. בפנימיות שלו ינסה לפשר בין אנשים וינסה להוביל אנשים לדרך טובה.

גולן – ראייתו תהיה חומרית ויצרית, משיכה לכספים ולסמכויות, מרגיש שיכול לעשות הכל ופה יש מקום לבעיות מכיוון שיצטרך להתמקד למרות הקושי. אנרגטי מאוד. מתאים למשטרה, חוקים, עסקים וכספים. הגורל יפרגן לשפע חומרי ורוחני. יכולת למידה. זקוק לחופש ולמרחבים. יכולת לתכנן ברמה גבוהה.

גונן – ילד זה יהיה בעל חשיבה לוגית, ז”א אוסף נתונים ומגבש אותם לחשיבה הגיונית. לא יאהב שיגידו לו מה לעשות לכן ישאף להיות עצמאי. בעל אגו גבוה, פגיעות. מצד אחד יהיה זקוק להרבה חופש ומרחב ומצד שני יהיה קשור מאוד למשפחתו. הגורל יפרגן לשפע חומרי ורוחני.

גור – ילד זה יהיה מתווך במצבים סבוכים ורגישים של האדם, בעל רגישות גבוהה מאוד, נפגע מהר ולכן מתפרץ לעיתים קרובות. דימיון מפותח מאוד, ידיים טובות, יצירתי. בפנימיות שלו מאוד משפחתי והרמוני.

גורי – ילד זה יהיה יצירתי מאוד, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90 , ידיים טובות, יכולת הובלה, יכולת להביא חידושים ושינויים. רגישות פנימית חזקה, יצליח לבטא את כישוריו. יעשה הרבה כדי לרצות את החבר’ה.

גיא – ילד זה יהיה זקוק להרבה אוויר וחופש, זקוק לשינויים ומרחבים. בעלי נוכחות, פרסומיים, טובים בשיווק ומכירה. תמיד דואגים שידעו שהם באיזור. טוב להם מדיה, יחצנות וחו”ל. בעלי יכולת הובלה, בעלי רעיונות חדשים והוצאתם לפועל. עקשנות פנימית לדרכם.

גידי – ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, בא להראות לעולם דרך חיים נכונה יותר, עיקש לדרכו, חריצות ודקדקנות. בעל סדר ומשמעת. עוקצני והעל יכולת להביא חידושים לעולם. מידי פעם יחפש את ה”מריבות הקטנות”.

גיורא – ילד זה ישים לב לכל דבר, ביקורתי מאוד, יכולת לצפות מהלכים מראש, דקדקן ויורד לפרטים. בעל עקרונות וקושי להניעו מדרכו. בעל כושר אילתור ותמיד תהיה לו תשובה. ילד זה ישאף לשפע חומרי ורוחני. בפנימיות שלו ינסה לפשר בין אנשים וינסה להוביל אנשים לדרך טובה. רגישות פנימית חזקה, קושי להניעו מדרכו. חושב שהוא יודע יותר טוב מאחרים.

גיל – ילד זה יהיה בעל אינטואיציות טובות, משיכה לרוח, ידיים טובות, חריצות, בפנימיותו עיקש מאוד. אוהב מאוד לעזור ולשמח מאוד, יצירתי מאוד, יהיה בו שפע רוחני וחומרי.

גילעד – ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, בא להראות לעולם דרך חיים נכונה יותר, עיקש לדרכו, חריצות ודקדקנות. בעל סדר ומשמעת. עוקצני והעל יכולת להביא חידושים לעולם. מידי פעם יחפש את ה”מריבות הקטנות”. יכול למידה גבוהה, יכולת לצפות מהלכים מראש. אינטואיציות חזקות ושלווה פנימית.

גל – ילד זה ידע לשים את משפחתו בראש סדר מעייניו, יצירתי מאוד, אוהב לשמח אנשים, נתינה גבוהה מאוד, ידע לפשר בין אנשים. שפע חומרי ורוחני. יכולת למידה גבוהה, ידיים טובות מאוד לעשייה.

גמליאל – ילד זה יהיה מאוד משפחתי והרמוני, תהיה בו נתינה גבוהה מאוד, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90 , יאהב לעזור ולאנשים, ילד חרוץ מאוד, עשנות פנימית גבוהה להשגת מטרותיו.

גרשון – ילד זה יהיה בעל חשיבה לוגית, ז”א אוסף נתונים ומגבש אותם להתנהלות לוגית. ילד זה לא יאבה לקבל הוראות לכן ישאף להיות עצמאי. מצד אחד ירצה מרחבים וחופש ומצד שני יהיה משפחתי והרמוני. בפנימיות שלו תהיה קדושה, ילד זה בד”כ ישיג את מטרותיו.

שמות שמתחילים באות ד….

דוב – ילד זה יהיה מאוד יצירתי, חשובה לו סביבה חברתית גדולה, דברים יסתדרו בדקה ה 90, רגישות גבוהה, צריך להיזהר בכספים, אנליטי ועיקש לדרך. יהיה קשור מאוד למשפחתו ויקבל מאוד את דעותיהם. יחפש את הפשרה והיציבות בחייו.

דביר – ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה מאוד, בא לעולם כדי להראות דרך חיים אוניברסלית. תהיה לו רגישות גבוהה, קשור למשפחתו, בעל רעיונות וחידושים. חרוץ ועיקש לדרכו.

דגן – ילד זה יהיה מאוד חברותי, יאהב לשמח אנשים, אוהב לצחוק, תהיה עליו שמירה, יאהב חופש וריגושים. דברים יסתדרו לו בדקה ה 90 , סיכויים גבוהים להצלחה בדרכיו. מידי פעם יחפש את ה”מריבות הקטנות”.

דובב – ילד זה צריך אוויר, חופש, שינויים ומרחבים. בעל נוכחות, יחפש את הפרסום, תמיד ירצה שידעו שהוא קיים. תהיה בו רגישות גבוה וקשר חזק למשפחתו. ינסה לחבר ולפשר בין אנשים.

דוד – ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות שלו. ילד זה יהיה בעל יכולת הובלה, חריצות, עקשנות להצלחה. בעל ידיים טובות לעשייה, צריך להיזהר ממריבות, פגיע מאוד. למרות שיהיו הרבה מריבות בחייו יש לו את הצד שינסה לפשר בין אנשים.

דולב – ילד זה יהיה משפחתי והרמוני, ינסה להימנע מוויכוחים, יפשר בין אנשים. יכולת לימודית גבוהה, רגישות ויכולת יצירתית גבוהה. דעות משפחתו יהיו חשובות לו מאוד.

דור – ילד טוב וחייכן, אוהב אנשים, יעשה דברים בשביל החבר’ה, סכנה להיגררות, ידיים טובות, בעל נתינה גבוהה, ימנע ממריבות ככל האפשר. מתפשר בקלות. רגישות גבוהה ויצירתיות.

דורון – ילד זה צריך אוויר, חופש, שינויים ומרחבים. בעל נוכחות, יחפש את הפרסום, תמיד ירצה שידעו שהוא קיים. תהיה בו רגישות גבוה וקשר חזק למשפחתו. ינסה לחבר ולפשר בין אנשים. יחפש את הקיצוני והמוזר אבל תמיד יהיה עם הרגליים על הקרקע.

דותן – ילד זה יהיה בעל אגו גבוה ולכן לא יאהב שיגידו לו מה לעשות, יחפש את הניהול והעצמאות בחייו. מצד אחד יחפש ריגושים בחייו אך מצד שני ידע להישאר עם הרגליים על הקרקע. ישלב בין טיפוס ביתי לטיפוס הרפתקן

דין – ילד זה יהיה בעל יכולת הובלה, יחפש להביא רעיונות חדשים, תהיה בו היציבות אבל גם יצר ההרפתקנות. בעל אגו גבוה, נפגע בקלות (למרות שינסה להסתיר זאת), חרוץ מאוד, יחפש את העצמאות בחייו.

דן – ילד זה בא לעולם להעביר מסרים, הדרכה של אנשים, אינטואיציה חזקה. ילד עם רגליים על הקרקע מצד אחד אך ינסה ל”חיות על הקצה” מידי פעם. יחפש לעבוד בתחום של הוראה, אימון, הדרכה, פוליטיקה.

דני – ילד זה יהיה עיקש לדרכו, חריצות, יכולת המצאת רעיונות חדשים, צריך סדר בחייו. מבחינה חיצונית יחפש את היציבות והקרקע אך בפנים יחפש ריגושים ושינויים.

דניאל- ילד זה צריך אוויר, חופש, שינויים ומרחבים. בעל נוכחות, יחפש את הפרסום, תמיד ירצה שידעו שהוא קיים. ימשך לדברים מוזרים וקיצוניים. יכולת הובלה והצאת חידושים.

דקל – ילד זה ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש ללמדו להתמקד. ראייתו חומרים ויצרית, סמכותי ודומיננטי, אנרגטי ופעיל מאוד. מתאים לו צבא, משטרה, חוק, כספים ועסקים. ילד זה יהיה פרקטי, רכושני ומיני.

דרור – ילד זה יהיה אנרגטי, זקוק למרחבים ולחופש. יחפש את הטיולים והנסיעות. יחפש את הפרסום סביבו. תהיה לו רגישות גבוהה, כושר יצירתי גבוה. למרות שיחפש את הריגושים ו”החיים על קצה” יהיה בו משהו שישאיר אותו עם הרגליים על הקרקע.

שמות שמתחילים באות ה….

הדר – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במקומות שיהיה בהם צורך לטפל במצבים סבוכים ורגישים של האדם. בילד זה יהיה ההארה והבנה. ילד זה כלפי חוץ יחפש את החופש והריגושים אבל מבפנים יחפש את היציבות.

הילל – ילד זה יהיה בעל נתינה גבוהה, יחפש להיות בחברת אנשים, יכולת להמציא רעיונות. יכולת למידה גבוהה. אדם זה יצטרך להיזהר מקלות דעת וזלזול. ילד זה יחפש הרבה חופש בחייו.

הלל – ילד זה יהיה יצירתי מאוד, חשיבה מרובה, התכנסות, רגיש ופגיע. יחפש להיות מפורסם. צריך להיזהר מקלות דעת וזלזול. תהיה בו הנדבות, יכולת למידה גבוהה

הראל – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, צריך להיזהר מהידבקויות. פגיע מאוד, חשיבה מרובה, יחפש להיות במצבים סבוכים ורגישים של האדם – רופא, פסיכולוג, משפל וכדו’. בעל רעיונות וחידושים. יכולת למידה גבוהה מאוד

הרצל – ילד זה יהיה חרוץ מאוד, קושי בקבלת מרות ולכן ישאף להיות עצמאי. אגו גבוה, יחפש את הריגוש והפרסום. יתנהג כאיש צבא לכל דבר. יחפש את הצדק והאידיאל. תהיה בו רגישות גבוהה.

 

שמות שמתחילים באות ו…..

ויקטור – ילד זה יהיה זקוק למנוחה מרובה על מנת להטעין מצברים, בעל אינטואיציה חזקה מאוד, חשיבתו תהיה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, יכולת טיפולית מאוד גבוהה, כושר איבחון וחשיבה שונה מהאחר. אוהבי להיות במסגרת חברתית אך נוטים להיות הרבה לבד. ילד זה יה בעל משמעת עצמית גבוהה, יחפש את היציבות, את ההרמוניה והיופי. ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, לילד זה תהיה תנופה להצלחה. ילד זה יהיה אדיב ובעל רוחב לב, בעל שליטה עצמית גבוהה. ילד זה יהיה פרקטי מאוד.

ולדימיר – ילד זה יהיה יצירתי מאוד, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, בעל ידיים טובת לעשייה. חשיבה מאוד אנליטית, עקשנות פנימית חזקה מאוד לדרכו. החלטות מבוססות על לוגיקה בלבד. רגליים על הקרקע, קשה מאוד לפתות אותו. אוהב להיות בחברת אנשים, אוהב לצחוק ולשמח אנשים. עוקצני במקצת. ינסה להימנע ממריבה וישתדל לפשר בין אנשים. תהיה לו גם תכונה אימהית, יהיה בעל מרץ, כח להצלה והגנה אינסופית.


שמות שמתחילים באות ז….

זאב – ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, לא יאהב שיגידו לו מה לעשות ולכן ישאף להיות עצמאי. חשיבתו תהיה אנליטית, אוסף נתונים ומגבש אותם לכדי חשיבה לוגית. ילד זה תהיה הברכה עליו, אנרגטי וחרוץ מאוד. יחפש שינויים. לכיוון השלילי ילד זה יחפש המריבה. ילד זה יהיה נחוש במעשיו.

זבולון – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה מאוד, יצירתי, בעל נתינה גבוהה מאוד, ילד זה ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם. קושי להתמודד במצבי לחץ. יכולת למידה מאוד גבוהה. ישלבו בין המשפחה לבין הרצון להיות חופשי ובתנועה. ילד זה ינסה לפשר בין אנשים ולהגיע לפשרות.

זוהר – ילד זה יהיה רוחני ובעל אינטואיציה טובה, ילד זה יהיה מבורך, יחפש את השינויים ויהיה בו חוסר שקט. ילד זה יהיה רגיש מאוד, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם. נידבק מהר במחלות לכן צריך להיזהר במיוחד בחורף ובשינוי עונתי. בפנימיות שלו הוא משפחתי אך גם זקוק לחופש ולתנועה.

זיו – ילד זה צריך אוויר ומרחב, זקוק לשינויים, בעל נוכחות, יחפש את הפרסום, תמיד דואג שידעו שהוא בסביבה. ילד זה יתחבר לעינייני הרוח, תהיה לו יכולת להוביל. יחפש חידושים בחייו. ילד זה ינסה לחבר ולפשר בין אנשים.

זכריה – ילד זה ירגיש שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לדאוג למקד אותו כדי שלא יתפזר, בעל אנרגיות גבוהות, ראייתו חומרית וסמכותית. בפנימיות שלו יהיה מאוד רגיש. תהיה בו את ההארה וההבנה לאנשים.

זמיר – ילד זה צריך אוויר ומרחב, זקוק לשינויים, בעל נוכחות, יחפש את הפרסום, תמיד דואג שידעו שהוא בסביבה. ילד חרוץ מאוד, בעל ידיים טובות לעשייה. עיקש לדרכו, קושי להניעו ממעשיו. יהיה בו את המרץ והכח להצלה.בעל אינטואיציות ויכולות רוחניות גבוהות במיוחד.

זמר – ילד זה יהיה מאוד פרטני וישים לב לכל דבר, בתנאי לחץ מאוד ביקורתי, פרפקציוניסט ובעל עקרונות, בעל כושר אילתור ויש לו תשובה לכל דבר. יחפש את היציבות בחייו, אנרגטי מאוד.

 

 


שמות שמתחילים באות ח…..

חגי – ילד זה יהיה יצירתי ובעל ידיים טובות לעשייה, בעל יכולת הובלה, ישאף לכספים וסמכויות. דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, יחפש את החומר, ישים דגש על העולם הזה, מציאותי ומפוכח. צריך להיזהר לא “ליפול” בדברים לא כשרים. בפנימיות שלו יש בו הרבה שפע חומרי ורוחני.

חובב – ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה מאוד, הגיע לעולם כדי להדריך ולהראות את הדרך האוניברסלית. יחפש את החומר, ישים דגש על העולם הזה, מציאותי ומפוכח. צריך להיזהר לא “ליפול” בדברים לא קשרים. בעל רגישות גבוהה, יעריך מאוד את דעות הוריו, ינסה להימנע ממריבות ויחפש את הפשרה.

חורש – ילד זה לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לעצמאות, חרוץ מאוד, ישים דגש על העולם הזה, צריך להיזהר לא “למעוד”, יחפש את השליטה והסמכויות. תהיה לו ההצלה וההגנה. בפנימיות שלו יהיה רגיש מאוד ויצירתי.

חזקיה – ילד זה יהיה עם הרגליים על הקרקע, יחפש את היציבות, משיכה חזקה לכספים וסמכויות, ישים לב לכל דבר, יכולת לצפות מהלכים מראש. ביקורתי מאוד, עיקש לדרכו, רכושני ומיני. מאוד פרקטי. בילד זה יהיה את האור והידע. יהיה לו מזג חם ואימפולסיבי. בעל יכולת להוביל רעיונות חדשים.

חי – ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה מאוד, הגיע לעולם כדי להדריך ולהראות את הדרך האוניברסלית. יחפש את החומר, ישים דגש על העולם הזה. בעל יכולת הובלה, ילד שיביא חידושים, רעיונות, דייקן וחרוץ.

חיים – ילד זה יחפש את החופש והתנועה, זקוק לריגושים, מצד אחד יחפש את הכסף הקל אך מצד שני מחפש את היציבות. ילד זה יהיה עם יכולת להוביל ולהביא חידושים לעולם. מידי פעם יהיה עוקצני. יהיה בו את המרץ, והכח להצלה. יש עליו הגנה. לילד זה תהיה גם תכונה אימהית.

חן – ילד זה יהיה עם הרגליים על הקרקע, יחפש את היציבות, משיכה חזקה לכספים וסמכויות, ישים לב לכל דבר, יכולת לצפות מהלכים מראש. ביקורתי מאוד, עיקש לדרכו. ילד זה יחפש את החופש והתנועה, זקוק לריגושים, מצד אחד יחפש את הכסף הקל אך מצד שני מחפש את היציבות.

חנוך – ילד זה יאהב להיות בחברת אנשים, יצירתי מאוד, יעשה הרבה דברים כדי לרצות ולעזור לאחרים. נתינה גבוהה מאוד. ישים דגש על העולם הזה, מציאותי ומפוכח. צריך להיזהר לא “ליפול” בדברים לא כשרים. בעל רגישות גבוהה, מצד אחד יהיה משפחתי ומצד שני יחפש את החופש והריגושים.

חנן – ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, אינטואיציה טובה, יועץ טוב. יחפש את הסמכויות והכסף. ישים דגש על העולם הזה. יחפש את התנועה והחופש, זקוק לריגושים תמידיים.

חרמון – ילד זה יהיה בעל יכולת ייעוצית טובה, בא לעולם להראות את הדרך לכן ישאף להדריך אנשים. תהיה בו היציבות מצד אחד אך מצד שני יחפש את החופש והריגושים. עקשנות פנימית חזקה לדרכו.


שמות שמתחילים באות ט…


טבע – ילד זה בא לעולם להעביר מסרים, בעל אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, יהיה בסביבה טיפולית (פיזית ונפשית). ילד זה יתחבר לעולם הרוח, יחפש להיות במרכז, דחך להישגיות, שליטה, גאווה והתעוזה. בפנימיות שלו יהיה רגיש ופגיע. בעל ביקורת עצמית גבוהה, לפעמים ינסו להצליח על גב האחר.

טוביה – ילד זה צריך אוויר ומרחבים, חופש והרבה שינויים, בעל נוכחות, תמיד ידאג שידעו שהוא בסביבה. ילד זה יתחבר לעולם הרוח, יחפש להיות במרכז, דחך להישגיות, שליטה, גאווה והתעוזה. בפנימיות שלו יהיה רגיש ופגיע. יהיה בעל רעיונות וחידושים.

טום – ילד זה יהיה בעל חשיבה לוגית, יאסף נתונים ודרכם יגיע לחשיבה הגיונית. הוא לא יאהב שיגידו לו מה לעשות ולכן ישאף להיות עצמאי. עיקש מאוד לדרכו, תהיה בו תכונה אימהית, רגליים על הקרקע, חריצות. יחפש להיות במרכז, דחך להישגיות, שליטה, גאווה והתעוזה. ינסה לפשר בין אנשים.

טירן – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ירגיש שהוא מסוגל לעשות הכל ולכן יש צורך לכוונו מגיל צעיר, ראייתו תהיה חומרית וסמכותית. זקוק להרבה חופש ומרחבים, מיני מאוד. יחפש להיות במרכז, דחך להישגיות, שליטה, גאווה והתעוזה. בעל רעיונות חדשים. יהיה לו את הרצון להוביל ולהנהיג.

טל – ילד זה יהיה מאוד יצירתי, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, בעל יכולת למידה גבוהה, מאוד ידידותי לסביבה. מצד אחד יהיה מחובר לעולם הרוח ומצד שני יחפש את ההישגים בעולם הזה.

טמיר – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה חזקה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה. יחפש להיות במרכז, דחך להישגיות, שליטה, גאווה והתעוזה. בפנימיות שלו יהיה עיקש לדרכו, ביקורת עצמית גבוהה, רגליים על הקרקע. חריצות.

טרי – ילד זה יהיה מאוד יצירתי, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, בעל יכולת למידה גבוהה, מאוד ידידותי לסביבה. רגישות פנימית חזקה. בעל רעיונות וחידושים. יחפש להיות במרכז, דחך להישגיות, שליטה, גאווה והתעוזה. בפנימיות שלו יהיה רגיש ופגיע.

שמות שמתחילים באות י…..

יאיר – ילד זה יהיה זקוק להרבה מרחב וחופש, יהיה לו קשה להתחייב, זקוק לריגושים, ילד שמחפש את הפרסום סביבו, ירצה לחיות על הקצה. בעל נוכחות וזקוק שאנשים ידעו שהוא בסביבה. ילד זה יהיה בעל יכולת להביא חידושים לעולם, יהיו לו רעיונות רבים, יהיה בעל יכולת הובלה. ילד זה יהיה דייקן, אסתטי, אוהב להתפנק ולפנק. קשה לו לקבל הוראות מאנשים ולכן ישאף לנהל ולהיות עצמאי. מתאים לו לעבוד בתקשורת ומדיה, מכירות ושיווק.

יגאל – ילד זה ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש ללמדו להתמקד, ילד זה יהיה אנרגטי ובעל יצרים, משיכה לסמכויות ולכספים. אדם שינסה הרבה דברים בחייו ולא יסתפק במה שיש לו, יהיה לו קשה להתחייב למערכת יחסים ארוכה. יהיה בעל יכולת הובלה, ישאף להנהיג, בעל יכולת להביא חידושים לעולם. יכולת למידה גבוהה.

יגל – ילד זה יהיה בעל חשיבה שונה מהאחר, יתנהל על פי לוגיקה מהפחד לא לאבד שליטה. זקוק להרבה מנוחה ושקט, כושר איבחון ואינטואיציה גבוהה מאוד, יכולת למידה גבוהה, יצירתי מאוד, אוהב אנשים מסביבו, יכול להיגרר רק כדי לרצות. יש עליו שמירה.

יהודה – ילד זה יהיה יצירתי מאוד, אוהב להיות בחברה צעירה, ידיים טובות, בעל נתינה גבוהה, מצד אחד זקוק לחופש וריגושים ומצד שני יחפש את המשפחתיות. בעל יכולת להביא חידושים לעולם. אדם שינסה לפשר בין אנשים למרות שלפעמים יחפש את ה”מלחמות הקטנות”. ילד זה יהיה זקוק שידעו שהוא באזור.

יהב – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, חושב הרבה על כספים, פועל על פי האינסטינקט, חד מאוד, יכול לעשות הרבה דברים ולכן יש לכוונו מגיל צעיר, קשור מאוד לסמכויות, יש לו יכולת להוביל מהלכים, תמיד ירצה להוביל ולהנהיג, יש בו רגישות מסוימת, זקוק שידעו שהוא נימצא, יחפש את הפרסום.

יהונדב – ילד זה ירצה להיות במרכז, יחפש את החופש והריגושים, זקוק שאנשים ידעו שהוא בסביבה, קושי להתחייב, יחפש לחיות “על הקצה”, הפרסום יהיה סביבו, בעל נוכחות. יהיה בעל רעיונות רבים ויכולת הובלה, מידי פעם יחפש את הריב הקטן, משיכה לשונה ולניסתר, בעל דימיון מפותח, רגישות גבוהה.

יהונתן – ילד זה ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש ללמדו להתמקד, ילד זה יהיה אנרגטי ובעל יצרים, משיכה לסמכויות ולכספים. אדם שינסה הרבה דברים בחייו ולא יסתפק במה שיש לו, יהיה לו קשה להתחייב למערכת יחסים ארוכה. תמיד יראה נוכחות, יחפש את המריבות הקטנות, למרות שהוא יהיה ילד שמחפש את השינויים יהיה בו גם את הרצון ליציבות.

יהורם – ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, הגיע לעולם כדי להראות לנו דרכים להתנהלות טובה. בעל יכולת להביא חידושים, חרוץ מאוד ועיקש לדרכו, זקוק לפרסום והכרה, רגישות פנימית גבוהה, רגליים על הקרקע למרות שזקוק גם לשינויים וריגושים. מתאים לו לעבוד בהעברת מסרים, פוליטיקה, זמר.

יהושוע – ילד זה לא יאהב שיגידו לו מה לעשות ולכן ישאף להיות עצמאי, בעל אגו גבוה, מעריך כל עבודה שיתנו לו. בעל יכולת הבאת חידושים, כח רצון. ילד זה יהי רכושן, עקשן, יחפש את הקריירה. ילד זה בד”כ ישיג את מטרותיו בנחישות ובחריצות. תהיה לו עזרה מלמעלה.

יהל – ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, הגיע לעולם כדי להראות לנו דרכים להתנהלות טובה. בעל יכולת להביא חידושים. בעל יכולת למידה גבוהה, נדיב ואינטלקטואל. בפנימיות שלו יהיה זקוק לפרסום, יהיה לו את האור והידע, הארה וההבנה. מתאים לו לעבוד מורה, מדריך או אפילו זמר.

יהלי – ילד זה יהיה מחויב לקדוש ברוך הוא. ילד זה יביא חידושים, יהיה בעל רעיונות, דייקן וחרוץ. בעל חוש אסטתי גבוה. ילד זה ישאף להיות עצמאי בחייו, ידע להיות עוקצני. בעל יכולת למידה גבוהה, זקוק לפרסום סביבו. בא לעולם כדי להאיר ולהסביר לנו דברים לא מובנים.

יואב – ילד זה יהיה בעל חשיבה לוגית, יהיה קשור להוריו, יהיה בעל מראה נשי במקצת, תהיה עליו שמירה. ילד בעל חשיבה קונקרטית ולוגית, ילד בעל רעיונות חדשים, דייקן וחרוץ. ילד זה לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות.

יואל – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, קשור מאוד למשפחתו, יכולת כתיבה גבוהה, יצירתיות. יכולת להוביל ולהנהיג, הבאת רעיונות חדשים לעולם, יכולת למידה גבוהה, ינסה לפשר בין אנשים.

יואש – ילד זה יהיה בו מין הקדושה, אדם שבד”כ משיג את מטרותיו, יש בו הרבה עוצמה. רגישות גבוהה, תהיה לו ההצלה וההגנה. בעל יכולת הובלה. ילד שחושב הרבה, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות. בעל יכולת כתיבה גבוהה.

יובב – ילד זה יהיה בעל מראה נשי במקצת, רגישות מאוד גבוהה, קשור מאוד להוריו ולביתו. ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם. דימיון מפותח. ינסה לפשר בין אנשים, נמנע מעימותים.

יובל – ילד זה יהיה מאוד יצירתי, ידיים טובות, רגישות פנימית גבוהה, בעל יכולת הובלה, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, בעל יכולת לפשר בין אנשים, ינסה להימנע מעימותים. אוהב להיות בחברת אנשים, יעשה דברים בשביל החבר’ה.

יוגב – ילד זה יהיה בעל ידיים טובות, יהיה לו שפע רוחני וחומרי, צריך להיזהר מהיגררות כדי להרשים את החבר’ה, יצירתי ויכולת כתיבה גבוהה. בעל נתינה גבוהה, ילד שינסה להגיע לפשרות.

יוחאי – ילד זה יהיה בעל אנרגיות גבוהות מאוד, יחשוב שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש צורך לדעת לכוונו כבר מגיל צעיר, ישאף לסמכויות ולהנהגה. איש צבא בנפשו. אגו גבוה, קושי לקבל הוראות ולכן ישאף להיות עצמאי. יצרים חזקים ושאיפה לעשות כסף במהירות. עובד על פי איסוף נתונים.

יוחנן – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, מאוד רוחני, חייב את השקט והפינה כדי להטעין מצברים. זקוק להרבה חופש וריגושים, קושי להתמקד, משיכה למיסטיקה ולדברים שונים ומוזרים.

יונה – ילד זה יהיה עם הרבה כח ועוצמה, הרבה יצרים וסמכויות, זקוק להרבה חופש וריגושים בחייו, קושי להתחייב, זקוק לפרסום, בעל נוכחות גבוהה, ינהל את חייו על מנת להיות במרכז הבמה. ישאף לעצמאות ולניהול גבוה.

יונתן – ילד זה יהיה יצירתי ובעל נתינה גבוהה, חיוך קבוע על פניו, מצד אחד יחפש את החופש והתנועה ומצד שני יהיה קשור לביתו. זקוק לפרסום, בעל נוכחות, בעל יכולת להביא רעיונות חדשים לעולם. בעל יכולת ביצועים גבוהה, יכולת לתכנן מהלכים ברמה גבוהה.

יוסי – ילד זה זקוק להרבה חופש בחייו, יהיה הרבה בתנועה. יחפש את הפרסום, צריך שידעו שהוא בסביבה, אימפולסבי, עוקצני במקצת, קשה לו להישאר במקום אחד, בעל נוכחות, יהיה לו חוש לצדק. הרבה פעמים דברים יתעכבו אצלו ללא סיבה נראית לעין.

יורם – ילד זה ישים לב לכל פרט ופרט, יכולת ניתוחית ברמה גבוהה, פרפקציוניסטים ובעלי עקרונות, יחפש את היציבות, בעל יכולת להביא חידושים לעולם, יכולת להוביל ולהנהיג, תהיה עליו שמירה למעלה. יהיה מחויב לקדוש ברוך הוא. רגישות פנימית גבוהה, מחויב למשפחתו. יכולת לפשט דברים ברמה גבוהה. בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה. תהיה לו גם תכונה אימהית.

יותם – ילד זה יהיה משפחתי והרמוני, יחפש את הפשרה, יעזור לאנשים להגיע להסכמות, יחפש את היציבות והבית. יכולת לפשט דברים ברמה גבוהה. בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה. יהיה לו גם תכונה אימהית. בעל יכולת אנליטית ברמה גבוהה. חרוץ ומסודר.

יזהר – ילד זה ישים את משפחתו בראש מעייניו, אנרגטי מאוד, זקוק לשינויים בחייו. בעל רגישות גבוהה, בפנימיות שלו יחפש את החופש והפרסום. בעל יכול התחדשות, דייקן ומסודר.

יחזקאל – ילד זה יהיה בעל ידיים טובות לעשייה, יצירתי מאוד, אוהב להיות בחברת אנשים, יצרי מאוד, שאיפה מהירה להשיג את מטרותיו, בעל יכולת הנהגה גבוהה, יחפש את החופש והפרסום, אוהב לפנק ולהתפנק.

יחיאל – ילד זה יהיה זקוק לחופש ולתנועה, בעל נוכחות גבוהה, יכולת הובלה, איש צבא באופיו. בעל יכולת למידה גבוהה, אינטלקטואל בנפשו. ילד זה יוכל להביא רעיונות חדשים לעולם, דייקן וחרוץ.

ים – ילד זה יחפש את התנועה והריגושים בחייו, בעל נוכחות . זקוק שידעו שהוא נימצא בסביבה. למרות הרצון שלו “להשתגע” יהיה בו הצד שישאיר אותו עם הרגליים על הקרקע. יכולת הובלה והבאת רעיונות חדשים לעולם.

ינאי- ילד זה יהיה אנרגטי, ירגיש שהוא מסוגל לעשות הכל ולכן יש לכוונו מגיל צעיר, הרבה יצרים וסמכויות, אופי של איש צבא, ישאף להוביל מהלכים, הבאת רעיונות חדשים לעולם, עוקצני במיקצת, יכולת תכנון ברמה גבוהה, דייקן וחרוץ.

ינון – ילד זה יהיה עם הרבה כח ועוצמה, הרבה יצרים וסמכויות, זקוק להרבה חופש וריגושים בחייו, קושי להתחייב, זקוק לפרסום, בעל נוכחות גבוהה, ינהל את חייו על מנת להיות במרכז הבמה. ישאף לעצמאות ולניהול גבוה.

יניב – ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, בא לעולם כדי להנחות אותנו וללמדנו דרכים טובות יותר. בעל אינטואיציה טובה, יכולת להביא חידושים לעולם. זקוק להרבה חופש בפנימיות שלו. בעל רגישות גבוהה.

יניר – ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, בא לעולם כדי להנחות אותנו וללמדנו דרכים טובות יותר. בעל אינטואיציה טובה, יכולת להביא חידושים לעולם. זקוק להרבה חופש בפנימיות שלו. בעל רגישות גבוהה. בעל יכולת הובלה וכח מנהיגות.

יעקב – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, מחובר חזק לצד הנשי, רכושן, בעל אמביציה גבוהה, יכולת הנהגה והובלה. יהיה מאוד פרקטי ומיני.

יער – ילד זה לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות, אסתטי מאוד, חרוץ מאוד, ישאף לעצמאות ולניהול מגיל צעיר, יכולת להביא חידושים לעולם, בעל אמביציה גבוהה.

יפרח – ילד זה לא יאהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, חשיבה לוגית. אוסף נתונים לפני שמגיע למסקנות. שאיפה לסמכויות ולכספים. רדיפה אחר התענוג והפאר. יכולת העברת מסרים גבוהה.

יפת – ילד זה ישים לב לכל פרט ופרט, יכולת ניתוחית ברמה גבוהה, פרפקציוניסטים ובעלי עקרונות, יחפש את היציבות, בעל יכולת להביא חידושים לעולם, יכולת להוביל ולהנהיג, תהיה עליו שמירה למעלה. יהיה מחויב לקדוש ברוך הוא. רגישות פנימית גבוהה, מחויב למשפחתו. אנליטי.

יצחק – ילד זה ישאף להוביל, ילד זה יחפש את הצדק והאמת. אגו גבוה. פגיע מאוד. פרקטי מאוד, מאמין במה שהוא רואה. לא אוהב שאומרים לו מה לעשות, אסתטי.

יקיר – ילד זה זקוק להרבה חופש בחייו, יהיה הרבה בתנועה. יחפש את הפרסום, צריך שידעו שהוא בסביבה, אימפולסבי, עוקצני במקצת, קשה לו להישאר במקום אחד, בעל נוכחות, רגישות גבוהה, רכושני ופרקטי.

ירדן – ילד זה יהיה יצירתי ובעל נתינה גבוהה, חיוך קבוע על פניו, מצד אחד יחפש את החופש והתנועה ומצד שני יהיה קשור לביתו. יחפש את המריבות הקטנות.

ירון – ילד זה יחפש את התנועה והחופש, יעשה הרבה שינויים בחייו, בעל יכולת להביא חידושים לעולם. מצד אחד משפחתי ומצד שני זקוק לחופש. רגישות גבוהה מאוד בפנימיותו.

יריב – ילד זה ישים את משפחתו בראש מעייניו, הרמוני ומסתדר עם כולם. רגישות גבוהה מאוד, מראה נשי במקצת, חושב הרבה. עוקצני במקצת. אוהב חידושים.

ירין – ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, בא לעולם כדי להנחות אותנו וללמדנו דרכים טובות יותר. בעל אינטואיציה טובה, יכולת להביא חידושים לעולם. זקוק להרבה חופש. יהיה עוקצני במקצת,

ישי – ילד זה תהיה עליו שמירה, בד”כ יצליח להגשים את עצמו, עוקצני במקצת. יחפש את הפרסום סביבו. בעל נוכחות וזקוק שידעו שהוא בסביבה. בעל נתינה גבוהה, אוהב להיות בחברת אנשים.

ישראל – ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, חרוץ מאוד, נתינה גבוהה מאוד, תהיה עליו שמירה, יכולת למידה גבוהה, יצירתי ובעל ידיים טובות, יכולת להוביל ולהנהיג. בעלי רגישות גבוהה. יכולת הבאת רעיונות חדשים לעולם.

יששכר – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות. תהיה עליו שמירה גבוהה. יצירתי, יכולת כתיבה גבוהה, כנה וישר. חייב לדאוג לתזונה נכונה.

יתיר – ילד זה יהיה עם הרבה כח ועוצמה, הרבה יצרים וסמכויות, אנרגטי מאוד, עיקש לדרכו, אנליטי מאוד, יכולת הובלה, איש צבא באופיו. זקוק ליציבות ולבית מסודר.

 


שמות שמתחילים באות כ….

כהנא – ילד זה יהיה נחוש מאוד במעשיו, ביקורתי מאוד, יכולת ניתוחית מאוד גבוהה, יכול לצפות מהלכים קדימה. חשיבה אנליטית וקונקרטית. שום דבר לא בורח לו מהעיניים. יהיה לו את הכח להצלה, כנות ויושר. ילד שאוהב להיות במרכז העיניינים. ילד שצריך לדאוג לתזונה נכונה. ילד זה למרות שינסה להישאר עם הרגליים על הקרקע יחפש גם את הריגושים והפרסום בחייו. תמיד ירצה שאנשים ידעו שהוא בסביבה.

כוכב – ילד זה דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, יצירתי מאוד ובעל נתינה גבוהה מאוד, בעל רגישות גבוהה, חשיבה מרובה. יכולת כתיבה גבוהה. יהיה לו כח להצלחה, אוהב להיות במרכז העיניינים, זקוק לתזונה נכונה. רגישות גבוהה, ינסה לפשר בין אנשים. משפחתי ושומע לדעות הוריו.

כנען – ילד זה לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, ירצה הרבה חופש, יחפש ריגושים בחייו, צריך להתרחק מהימורים. זקוק לפרסום מסביבו. שאפתן, רכושן ומלא באמביציה. בעל יכולת גבוהה לתכנן מהלכים קדימה.

כפיר – ילד זה יהיה נחוש מאוד במעשיו, ביקורתי מאוד, יכולת ניתוחית מאוד גבוהה, יכול לצפות מהלכים קדימה. חשיבה אנליטית וקונקרטית. שום דבר לא בורח לו מהעיניים. יהיה לו את הכח להצלה, כנות ויושר. ילד זה יהיה סמכותי ודומיננטי. בפנימיות שלו יחפש את התענוג והפאר.

כרמי – ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, בא לעולם להראות לנו דרך טובה יותר. רגליים על הקרקע, אינטואיציה חזקה. רגישות מאוד גבוהה, עקשן לדרכו.

כרמל – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות. חשיבה מרובה, יכולת כתיבה ברמה גבוהה. ילד זה יהיה כנה וישר.

כתר – ילד זה ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו במעשיו מגיל צעיר, ישאף להשיג הכל מהר כאן ועכשיו. יהיה לו את הכח להצלה, כנה וישר. עקשנות פנימית גבוהה, יחפש את היציבות והביתיות. ילד זה יהיה חסר מנוחה.

 


שמות שמתחילים באות ל…..

לב – ילד זה צריך אוויר וחופש, זקוק למרחבים ושינויים בחייו, קושי להתחייב, בעל נוכחות, פרסומי, תמיד ידאג שידעו שהוא בסביבה. ילד זה יחפש את השונה והמוזר, ילך על הקצה כדי להרגיש את הריגושים. תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. יהיה קשור להוריו, בעל רגישות.

לביא – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, מאוד רוחני וכושר איבחון גבוה, חייב את השקט והפינה על מנת ל”טעון מצברים”. תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. יהיה קשור להוריו, בעל רגישות. בעל יכולת הובלת רעיונות חדשים לידי ביצוע.

להב – ילד זה יהיה בעל אגו גבוה ולכן לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות, ישאף לניהול ועצמאות מגיל צעיר. חשיבתו מבוססת על לוגיקה ואיסוף נתונים. תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. יהיה קשור להוריו, בעל רגישות. בפנימיות של יהיה לו את ההארה והידע.

לוטם – ילד זה יהיה פרפקציוניסט, ביקורת מאוד גבוהה, יכול לצפות מהלכים קדימה, נחוש מאוד לדרכו, שם לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לו מהעיניים. בעל כושר אילתור ויש לו תשובה לכל דבר, תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. יהיה קשור להוריו, בעל רגישות. ינסה לחבר בין אנשים, יש בו את המרץ והכח להצלה, הגנה אינסופית, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד, תהיה לו תכונה אימהית. שאיפתו להיות במרכז, רוחב לב ודחף להישגיות. בעל גאווה והתעוזה לשליטה.

לוטן – ילד זה צריך אוויר וחופש, זקוק למרחבים ושינויים בחייו, קושי להתחייב, בעל נוכחות, פרסומי, תמיד ידאג שידעו שהוא בסביבה. ילד זה יחפש את השונה והמוזר, ילך על הקצה כדי להרגיש את הריגושים. תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. ינסה לחבר בין אנשים. שאיפתו להיות במרכז, רוחב לב ודחף להישגיות. בעל גאווה והתעוזה לשליטה. בעל כושר תיכנון גבוה, משיכה לניסתר ולמיסטיקה.

לוי – ילד זה יהיה בעל אגו גבוה ולכן לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות, ישאף לניהול ועצמאות מגיל צעיר. חשיבתו מבוססת על לוגיקה ואיסוף נתונים. תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. ינסה לחבר בין אנשים. יכולת להוציא מהלכים לפועל.

לי – ילד זה יהיה פרפקציוניסט, ביקורת מאוד גבוהה, יכול לצפות מהלכים קדימה, נחוש מאוד לדרכו, שם לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לו מהעיניים. בעל כושר אילתור ויש לו תשובה לכל דבר, תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. יהיה בעל רעיונות, כח, דייקנות וחריצות.

ליאב – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, מאוד רוחני וכושר איבחון גבוה, חייב את השקט והפינה על מנת ל”טעון מצברים”. תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. יהיה קשור להוריו, בעל רגישות. בעל יכולת הובלת רעיונות חדשים לידי ביצוע. יהיה בעל חשיבה קונקרטית ומאוזן.

ליאון – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, מאוד רוחני וכושר איבחון גבוה, חייב את השקט והפינה על מנת ל”טעון מצברים”. תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. בעל יכולת הובלת רעיונות חדשים לידי ביצוע. יהיה בעל חשיבה קונקרטית ומאוזן. ינסה לחבר בין אנשים, משיכה לניסתר ומיסטיקה.

ליאור – ילד זה יהיה פרפקציוניסט, ביקורת מאוד גבוהה, יכול לצפות מהלכים קדימה, נחוש מאוד לדרכו, שם לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לו מהעיניים. בעל כושר אילתור ויש לו תשובה לכל דבר, תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. ינסה לחבר בין אנשים, יהיה בעל חשיבה קונקרטית ומאוזנת. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה.

ליאל – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, יחשוב שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו כבר מגיל צעיר, ראייתו חומרית, יצרי ויחפש להשיג סמכויות במהירות. צריך להיות בפעילות מתמדת. יהיה נדיב ומתחשב, משכיל ואינטלקטואל. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. צריך להיזהר מקלות דעת.

ליאם – ילד זה בא לעולם על מנת להדריך אותנו לדרך טובה יותר, ימשך ליופי ולהרמוניה. יהיה נדיב ומתחשב, משכיל ואינטלקטואל. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. בעל אינטואיציה טובה. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. יש בו את המרץ והכח להצלה, הגנה אינסופית, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד, תהיה לו תכונה אימהית.

לידור – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, מאוד רוחני וכושר איבחון גבוה, חייב את השקט והפינה על מנת ל”טעון מצברים”. תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. בעל יכולת הובלת רעיונות חדשים לידי ביצוע. יחפש את המריבות הקטנות, ינסה לחבר בין אנשים.

ליעד – ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, הרמוני ומסתדר עם כולם. תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. יחפש את המריבות הקטנות, צריך להיזהר מהפסדי כספים. בפנימיותו יהיה שאפתן, רוחני, רכושנות ועקשנות.

לירוי – ילד זה יהיה פרפקציוניסט, ביקורת מאוד גבוהה, יכול לצפות מהלכים קדימה, נחוש מאוד לדרכו, שם לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לו מהעיניים. בעל כושר אילתור ויש לו תשובה לכל דבר, תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. ינסה לחבר בין אנשים, יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. יהיה עוקצני במקצת.

לירון – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, יחשוב שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו כבר מגיל צעיר, ראייתו חומרית, יצרי ויחפש להשיג סמכויות במהירות. צריך להיות בפעילות מתמדת. יהיה נדיב ומתחשב, משכיל ואינטלקטואל. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. ינסה לחבר בין אנשים, משיכה לניסתר ומיסטיקה.

לירם – ילד זה חשיבתו תהיה על פי איסוף נתונים, עיקש לדרכו ולדיעותיו, יכולת הנהגה, אגו גבוה, ישאף תמיד לעצמאות ולניהול. תהיה בו מן הנדיבות וההתחשבות, יהיה בו את המרץ והכח להצלה, הגנה אינסופית, בעל אינטואיציה גבוהה, בפנימיות שלו רגיש ויצירתי. יכולת הבאת רעיונות לידי מעשה, בעל אסתטיקה גבוהה.

לירן – ילד זה יהיה רגיש מאוד ובעל דימיון מפותח, פנטזיונר, יכולת כתיבה ברמה גבוהה מאוד, יהיה נדיב ומתחשב, צריך להיזהר מהידבקות במחלות, כדאי לו לפעול בזוג. יכולת הובלת מהלכים לידי פעולה,

לניר – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, יהיה במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות במחלות, חושב הרבה מאוד, יהיה נדיב ומתחשב, משכיל ואינטלקטואל. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, משיכה לשונה ולניסתר.

לפיד – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, מאוד רוחני וכושר איבחון גבוה, חייב את השקט והפינה על מנת ל”טעון מצברים”. תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. בעל יכולת הובלת רעיונות חדשים לידי ביצוע. יחפש את המריבות הקטנות, יחפש את העונג והפאר במהירות.

לשם – ילד זה יהיה בעל אגו גבוה ולכן לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות, ישאף לניהול ועצמאות מגיל צעיר. חשיבתו מבוססת על לוגיקה ואיסוף נתונים. תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. יש בו את המרץ והכח להצלה, הגנה אינסופית, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד, תהיה לו תכונה אימהית. בפנימיות שלו יהיה לו כח להשיג את מטרותיו.

 


שמות שמתחילים באות מ….

מאור – ילד זה ישים לב לכל פרט ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, ביקורתי מאוד, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, פרפקציוניסט, עינייני מאוד, בעל עקרונות, חשיבה אנליטית, רגליים על הקרקע, לא מתלהב. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. יחפש את האיזון, יכולת העברת רעיונות לידי מעשה, משמעת עצמית גבוהה, ינסה לחבר בין אנשים.

מאי – ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, הרמוני ומתחשב, ינסה לחבר בין אנשים, מכבד כל אדם ללא קשר למעמדו, שירותי באופיו, בנושאים הקשורים למשפחה יהיה קנאי. יחפש את האיזון בחייו, חרוץ ודייקן. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד.

מאיר – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו חומרית ויצרית, צריך להיות בתנועה מתמדת, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, יהיה פזיז בחשיבתו, סמכותי בהתנהלותו. יחפש את האיזון בחייו, חרוץ ודייקן. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלה רעיונות והוצאתם לפועל.

מגל – ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יכבד כל עבודה, חרוץ מאוד, משיכה ליופי ואסתטיקה, מאוד עיקש לדרכו ולדיעותיו. נדיב ומתחשב, שמירה פנימית גבוהה, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד.

מגן – ילד זה יהיה עם חיוך על הפנים, אוהב להיות בחברת אנשים, אוהב לעזור ולשמח אנשים, דברים מסתדרים לו בדקה ה 90, בד”כ מצליחים לבטא את כישוריהם, רומנטי ומתחשב, נתינה גבוהה וכושר התנדבות גבוה. שמירה פנימית גבוהה, יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולשונה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד.

מואב – ילד זה ישים לב לכל פרט ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, ביקורתי מאוד, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, פרפקציוניסט, עינייני מאוד, בעל עקרונות, חשיבה אנליטית, רגליים על הקרקע, לא מתלהב. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. יחפש את האיזון, רגישות גבוהה וקשר טוב עם משפחתו, משמעת עצמית גבוהה, ינסה לחבר בין אנשים.

מורדכי – ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יכבד כל עבודה, חרוץ מאוד, משיכה ליופי ואסתטיקה, מאוד עיקש לדרכו ולדיעותיו. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, יחפש את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים, אוהב להיות במרכז העיניינים, צריך להקפיד בתזונה.

מידד – ילד זה ישים לב לכל פרט ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, ביקורתי מאוד, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, פרפקציוניסט, עינייני מאוד, בעל עקרונות, חשיבה אנליטית, רגליים על הקרקע, לא מתלהב. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. יחפש את האינטריגות עם האנשים מסביבו, קשה לו להתפשר, צריך להיזהר מהפסדי כספים.

מידן – ילד זה יהיה תקשורתי, זקוק לריגושים, קשה לו להתחייב, ינסה הרבה דברים בחייו, צריך להיזהר לא להיסחף יתר על המידה, בעל נוכחות, צריך שידעו שהוא בסביבה, משתעמם מהר וצריך שינויים, אוהב מקומות פתוחים. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. יחפש את האינטריגות עם האנשים מסביבו, משיכה למיסטיקה ולשונה.

מיכאל – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, דימיון מפותח, ניפגע מהר, זקוק לזוגיות קבועה אך זה לא מגיע לו בקלות. נדיב ומתחשב, בעל יכולת לימודית גבוהה, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, אוהב להיות במרכז העיניינים, צריך להקפיד בתזונה.

מיכה – ילד זה יהיה עם חיוך על הפנים, אוהב להיות בחברת אנשים, אוהב לעזור ולשמח אנשים, דברים מסתדרים לו בדקה ה 90, בד”כ מצליחים לבטא את כישוריהם, רומנטי ומתחשב, נתינה גבוהה וכושר התנדבות גבוה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. יהיה בו את האור והידע, רוצה להיות במרכז הדברים, צריך להקפיד בתזונה, חרוץ ודייקן.

מירום – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו חומרית ויצרית, צריך להיות בתנועה מתמדת, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, יהיה פזיז בחשיבתו, סמכותי בהתנהלותו. יחפש את האיזון בחייו, חרוץ ודייקן. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלה רעיונות והוצאתם לפועל. ינסה לחבר בין אנשים, יכולת להנהיג.

מירון – ילד זה בא לעולם על מנת להדריך ולהראות לנו דרך טובה יותר לחיות, בעל אינטואיציה חזקה, משיכה ליופי ולהרמוניה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלה רעיונות והוצאתם לפועל. ינסה לחבר בין אנשים, יכולת להנהיג. משיכה למיסטיקה ולניסתר.

מיתר – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, דימיון מפותח, ניפגע מהר, זקוק לזוגיות קבועה אך זה לא מגיע לו בקלות. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, יחפש את היציבות והמשפחה, מחובר לתת מודע שלו, יכולת הובלה והנהגה.

מלאך – ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יכבד כל עבודה, חרוץ מאוד, משיכה ליופי ואסתטיקה, מאוד עיקש לדרכו ולדיעותיו. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. אוהב להיות במרכז העיניינים, צריך להקפיד בתזונה.

מלאכי – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, דימיון מפותח, ניפגע מהר, זקוק לזוגיות קבועה אך זה לא מגיע לו בקלות. נדיב ומתחשב, בעל יכולת לימודית גבוהה, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, אוהב להיות במרכז העיניינים, צריך להקפיד בתזונה.

מנור – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו חומרית ויצרית, צריך להיות בתנועה מתמדת, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, יהיה פזיז בחשיבתו, סמכותי בהתנהלותו. יחפש את האיזון בחייו, חרוץ ודייקן. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלה רעיונות והוצאתם לפועל. ינסה לחבר בין אנשים, יכולת להנהיג. ימשך לניסתר ולשונה.

מנחם – ילד זה יהיה עם חיוך על הפנים, אוהב להיות בחברת אנשים, אוהב לעזור ולשמח אנשים, דברים מסתדרים לו בדקה ה 90, בד”כ מצליחים לבטא את כישוריהם, רומנטי ומתחשב, נתינה גבוהה וכושר התנדבות גבוה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. משיכה למיסטיקה ולניסתר, ישים דגש על העולם הזה.

מנשה – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו חומרית ויצרית, צריך להיות בתנועה מתמדת, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, יהיה פזיז בחשיבתו, סמכותי בהתנהלותו. יחפש את האיזון בחייו, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. ימשך לניסתר ולשונה. יהיה בו את האור וההארה, זקוק לחופש ולתנועה. תהיה עליו שמירה.

מעגן – ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יכבד כל עבודה, חרוץ מאוד, משיכה ליופי ואסתטיקה, מאוד עיקש לדרכו ולדיעותיו. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. ימשך לשונה ולניסתר, משמעת עצמית גבוהה, רכושנות ואמביציה גבוהה, תהיה עליו שמירה.

מעוז – ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, הרמוני ומתחשב, ינסה לחבר בין אנשים, מכבד כל אדם ללא קשר למעמדו, שירותי באופיו, בנושאים הקשורים למשפחה יהיה קנאי. יחפש את האיזון בחייו, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. משמעת עצמית גבוהה, רכושנות ואמביציה גבוהה,

מעיין – ילד זה בא לעולם על מנת להדריך ולהראות לנו דרך טובה יותר לחיות, בעל אינטואיציה חזקה, משיכה ליופי ולהרמוניה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלה רעיונות והוצאתם לפועל, משיכה למיסטיקה ולניסתר. עוקצני במקצת, משמעת עצמית גבוהה, רכושנות ואמביציה גבוהה,

מצליח – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, הרבה פעמית יחפש להיות לבד, חשיבה שונה משל האחר מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה מרובה כדי ל”טעון מצברים”, בעל יכולות רוחניות גבוהות וכושר ניתוח גבוה. ישים דגש על העולם הזה, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. נדיב ומתחשב, ישלב בין השליטה, הצדק והאידיאלים שלו.

מקס – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, דימיון מפותח, ניפגע מהר, זקוק לזוגיות קבועה אך זה לא מגיע לו בקלות, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. פרקטי, רכושני ומיני, חוש לצדק ואהבת החופש, הרבה פעמים ירגיש מעוכב.

מקסים – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, הרבה פעמית יחפש להיות לבד, חשיבה שונה משל האחר מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה מרובה כדי ל”טעון מצברים”, בעל יכולות רוחניות גבוהות וכושר ניתוח גבוה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. פרקטי, רכושני ומיני, חוש לצדק ואהבת החופש, הרבה פעמים ירגיש מעוכב.

מרסל – ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, הרמוני ומתחשב, ינסה לחבר בין אנשים, מכבד כל אדם ללא קשר למעמדו, שירותי באופיו, בנושאים הקשורים למשפחה יהיה קנאי. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. נדיב ומתחשב, נתינה גבוהה, יכולת הובלה, חוש לצדק ואהבת החופש, הרבה פעמים ירגיש מעוכב.

משגב – ילד זה יהיה עם חיוך על הפנים, אוהב להיות בחברת אנשים, אוהב לעזור ולשמח אנשים, דברים מסתדרים לו בדקה ה 90, בד”כ מצליחים לבטא את כישוריהם, רומנטי ומתחשב, נתינה גבוהה וכושר התנדבות גבוה. שמירה פנימית גבוהה, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. רגישות גבוהה וקשור למשפחתו.

משה – ילד זה יהיה עם חיוך על הפנים, אוהב להיות בחברת אנשים, אוהב לעזור ולשמח אנשים, דברים מסתדרים לו בדקה ה 90, בד”כ מצליחים לבטא את כישוריהם, רומנטי ומתחשב, נתינה גבוהה וכושר התנדבות גבוה. שמירה פנימית גבוהה, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. צריך להיות בתנועה.

מתן – ילד זה ישים לב לכל פרט ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, ביקורתי מאוד, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, פרפקציוניסט, עינייני מאוד, בעל עקרונות, חשיבה אנליטית, רגליים על הקרקע, לא מתלהב. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. יחפש את היציבות ויהיה מחובר לתת מודע שלו, ימשך לשונה ולניסתר.

מתנאל – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו חומרית ויצרית, צריך להיות בתנועה מתמדת, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, יהיה פזיז בחשיבתו, סמכותי בהתנהלותו, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכוח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. ימשך לנסתר ולשונה. נדיב ומתחשב, יחפש את היציבות והמשפחה, יהיה מחובר לתת מודע שלו.

 

שמות שמתחילים באות נ…

נאור – לילד זה יהיה קשה לחיות עם השיגרה, הוא צריך לנסות דברים, צריך חידושים ושינויים, צריך מרחבים ונסיעות, משתעמם מהר, יחפש את השונה והלא קונבנציונלי, בעל נוכחות וצריך שאנשים ידעו שהוא נימצא, ימשך לפרסום ולמדיה, קשה לו במקומות סגורים, יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. אדם שיוכל להגיע להישגים, כושר מנהיגות, כח הרצון וכח השאיפה, בפנימיותו יחפש את האיזון, בעל משמעת עצמית.

נבו – ילד זה ישים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, לא מתלהב מכלום, מנתח כל דבר, סקרן מאוד, חשיבה אנליטית, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, רגליים על הקרקע, פרפקציוניסט, לא בורח מאחריות, יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. בעל משמעת עצמית גבוהה, רגישות פנימית גבוהה וחיבור להוריו.

נבון – ילד זה בא לעולם להדריך ולהעביר מסרים, בא להראות לנו עולם טוב יותר, יסתכל על הדברים כמכלול, בעל אינטואיציה גבוהה, משיכה ליופי ולהרמוניה, יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. בעל משמעת עצמית גבוהה, רגישות פנימית גבוהה וחיבור להוריו.

נדב – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, חשיבה מרובה ודימיון מפותח, סובל מחרדות, זקוק תמיד לזוגיות אך הדברים בנושא הזוגיות לא פשוטים, קשור מאוד להוריו, יחפש את האינטריגות וצריך להיזהר מהפסדי כספים. משיכה ליופי ולהרמוניה, יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי.

נהוראי – ילד זה יהיה בעל דימיון מפותח, יכולת כתיבה גבוהה מאוד, רגיש מאוד, יהיה בו נפש של יועץ ומתווך בנושאים הקשורים לאדם, זקוק לעשות משימות בשניים. יכולת תיכנונית ברמה הגבוהה, ימשך למיסטיקה ולניסתר. יהיה בעל רעיונות, דייקן, יהיה בו את הידע וההבנה, יחפש את היציבות, היופי והשלווה.

נוה – ילד זה יחפש הרבה פעמים את הלבד שלו, בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, יש בו שלווה, צריך לנוח על מנת ל”טעון מצברים”, יהיה בו את האור והידע, יחפש את היציבות, בעל משמעת עצמית. משיכה ליופי ולהרמוניה, יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי.

נוח – ילד זה ימשך לאסתטיקה, מרגיש שהוא מספר אחד, בעל אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לעצמאות, חשיבה על בסיס איסוף נתונים, משיכה ליופי ולהרמוניה, יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי, ישים דגש על העולם הזה, בעל משמעת עצמית גבוהה.

נוי – ילד זה יהיה עם חיוך על הפנים, אוהב להיות בחברה צעירה, בעל נתינה גבוהה, צריך להיזהר מנזקי השמש, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, אוהב להיות עם החבר’ה, צריך להיזהר מהיגררות אחרי אנשים רק כדי לרצותם, יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי, בעל רעיונות וחידושים, חרוץ ודייקן, משמעת עצמית גבוהה.

נועם – ילד זה ישים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, לא מתלהב מכלום, מנתח כל דבר, סקרן מאוד, חשיבה אנליטית, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, רגליים על הקרקע, פרפקציוניסט, לא בורח מאחריות יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. בעל משמעת עצמית גבוהה, יהיה בו את הכח והמרץ להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה , בעל תכונה אימהית, בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן ועקשן.

נחום – לילד זה יהיה קשה לחיות עם השיגרה, הוא צריך לנסות דברים, צריך חידושים ושינויים, צריך מרחבים ונסיעות, משתעמם מהר, יחפש את השונה והלא קונבנציונלי, בעל נוכחות וצריך שאנשים ידעו שהוא נימצא, ימשך לפרסום ולמדיה, קשה לו במקומות סגורים, יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. ישים דגש על העולם הזה, יהיה בו את הכח והמרץ להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה , בעל תכונה אימהית, בעל משמעת עצמית גבוהה.

נחמיה – לילד זה יהיה קשה לחיות עם השיגרה, הוא צריך לנסות דברים, צריך חידושים ושינויים, צריך מרחבים ונסיעות, משתעמם מהר, יחפש את השונה והלא קונבנציונלי, בעל נוכחות וצריך שאנשים ידעו שהוא נימצא, ימשך לפרסום ולמדיה, קשה לו במקומות סגורים, יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. ישים דגש על העולם הזה, יהיה בו את הכח והמרץ להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה , בעל תכונה אימהית, יהיה בו את האור והידע, בעל רעיונות וחידושים, חרוץ ודייקן.

נחמן – ילד זה ישים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, לא מתלהב מכלום, מנתח כל דבר, סקרן מאוד, חשיבה אנליטית, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, רגליים על הקרקע, פרפקציוניסט, לא בורח מאחריות יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. ישים דגש על העולם הזה, יהיה בו את הכח והמרץ להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה , בעל תכונה אימהית.

נחשון – ילד זה בא לעולם להדריך ולהעביר מסרים, בא להראות לנו עולם טוב יותר, יסתכל על הדברים כמכלול, בעל אינטואיציה גבוהה, משיכה ליופי ולהרמוניה, יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. בעל משמעת עצמית גבוהה, רגישות פנימית גבוהה וחיבור להוריו. יצירתי, תהיה עליו שמירה, יהיה בו שפע חומרי ורוחני, ישים דגש על העולם הזה, משמעת עצמית גבוהה.

ניב – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, חשיבה יצרית, אומר דברים במהירות לפני שהוא חושב, מרגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו, ראייתו חומרית וכספית, ישאף להגיע לסמכויות במהירות. יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי, בעל רגישות גבוהה, קשור להוריו, דייקן וחרוץ.

ניסים – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, חשיבה יצרית, אומר דברים במהירות לפני שהוא חושב, מרגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו, ראייתו חומרית וכספית, ישאף להגיע לסמכויות במהירות. יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר. בעל חידושים ורעיונות, חרוץ ודייקן, מידי פעם יהיה עוקצני, יהיה בו את הכח והמרץ להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה , בעל תכונה אימהית. חוש צדק מפותח, הרבה פעמים ירגיש מעוכב.

ניסן – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, חשיבה יצרית, אומר דברים במהירות לפני שהוא חושב, מרגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו, ראייתו חומרית וכספית, ישאף להגיע לסמכויות במהירות. יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר. בעל חידושים ורעיונות, חרוץ ודייקן. חוש צדק מפותח, הרבה פעמים ירגיש מעוכב.

ניצן – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, חשיבה מרובה ודימיון מפותח, סובל מחרדות, זקוק תמיד לזוגיות אך הדברים בנושא הזוגיות לא פשוטים, קשור מאוד להוריו, ישלב בין הרצון לשליטה, אידיאלים והצדק. יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. בעל יכולת הבאת חידושים, חרוץ ודייקן.

ניק – ילד זה יחפש הרבה פעמים את הלבד שלו, בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, יש בו שלווה, צריך לנוח על מנת ל”טעון מצברים”, פרקטי, רכושני ומיני, בעל יכולת הבאת רעיונות, חרוץ ודייקן, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי.

ניקי – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, חשיבה יצרית, אומר דברים במהירות לפני שהוא חושב, מרגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו, ראייתו חומרית וכספית, ישאף להגיע לסמכויות במהירות. יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר. בעל חידושים ורעיונות, עוקצני במקצת, פרקטי, רכושני ומיני, חרוץ ודייקן.

ניר – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, חשיבה יצרית, אומר דברים במהירות לפני שהוא חושב, מרגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו, ראייתו חומרית וכספית, ישאף להגיע לסמכויות במהירות. יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר. בעל חידושים ורעיונות, חרוץ ודייקן, יכולת הובלה, רגיש וקשור להוריו.

נימרוד – ילד זה ישים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, לא מתלהב מכלום, מנתח כל דבר, סקרן מאוד, חשיבה אנליטית, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, רגליים על הקרקע, פרפקציוניסט, לא בורח מאחריות, יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. בעל משמעת עצמית גבוהה, רגישות פנימית גבוהה וחיבור להוריו. יחפש את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים, יהיה בו את הכח והמרץ להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה , בעל תכונה אימהית.

ניתאי – ילד זה יהיה יצירתי מאוד, בעל נתינה גבוהה, אוהב להיות בחברת אנשים, חיוך על פניו, כושר התנדבות גבוה, צריך להיזהר מהיגררות אחרי החברה, בעל יכולת תיכנון גבוהה, רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, יכולת הובלת מהלכים, עוקצני במיקצת, רגליים על הקרקע, יחפש את האיזון בחייו.

נעים – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, חשיבה יצרית, אומר דברים במהירות לפני שהוא חושב, מרגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו, ראייתו חומרית וכספית, ישאף להגיע לסמכויות במהירות. יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר. בעל חידושים ורעיונות, חרוץ ודייקן, יהיה בו את הכח והמרץ להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה , בעל תכונה אימהית, בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן ועקשן.

נפתלי – ילד זה יהיה בעל נתינה גבוהה, יחפש את היציבות והמשפחה, יכולת לימודית גבוהה, נדיב ומתחשב, יכולת הבאת רעיונות חדשים, דייקן וחרוץ, יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר.

נצח – ילד זה ישים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, לא מתלהב מכלום, מנתח כל דבר, סקרן מאוד, חשיבה אנליטית, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, רגליים על הקרקע, פרפקציוניסט, לא בורח מאחריות, יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. ישים דגש על העולם הזה, ישלב בין הרצון לשליטה, אידיאלים והצדק.

נצר – ילד זה יחפש הרבה פעמים את הלבד שלו, בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, יש בו שלווה, צריך לנוח על מנת ל”טעון מצברים”, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. יכולת הובלה והשגת מטרות , ישלב בין הרצון לשליטה, אידיאלים והצדק.

נרי – ילד זה יחפש את הסמכויות והכספים, אנרגטי מאוד, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו מגיל צעיר, פועל על פי האינסטינקט, הרבה פעמים יאמר דברים ללא חשיבה. יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בכל רגשות סוערים, משיכה לשונה וללא מובן, בעל חידושים ורעיונות.

נריה – ילד זה יהיה אנליטי מאוד,יכולת צפיית מהלכים מראש, מחושב מאוד, ביקורתי, קשה להלהיב אותו, רגליים על הקרקע, יש לו תשובה לכל דבר, אילתור גבוה. יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר. בעל חידושים ורעיונות, חרוץ ודייקן, יהיה בו את האור והידע, יכולת הובלה והשגת מטרות.

נרקיס – ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, יהיה שירותי באופיו, יסתדר על כולם, הרמוני, יחבר בין אנשים, פרקטי, פרקטי, רכושני ומיני, יכולת הבאת רעיונות, חרוץ ודייקן, יכולת הובלה והשגת מטרות, חוש לצדק ואהבת החופש, הרבה פעמים ירגיש מעוכב, יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר.

נתן – לילד זה יהיה קשה לחיות עם השיגרה, הוא צריך לנסות דברים, צריך חידושים ושינויים, צריך מרחבים ונסיעות, משתעמם מהר, יחפש את השונה והלא קונבנציונלי, בעל נוכחות וצריך שאנשים ידעו שהוא נימצא, ימשך לפרסום ולמדיה, קשה לו במקומות סגורים, יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. יחפש את הביתיות והיציבות, מחובר לתת מודע שלו.

נתנאל – ילד זה בא לעולם להדריך ולהעביר מסרים, בא להראות לנו עולם טוב יותר, יסתכל על הדברים כמכלול, בעל אינטואיציה גבוהה, משיכה ליופי ולהרמוניה, יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר, למיניות ולחוש השישי. יחפש את היציבות והמשפחתיות, מחובר לתת מודע שלו, יחפש את האיזון.

נתניהו – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, חשיבה יצרית, אומר דברים במהירות לפני שהוא חושב, מרגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו, ראייתו חומרית וכספית, ישאף להגיע לסמכויות במהירות. יהיה בעל יכולת תיכנון וביצוע, בעל רגשות סוערים, משיכה למיסטיקה ולניסתר. בעל חידושים ורעיונות, חרוץ ודייקן, יהיה בו את האור והידע, יכולת הובלה והשגת מטרות. בעל משמעת עצמית גבוהה, יחפש את היציבות והקרקע, מחובר לתת מודע שלו.

 


 


שמות שמתחילים באות ס….

סאני – ילד זה ישים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, פרפקציוניסט, יכולת תיכנון ברמה גבוהה, ביקורתי ובעל עקרונות, בעל כושר אילתור ויש לו תשובה לכל דבר. ילד זה יחפש את הצדק והאמת, נאמן, הרבה פעמים ירגיש מוגבל ומעוכב. בעלת יכולת הובלת רעיונות חדשים, דייקן וחרוץ. משיכה למיסטיקה ולניסתר. יחפש את היציבות.

סגל – ילד זה יהיה בעל נתינה גבוהה, כושר התנדבות גבוה, ידיים טובות, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90 , אוהב להיות בחברת אנשים, חייכן. ילד זה יחפש את הצדק והאמת, נאמן, הרבה פעמים ירגיש מוגבל ומעוכב. מתחשב ונדיב. בפנימיות שלו יהיה שפע רוחני ומזל.

סהר – ילד זה ישים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, פרפקציוניסט, יכולת תיכנון ברמה גבוהה, ביקורתי ובעל עקרונות, בעל כושר אילתור ויש לו תשובה לכל דבר. ילד זה יחפש את הצדק והאמת, נאמן, הרבה פעמים ירגיש מוגבל ומעוכב. יהיה בו יכולת הובלה, כח רצון ושאיפה. בפנימיותו יהיה בו את האור והידע.

סילבן – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, שאיפה לכספים וסמכויות, יוכל לעשות הכל לכן יש לכוונה להתמקד, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, זקוק להיות בצנוה מתמדת. ילד זה יחפש את הצדק והאמת, נאמן, הרבה פעמים ירגיש מוגבל ומעוכב. משיכה לניסתר ולשונה, רגישות ויצירתיות, יכולת הבאת רעיונות לידי מעשה.

סימנטוב – ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, הרמוני ומסתדר עם כולם. ילד זה יחפש את הצדק והאמת, נאמן, הרבה פעמים ירגיש מוגבל ומעוכב. בעל רגישות גבוהה, יהיה בו את המרץ והכח להצלה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה במיוחד. ישאף להיות במרכז, דחף להישגיות, גאווה ותעוזה. יכולת הבאת רעיונות לידי ביצוע.

סיני – ילד זה ישים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, פרפקציוניסט, יכולת תיכנון ברמה גבוהה, ביקורתי ובעל עקרונות, בעל כושר אילתור ויש לו תשובה לכל דבר. ילד זה יחפש את הצדק והאמת, נאמן, הרבה פעמים ירגיש מוגבל ומעוכב. בעלת יכולת הובלת רעיונות חדשים, דייקן וחרוץ. משיכה למיסטיקה ולניסתר. יחפש את היציבות.

סעדיה – ילד זה יהיה זקוק להרבה אוויר וחופש, בעל נוכחות, יחפש את הפרסום והתנועה, ירצה שאנשים ידעו שהוא באזור, צריך להיזהר מהימורים. ילד זה יחפש את הצדק והאמת, נאמן, הרבה פעמים ירגיש מוגבל ומעוכב. מידי פעם יחפש את המריבות הקטנות, הרבה שאפתנות, רכושן ועקשן.

סער – ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, הרמוני ומסתדר עם כולם. ילד זה יחפש את הצדק והאמת, נאמן, הרבה פעמים ירגיש מוגבל ומעוכב. בעל כושר מנהיגות, כח רצון וכח השאיפה. יהיה בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן ועקשן.

ספי – ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, הרמוני ומסתדר עם כולם. ילד זה יחפש את הצדק והאמת, נאמן, הרבה פעמים ירגיש מוגבל ומעוכב. בפנימיות שלו יחפש את התאווה והעונג, אוהב לדבר. יכולת הובלת מהלכים לידי ביצוע, דייקן, חרוץ ומסודר.

 

 

 

שמות שמתחילים באות ע….

עברון – ילד זה יהיה בעל עקרונות, יחפש את היציבות והקרקע, בעל כושר אילתור גבוה, יש לו תשובה לכל דבר, פרפקציוניסט, שם לב לכל פרט ופרט ושום דבר לא בורח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, בעל חשיבה אנליטית ולא מתלהב כמעט משום דבר, יכולת לראות מהלכים קדימה, מחושב מאוד. בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה. יכולת גבוהה לתיכנון וביצוע, משיכה למיסטיקה ולניסתר, רגישות פנימית גבוהה, משמעת עצמית גבוהה, יכולת הנהגה והובלת רעיונות לידי ביצוע, מחובר למשפחתו.

עברי – ילד זה יהיה יצירתי, חיוך על פניו, רומנטי ומתחשב, בעל דימיון מפותח, יכולת כתיבה גבוהה, דברים מסתדרים לו בדקה ה 90, בד”כ מצליח לבטא את כישוריו, כושר התנדבות גבוה, חרוץ ודייקן, רגישות פנימית גבוהה, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע, מחובר למשפחתו. בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה.

עגנון – ילד זה יהיה בעל יצרים, אנרגטי מאוד, יחשוב שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונה כבר מגיל צעיר, ראייתו חומרית וכספית, ישאף לניהול ולסמכויות, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, תהיה עליו שמירה, שפע חומרי ורוחני, יכולת גבוהה לתיכנון וביצוע, משיכה למיסטיקה ולניסתר, משמעת עצמית גבוהה, בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה.

עדי – ילד זה יהיה יצירתי, חיוך על פניו, רומנטי ומתחשב, בעל דימיון מפותח, יכולת כתיבה גבוהה, דברים מסתדרים לו בדקה ה 90, בד”כ מצליח לבטא את כישוריו, כושר התנדבות גבוה, חרוץ ודייקן, יחפש את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים. בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה.

עובדיה – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, הרבה פעמים יחפש את הלבד, צריך לנוח הרבה על מנת ל”טעון מצברים”, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, בעל היכולות הרוחניות הגבוהות ביותר, כושר איבחון גבוה, יש בו הרבה שקט ואורך רוח. יהיה בו את האור והידע, יחפש את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים, רגישות פנימית גבוהה, בעל משמעת עצמית גבוהה, בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה.

עודד – ילד זה יהיה יצירתי, חיוך על פניו, רומנטי ומתחשב, בעל דימיון מפותח, יכולת כתיבה גבוהה, דברים מסתדרים לו בדקה ה 90, בד”כ מצליח לבטא את כישוריו, כושר התנדבות גבוה, חרוץ ודייקן, יחפש את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים. בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה, בעל משמעת עצמית גבוהה.

עוז – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, דימיון מפותח מאוד, כושר כתיבה גבוה, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, בעל משמעת עצמית גבוהה, יחפש את היציבות והיופי, יהיה בעל חוסר שקט, בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה, בעל משמעת עצמית גבוהה.

עוזי – ילד זה יהיה יצירתי, חיוך על פניו, רומנטי ומתחשב, בעל דימיון מפותח, יכולת כתיבה גבוהה, דברים מסתדרים לו בדקה ה 90, בד”כ מצליח לבטא את כישוריו, כושר התנדבות גבוה, חרוץ ודייקן, יחפש את השינויים, יהיה עם חוסר שקט, יכולת הבאת חידושים, חרוץ ודייקן. בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה, בעל משמעת עצמית גבוהה.

עומר – ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, משיכה לאסתטיקה, חשיבתו מבוססת על איסוף נתונים, בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה, בעל משמעת עצמית גבוהה. יכולת הובלה והוצאת רעיונות לידי מעשה, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר.

עומרי – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, דימיון מפותח מאוד, כושר כתיבה גבוה, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, בעל משמעת עצמית גבוהה, יחפש את היציבות והיופי, בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה, בעל משמעת עצמית גבוהה. יכולת הובלה והוצאת רעיונות לידי מעשה, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר.

עופר – ילד זה זקוק ואוויר ומרחב, צריך להיות בתנועה, נמשך לקיצוני ולשונה, זקוק שידעו שהוא באיזור, בעל נוכחות, “הולך על הקצה”, צריך להיזהר מפיתויים בחייו, טוב בשיווק ומכירה, בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה, יחפש להשיג במהירות את הפאר והעונג, משמעת עצמית גבוהה, יכולת הובלה והוצאת מהלכים לפועל.

עזר – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, הרבה פעמים יחפש את הלבד, צריך לנוח הרבה על מנת ל”טעון מצברים”, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, בעל היכולות הרוחניות הגבוהות ביותר, כושר איבחון גבוה, יש בו הרבה שקט ואורך רוח. זקוק לשינויים, יהיה בו חוסר שקט, יכולת הובלה והנהגה.

עזרא – ילד זה יהיה בעל יצרים, אנרגטי מאוד, יחשוב שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונה כבר מגיל צעיר, ראייתו חומרית וכספית, ישאף לניהול ולסמכויות, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, משמעת עצמית גבוהה, בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה. זקוק לשינויים, יהיה בו חוסר שקט, יכולת הובלה והנהגה, יחפש את האיזון.

עזריה – ילד זה יהיה בעל עקרונות, יחפש את היציבות והקרקע, בעל כושר אילתור גבוה, יש לו תשובה לכל דבר, פרפקציוניסט, שם לב לכל פרט ופרט ושום דבר לא בורח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, בעל חשיבה אנליטית ולא מתלהב כמעט משום דבר, יכולת לראות מהלכים קדימה, מחושב מאוד. בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה. יהיה בו את האור והידע, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע, חריצות ודייקנות, אנרגטי, יהיה בו חוסר שקט.

עידו – ילד זה בא לעולם על מנת להעביר מסרים ולהראות לנו דרכים טובות יותר לחיות, בעל אינטואיציה טובה, משיכה ליופי ולהרמוניה, יהיו מדריכים, מורים ופוליטיקאים, יחפש את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים, בעל משמעת עצמית גבוהה, יכולת הבאת רעיונות, חריצות ודייקנות. בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה.

עידן – ילד זה יהיה בעל יצרים, אנרגטי מאוד, יחשוב שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונה כבר מגיל צעיר, ראייתו חומרית וכספית, ישאף לניהול ולסמכויות, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, משמעת עצמית גבוהה, בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה. בעל יכולת גבוה לתיכנון וביצוע, משיכה למיסטיקה ולניסתר, יחפש את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים, בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה.

עילאי – ילד זה יהיה בעל עקרונות, יחפש את היציבות והקרקע, בעל כושר אילתור גבוה, יש לו תשובה לכל דבר, פרפקציוניסט, שם לב לכל פרט ופרט ושום דבר לא בורח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, בעל חשיבה אנליטית ולא מתלהב כמעט משום דבר, יכולת לראות מהלכים קדימה, מחושב מאוד. בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה. נדיב ומתחשב, חרוץ ודייקן, עוקצני, יחפש את האיזון בחייו.

עילם – ילד זה יהיה משפחתי והרמוני, יהיה שירותי באופי שלו, יחפש לחבר ולפשר בין אנשים, יחפש את הבחורה המשפחתית , מכבד כל אדם ולא חשוב מעמדו. נדיב ומתחשב, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, תהיה לו תכונה אימהית, דייקן ומסודר.

עינב – ילד זה יהיה משפחתי והרמוני, יהיה שירותי באופי שלו, יחפש לחבר ולפשר בין אנשים, יחפש את הבחורה המשפחתית , מכבד כל אדם ולא חשוב מעמדו. נדיב ומתחשב, יש בו רגישות גבוהה, מחובר למשפחתו, יכולת גבוהה לתיכנון וביצוע, משיכה למיסטיקה ולניסתר, דייקן ומסודר.

עירד – ילד זה יהיה זקוק להרבה חופש ומרחבים, רצון להתפרסם ולהראות את עצמו, קשה לו במקומות סגורים, ירצה לבצע שינויים רק בשביל הריגוש. בעל יכולת ריכוז גבוה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה, מידי פעם יחפש את המריבות הקטנות, בפנימיותו רגיש ובעל יכולת הנעת מהלכים קדימה.

עלי – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, דימיון מפותח מאוד, כושר כתיבה גבוה, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, בעל משמעת עצמית גבוהה, יחפש את היציבות והיופי, בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה, בעל יכולת הבאת רעיונות חדשים, חרוץ ומסודר, נדיב ומתחשב.

עמוס – ילד זה זקוק ואוויר ומרחב, צריך להיות בתנועה, נמשך לקיצוני ולשונה, זקוק שידעו שהוא באיזור, בעל נוכחות, “הולך על הקצה”, צריך להיזהר מפיתויים בחייו, טוב בשיווק ומכירה, בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה, בעל משמעת עצמית גבוהה, חוש צדק מפותח, נאמן ויש לו אהבה לחופש,

עמי – ילד זה יהיה יצירתי, חיוך על פניו, רומנטי ומתחשב, בעל דימיון מפותח, יכולת כתיבה גבוהה, דברים מסתדרים לו בדקה ה 90, בד”כ מצליח לבטא את כישוריו, כושר התנדבות גבוה, חרוץ ודייקן, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, תהיה לו תכונה אימהית. בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה. יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, תהיה לו תכונה אימהית.

עמיאל – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, הרבה פעמים יחפש את הלבד, צריך לנוח הרבה על מנת ל”טעון מצברים”, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, בעל היכולות הרוחניות הגבוהות ביותר, כושר איבחון גבוה, יש בו הרבה שקט ואורך רוח. נדיב ומתחשב, יחפש את האיזון בחייו. יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, תהיה לו תכונה אימהית.

עמיקם – ילד זה יהיה בעל יצרים, אנרגטי מאוד, יחשוב שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונה כבר מגיל צעיר, ראייתו חומרית וכספית, ישאף לניהול ולסמכויות, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, משמעת עצמית גבוהה, בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה. פרקטי, רכושני ומיני. יכולת הובלת רעיונות חדשים, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, תהיה לו תכונה אימהית.

עמיר – ילד זה זקוק ואוויר ומרחב, צריך להיות בתנועה, נמשך לקיצוני ולשונה, זקוק שידעו שהוא באיזור, בעל נוכחות, “הולך על הקצה”, צריך להיזהר מפיתויים בחייו, טוב בשיווק ומכירה, בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה. יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, תהיה לו תכונה אימהית, יכולת הובלת מהלכים, פוטנציאל גבוה שיגשים את שאיפותיו.

עמית – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, הרבה פעמים יחפש את הלבד, צריך לנוח הרבה על מנת ל”טעון מצברים”, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, בעל היכולות הרוחניות הגבוהות ביותר, כושר איבחון גבוה, יש בו הרבה שקט ואורך רוח. יחפש את היציבות והמשפחה, יהיה מחובר לתת מודע שלו, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, תהיה לו תכונה אימהית.

עמרם – ילד זה יהיה בעל יצרים, אנרגטי מאוד, יחשוב שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונה כבר מגיל צעיר, ראייתו חומרית וכספית, ישאף לניהול ולסמכויות, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה ביותר, תהיה לו תכונה אימהית. בעל משמעת עצמית גבוהה, בעל ביקורת עצמית גבובב, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה, יכולת הובלה והנהגה.

ערן – ילד זה זקוק ואוויר ומרחב, צריך להיות בתנועה, נמשך לקיצוני ולשונה, זקוק שידעו שהוא באיזור, בעל נוכחות, “הולך על הקצה”, צריך להיזהר מפיתויים בחייו, טוב בשיווק ומכירה, בעל ביקורת עצמית גבוהה, שאפתן, רכושן, עקשן ובעל אמביציה גבוהה. יכולת גבוהה של תיכנון וביצוע, משיכה למיסטיקה ולניסתר, יכולת הובלת מהלכים, פוטנציאל גבוה שיגשים את שאיפותיו.

 

 

 

שמות שמתחילים באות פ

פולג – ילד זה יהיה רגיש מאוד, ימצא במצבים סבוכים רגישים של האדם, דימיון מפותח, יכולת כתיבה גבוהה, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות. בעל יכולת התבטאות וכושר דיבור, חושני, וחיפוש מהיר אחר התענוג והפאר. יהיה לו מזל, שפע ויצירה. יכולת לימודית גבוהה, נדיב ומתחשב, ינסה לחבר בין אנשים, יחפש את היציבות.

פורת – ילד זה יהיה רגיש מאוד, ימצא במצבים סבוכים רגישים של האדם, דימיון מפותח, יכולת כתיבה גבוהה, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות. בעל יכולת התבטאות וכושר דיבור, חושני, וחיפוש מהיר אחר התענוג והפאר. יחפש את היציבות והקרקע, מחובר לתת מודע שלו, ינסה לחבר בין אנשים, בעל כח רצון ובעל שאיפות.

פינחס – ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף להיות עצמאי, בעל חשיבה המתבססת על איסוף נתונים. בעל יכולת התבטאות וכושר דיבור, חושני, וחיפוש מהיר אחר התענוג והפאר. חוש לצדק, אהבה לחופש. הרבה פעמים ירגיש מעוכב, ישים דגש על העולם הזה. משיכה לשונה ולניסתר.

פלג – ילד זה זקוק להרבה אוויר וחופש בחייו, בעל נוכחות, תמיד ירצה שידעו שהוא בסביבה יחפש את הפרסום והריגוש. יהיה בתנועה מתמדת, בעל יכולת התבטאות וכושר דיבור, חושני, וחיפוש מהיר אחר התענוג והפאר. יהיה לו מזל, שפע ויצירה. יכולת לימודית גבוהה, נדיב ומתחשב.

פלד – ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, יהיה הרמוני ומסתדר עם כולם. בעל יכולת התבטאות וכושר דיבור, חושני, וחיפוש מהיר אחר התענוג והפאר. יחפש את הריבים הקטנים, צריך להיזהר מהפסדי כספים, נדיב ומתחשב.

פרס – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה.זקוק למנוחה על מנת ל”טעון מצברים”. בעל יכולת התבטאות וכושר דיבור, חושני, וחיפוש מהיר אחר התענוג והפאר. חוש לצדק, אהבה לחופש. הרבה פעמים ירגיש מעוכב, בעל יכולת הובלה, חריצות והובלת רעיונות לידי מעשה.

פרץ – ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף להיות עצמאי, בעל חשיבה המתבססת על איסוף נתונים. בעל יכולת התבטאות וכושר דיבור, חושני, וחיפוש מהיר אחר התענוג והפאר. בעל חוש צדק מפותח, מתאים לאנשי צבא. בעל יכולת הובלה, חריצות והובלת רעיונות לידי מעשה.

 

 שמות שמתחילים באות צ….

צבי – ילד זה בעל נתינה גבוהה, חייכן ואוהב להיות בחברת אנשים, צריך להיזהר מהיגררות אחרי החברים. דברים יסתדרו לו בדקה ה 90 , בדרך כלל יצליח לבטא את כישוריו. יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יכולת הבאת חידושים, דייקן וחרוץ.

צביאל – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מהפחד לא לאבד שליטה, זקוק למנוחה על מנת ל”טעון מצברים”, הרבה פעמים יחפש את השקט והלבד שלו. יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יכולת הבאת חידושים, דייקן וחרוץ. יחפש את האיזון, נדיב ומתחשב.

צדוק – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, יהיה בעל דימיון מפותח, חשיבה מרובה, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות. יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יהיה פרקטי, רכושני ומיני, יחפש מידי פעם את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים.

צדקיהו – ילד זה יהיה אנרגטי, יחפש את הסמכויות והכספים בגיל צעיר, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו מגיל צעיר. זקוק לפעילות מתמדת. התנהלותו תהיה על פי יצרים. יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יהיה פרקטי, רכושני ומיני, יחפש מידי פעם את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים. יהיה בו את האור והידע, יכולת הובלה והנהגה, צריך חופש בהתנהלותו.

צהל – ילד זה יהיה אנרגטי, יחפש את הסמכויות והכספים בגיל צעיר, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו מגיל צעיר. זקוק לפעילות מתמדת. התנהלותו תהיה על פי יצרים. צריך להיזהר שלא להגיע לפשע, יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יהיה פרקטי, רכושני ומיני, יהיה בו את הנדיבות וההתחשבות, ההארה והידע יהיו בו.

צוק – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מהפחד לא לאבד שליטה, זקוק למנוחה על מנת ל”טעון מצברים”, הרבה פעמים יחפש את השקט והלבד שלו. יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יהיה פרקטי, רכושני ומיני, ינסה לחבר בין האנשים, יחפש את היציבות וההרמוניה.

צור – ילד זה יהיה אנרגטי, יחפש את הסמכויות והכספים בגיל צעיר, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו מגיל צעיר. זקוק לפעילות מתמדת. התנהלותו תהיה על פי יצרים. צריך להיזהר שלא להגיע לפשע, יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יחפש את היציבות וההרמוניה. בעל יכולת הובלת מהלכים לידי מעשה.

צח – ילד זה יהיה אנרגטי, יחפש את הסמכויות והכספים בגיל צעיר, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו מגיל צעיר. זקוק לפעילות מתמדת. התנהלותו תהיה על פי יצרים. צריך להיזהר שלא להגיע לפשע, יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. ישים דגש על העולם הזה, יהיה לו קל לחטוא יהיה בו את החן או הכח.

צחי – ילד זה בא לעולם על מנת להעביר לנו מסרים, יהיה הילד שינסה להראות לנו דרכים טובות יותר לקיום החברה, בעל יכולת הובלה, חרוץ ודייקן, צריך סדר בחייו, ישים דגש על העולם הזה, יהיה לו קל לחטוא יהיה בו את החן או הכח.

ציון – ילד זה בעל נתינה גבוהה, חייכן ואוהב להיות בחברת אנשים, צריך להיזהר מהיגררות אחרי החברים. דברים יסתדרו לו בדקה ה 90 , בדרך כלל יצליח לבטא את כישוריו. יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יכולת הבאת חידושים, דייקן וחרוץ. בעל ידיים טובות לעשייה, ימשך לשונה ולניסתר.

צמח – ילד זה בעל נתינה גבוהה, חייכן ואוהב להיות בחברת אנשים, צריך להיזהר מהיגררות אחרי החברים. דברים יסתדרו לו בדקה ה 90 , בדרך כלל יצליח לבטא את כישוריו. יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. בעל ידיים טובות לעשייה, ישים דגש על העולם הזה, יהיה לו קל לחטוא יהיה בו את החן או הכח. יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד, בעל תכונה אימהית.

צפניה – ילד זה יחפש את העסקים והעצמאות, בעל אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות. יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יהיה בו האור והידע, יחפש להשיג את התענוג והפאר במהירות, ימשך לשונה ולניסתר, בעל יכולת תיכנון ברמה גבוהה, דייקן וחרוץ.

צפריר – ילד זה יהיה ביקורתי, ישים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, בעל יכולת אילתור גבוהה, פרפקציוניסט ובעל עקרונות, יחפש להשיג את התענוג והפאר במהירות, חרוץ ודייקן, בעל יכולת להוציא רעיונות לידי מעשה.

שמות שמתחילים באות ק….

קדוש – ילד זה יחפש ריגושים ושינויים בחייו, ימשך לשונה ולקיצוני, ינסה דברים, יהיה לו קשה להתחייב למסגרות, יעשה מעשים כדי שידעו שזה הוא. כושר הסתגלות מהיר, יהיה הרבה בתנועה, בעל נוכחות, יחפש את הפרסום מסביבו. יהיה פרקטי, רכושני ומיני, ילד זה בד”כ ישיג את מטרותיו, תהיה בו ההצלה וההגנה. הרבה פעמים יחפש את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים.

קובי – ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, קשה לו שאומרים לו מה לעשות לכן ישאף להיות עצמאי. חשיבתו תהיה על בסיס של איסוף נתונים. בעל יכולת הובלת מהלכים לידי ביצוע, יביא חידושים, דייקן וחרוץ, פרקטי, רכושני ומיני. יהיה בעל רגישות פנימית גבוהה, ינסה לחבר בין אנשים.

קורן – ילד זה יחפש ריגושים ושינויים בחייו, ימשך לשונה ולקיצוני, ינסה דברים, יהיה לו קשה להתחייב למסגרות, יעשה מעשים כדי שידעו שזה הוא. כושר הסתגלות מהיר, יהיה הרבה בתנועה, בעל נוכחות, יחפש את הפרסום מסביבו. יהיה פרקטי, רכושני ומיני, ינסה לחבר בין אנשים, בעל משמעת עצמית גבוהה, יהיה בעל כח רצון גבוה ובעל שאיפות גבוהות.יכולת ביצועית גבוהה, ימשך למיסטיקה ולניסתר.

קטן – ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, יסתדר עם כולם, הרמוני, ינסה לקשר בין אנשים. יכולת ביצועית גבוהה, ימשך למיסטיקה ולניסתר. שאיפתו להיות במרכז, צורך בשליטה, דחף להישגיות, גאווה ותעוזה.

קידר – ילד זה יהיה אנרגטי, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש למקדו כבר מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות גוף, ראייתו חומרית, ישאף להגיע לכספים וסמכויות מגיל צעיר, צריך להיות בפעילות מתמדת. בעל יכולת הובלת מהלכים לידי ביצוע, יביא חידושים, מידי פעם יחפש את המריבות הקטנות, צריך להיזהר מהפסדי כספים, כח רצון ובעל שאיפות גבוהות. יהיה פרקטי, רכושני ומיני

קינן – ילד זה יהיה פרפקציוניסט, ישים לב לכל פרט ופרט ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, ביקורתי ובעל עקרונות, בעל כושר אילתור גבוה, יש לו תשובה לכל דבר, יחפש את היציבות והקרקע. יהיה פרקטי, רכושני ומיני, בעל יכולת הובלת דברים לידי מעשה, בעל יכולת תיכנון גבוהה, ימשך למיסטיקה ולניסתר.

 

 

שמות שמתחילים באות ר….

ראובן – ילד זה יהיה בעל יכולת למידה גבוהה, הרבה פעמים נימצא אותו לבד, בעל חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה רבה על מנת לטעון מצברים. בעל אינטואיציה טובה ויכולת טיפולית גבוהה, בעל כושר איבחון גבוה. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, יחפש את האיזון בחייו, רגישות גבוהה וקשור להוריו, בעל כושר תיכנון גבוה, בעל משמעת עצמית גבוהה,

רביב – ילד זה יהיה בעל יכולת למידה גבוהה, הרבה פעמים נימצא אותו לבד, בעל חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה רבה על מנת לטעון מצברים. בעל אינטואיציה טובה ויכולת טיפולית גבוהה, בעל כושר איבחון גבוה. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, רגישות גבוהה וקשור להוריו. יבקש את עצות קרוביו, יהיה נשי במקצת.

רביד – ילד זה בא לעולם על מנת להדריך ולהעביר מסרים, משיכה ליופי ולהרמוניה, בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, יחפש את האינטריגות עם אנשים, צריך להיזהר מהפסדי כספים, חרוץ ודייקן.

רגב – ילד זה יהיה בעל יכולת למידה גבוהה, הרבה פעמים נימצא אותו לבד, בעל חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה רבה על מנת לטעון מצברים. בעל אינטואיציה טובה ויכולת טיפולית גבוהה, בעל כושר איבחון גבוה. בעל רגישות גבוהה וקשור להוריו. יבקש את עצות קרוביו, יהיה נשי במקצת. בפנימיותו הוא רומנטי, יהיה בו שפע רוחני.

רואי – ילד זה יהיה בעל אגו גבו, לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יעשה הרבה שינויים בחייו, אסתטיקה תהיה מאוד חשובה לו, יטפח את ה”אני” שלו, בעל יכולת הובלה והנהגה, יכולת לקיחת דברים לידי ביצוע, יחפש את האיזון בחייו, בעל משמעת עצמית גבוהה.

רובי – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, יצירתי, בעל דימיון מפותח, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם. חשיבה מרובה, נשי במקצת, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע, רגישות פנימית גבוהה, משמעת עצמית גבוהה.

רוי – ילד זה בא לעולם על מנת להדריך ולהעביר מסרים, משיכה ליופי ולהרמוניה, בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, חרוץ מאוד, משיכה להרמוניה וסדר, יחפש את האיזון בחייו, אינטואיציה גבוהה.

רום – ילד זה יהיה יצירתי, חייכן, אוהב להיות בחברת אנשים, כושר התנדבות גבוה, צריך להיזהר מהיגררות אחרי החבר’ה, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, יחפש את האיזון בחייו, משמעת עצמית גבוהה, נתינה גבוהה, יכולת הובלה, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד. שאיפות גבוהות, בעל תכונה אימהית.

רון – ילד זה יחפש את היציבות והקרקע, פרפקציוניסט, קשה לו לוותר לאחר שקיבל החלטה, נחוש מאוד, שם לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, בעל כושר אילתור, ביקורתי ובעל עקרונות, בעל יכולת הובלה, יהיה בו את המרץ והכח להצלה, משיכה למיסטיקה ולשונה.

רוני – ילד זה זקוק לאוויר ולחופש, בעל נוכחות, ימשך לקיצוני ולשונה, אוהב לנסות דברים חדשים, ידאג שכולם ידעו שהוא באיזור, יחפש את הפרסום בסביבתו, זקוק להיות בתנועה, קשה לו להתחייב. בעל יכולת הובלה, יחפש את האיזון הפנימי, דייקן וחרוץ.

רונן – ילד זה בא לעולם על מנת להדריך ולהעביר מסרים, משיכה ליופי ולהרמוניה, בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, חרוץ מאוד, משיכה להרמוניה וסדר, יחפש את האיזון בחייו, אינטואיציה גבוהה. משיכה לשונה ולניסתר, בעל יכולת תיכנון גבוהה.

רועי – ילד זה יהיה בעל יכולת למידה גבוהה, הרבה פעמים נימצא אותו לבד, בעל חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה רבה על מנת לטעון מצברים. בעל אינטואיציה טובה ויכולת טיפולית גבוהה, בעל כושר איבחון גבוה. בעל רגישות גבוהה וקשור להוריו. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, בעל ביקורת עצמית גבוהה, תהיה בו השאפתנות, רכושנות, עקשנות ואמביציה מאוד גבוהה להצלחה.

רותם – ילד זה יהיה בעל יכולת למידה גבוהה, הרבה פעמים נימצא אותו לבד, בעל חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה רבה על מנת לטעון מצברים. בעל אינטואיציה טובה ויכולת טיפולית גבוהה, בעל כושר איבחון גבוה. בעל רגישות גבוהה וקשור להוריו. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, יחפש את האיזון והיציבות בחייו, מחובר לתת מודע שלו, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד. שאיפות גבוהות.

רז – ילד זה בא לעולם על מנת להדריך ולהעביר מסרים, משיכה ליופי ולהרמוניה, בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, חרוץ מאוד, משיכה להרמוניה וסדר, אינטואיציה גבוהה. אנרגטי, יהיה בו חוסר שקט, יחפש את השינויים והפרסום.

רזי – ילד זה יהיה בעל אגו גבו, לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יעשה הרבה שינויים בחייו, אסתטיקה תהיה מאוד חשובה לו, יטפח את ה”אני” שלו, בעל יכולת הובלה והנהגה, יכולת לקיחת דברים לידי ביצוע, דייקן וחרוץ. אנרגטי, יהיה בו חוסר שקט, יחפש את השינויים והפרסום.

רחמים – ילד זה יהיה בעל אגו גבו, לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יעשה הרבה שינויים בחייו, אסתטיקה תהיה מאוד חשובה לו, יטפח את ה”אני” שלו, בעל יכולת הובלה והנהגה, יכולת לקיחת דברים לידי ביצוע, דייקן וחרוץ. ישים דגש על העולם הזה, קל לו לחטוא, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד. שאיפות גבוהות, בעל תכונה אימהית.

רם – ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, יהיה הרמוני וינסה לחבר בין אנשים, פוטנציאל גבוה להגיע להישגים, כושר מנהיגות, כח רצון. , יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד. שאיפות גבוהות, בעל תכונה אימהית.

רמי – ילד זה יהיה בעל יכולת למידה גבוהה, הרבה פעמים נימצא אותו לבד, בעל חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה רבה על מנת לטעון מצברים. בעל אינטואיציה טובה ויכולת טיפולית גבוהה, בעל כושר איבחון גבוה. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, יחפש את האיזון והיציבות בחייו, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד. שאיפות גבוהות.

רן – ילד זה יהיה בעל יכולת למידה גבוהה, הרבה פעמים נימצא אותו לבד, בעל חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה רבה על מנת לטעון מצברים. בעל אינטואיציה טובה ויכולת טיפולית גבוהה, בעל כושר איבחון גבוה. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, משיכה לשונה ולניסתר, יכולת תיכנון גבוהה.

רעם – ילד זה יחפש את היציבות והקרקע, פרפקציוניסט, קשה לו לוותר לאחר שקיבל החלטה, נחוש מאוד, שם לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, בעל כושר אילתור, ביקורתי ובעל עקרונות, בעל יכולת הובלה, יהיה בו את המרץ והכח להצלה, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד. בעל תכונות אימהיות, בעל ביקורת עצמית גבוהה, תהיה בו השאפתנות, רכושנות, עקשנות ואמביציה מאוד גבוהה להצלחה.

רענן – ילד זה יהיה בעל אגו גבו, לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יעשה הרבה שינויים בחייו, אסתטיקה תהיה מאוד חשובה לו, יטפח את ה”אני” שלו, בעל יכולת הובלה והנהגה, יכולת לקיחת דברים לידי ביצוע, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע, בעל ביקורת עצמית גבוהה, תהיה בו השאפתנות, רכושנות, עקשנות ואמביציה מאוד גבוהה להצלחה. בעל יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר.

רפאל – ילד זה זקוק לאוויר ולחופש, בעל נוכחות, ימשך לקיצוני ולשונה, אוהב לנסות דברים חדשים, ידאג שכולם ידעו שהוא באיזור, יחפש את הפרסום בסביבתו, זקוק להיות בתנועה, קשה לו להתחייב. בעל יכולת הובלה, יחפש את האיזון הפנימי, דייקן וחרוץ. נדיב ומתחשב, קשה לו עם דברים רגילים ויציבים, יחפש להשיג במהירות את הפאר והתענוג.

רצון – ילד זה יחפש את היציבות והקרקע, פרפקציוניסט, קשה לו לוותר לאחר שקיבל החלטה, נחוש מאוד, שם לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, בעל כושר אילתור, ביקורתי ובעל עקרונות, בעל יכולת הובלה, יהיה בו את המרץ והכח להצלה, יחפש את האיזון בחייו, ישלב בין הרצון לשליטה, את האידיאל והצדק.

רשף – ילד זה יחפש את היציבות והקרקע, פרפקציוניסט, קשה לו לוותר לאחר שקיבל החלטה, נחוש מאוד, שם לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, בעל כושר אילתור, ביקורתי ובעל עקרונות, בעל יכולת הובלה, יהיה בו את המרץ והכח להצלה, יחפש להשיג את הפאר והתענוג במהירות, אדם זה בד”כ משיג את מטרותיו, כמו כן תהיה בו ההגנה וההצלה.

 

 

שמות שמתחילים באות ש….

שאול – ילד זה יהיה ביקורתי מאוד, פרפקציוניסט, ישים לב לכל פרט ופרט ושום דבר לא בורח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, רגליים על הקרקע, נחוש מאוד ובעל עקרונות, יסודי בהתנהלותו, לא מתפתה בקלות, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה, יהיה נדיב ומתחשב, בעל יכולת למידה גבוהה, יחפש את האיזון בחייו, בעל חשיבה קונקרטית, בעל משמעת עצמית גבוהה, רכושנות, יחפש את היציבות.

שבתאי – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, בעל דימיון מפותח, יכולת כתיבה גבוהה, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, נשי במקצת, יחפש את האיזון בחייו, בעל חשיבה קונקרטית, יחפש את היציבות והקרקע, מחובר לתת מודע שלו, רגישות פנימית וקשר חזק להוריו, דייקן וחרוץ, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שגב – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו סמכותית וחומרית, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונו מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, צריך להיות בתנועה מתמדת, רגישות גבוהה וקשר חזק עם הוריו, יצירתי, יכולת כתיבה גבוהה, ידיים טובות לעשייה, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שגיא – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו סמכותית וחומרית, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונו מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, צריך להיות בתנועה מתמדת, חרוץ ודייקן, יכולת הבאת רעיונות וחידושים, יחפש את האיזון בחייו, בעל חשיבה קונקרטית, יצירתי, יכולת כתיבה גבוהה, ידיים טובות לעשייה, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שגיב – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, בא לעולם על מנת להעביר מסרים ולהראות לנו דרכים טובות יותר לחיות, משיכה ליופי ולהרמוניה, רגישות גבוהה וקשר חזק להוריו, דייקן וחרוץ, יכול הבאת רעיונות וחידושים, יצירתי, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שון – ילד זה יחפש את החופש והאוויר, בעל נוכחות, זקוק שידעו שהוא נימצא בסביבה, אוהב להיות בתנועה, יעשה הרבה שינויים בחייו, אוהב את הריגוש והמוזר, צריך להיזהר לא להיסחף אחר השונה, בעל אופי פירסומי, ילד מעניין, בעל סקרנות גבוהה, בעל יכולת תיכנון וביצוע ברמה גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר, בעל משמעת עצמית גבוהה, רכושנות, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שוקי – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, בעל דימיון מפותח, יכולת כתיבה גבוהה, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, בעל יכולת הובלה והכנסת שינויים, חרוץ ודייקן, פרקטי, רכושני ומיני, יחפש את היציבות בחייו, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שושן – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו סמכותית וחומרית, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונו מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, צריך להיות בתנועה מתמדת, בעל יכולת תיכנון וביצוע ברמה גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר, יחפש את היציבות בחייו, רכושן, ידיים טובות לעשייה, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שחם – ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, יהיה שירותי באופיו, יחפש את הבחורה המשפחתית, יהיה קנאי למשפחתו, ינסה לחבר ולפשר בין אנשים, ישים דגש על העולם הזה, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכל להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שחף – ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, יטפח את עצמו, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, חשיבתו תהיה על בסיס איסוף נתונים, יחפש להשיג במהירות את התענוג והפאר, ישים דגש על העולם הזה, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שחר – ילד זה יהיה ביקורתי מאוד, פרפקציוניסט, ישים לב לכל פרט ופרט ושום דבר לא בורח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, רגליים על הקרקע, נחוש מאוד ובעל עקרונות, יסודי בהתנהלותו, לא מתפתה בקלות, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה, ישים דגש על העולם הזה, יכולת הובלה והנהגה.

שי – ילד זה יהיה ביקורתי מאוד, פרפקציוניסט, ישים לב לכל פרט ופרט ושום דבר לא בורח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, רגליים על הקרקע, נחוש מאוד ובעל עקרונות, יסודי בהתנהלותו, לא מתפתה בקלות, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה, בעל יכולות הבאת חידושים, חרוץ ודייקן.

שלום – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, בא לעולם על מנת להעביר מסרים ולהראות לנו דרכים טובות יותר לחיות, משיכה ליופי ולהרמוניה, משמעת עצמית גבוהה, נדיבות והתחשבות, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכל להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

שלומי – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו סמכותית וחומרית, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונו מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, , משמעת עצמית גבוהה, נדיבות והתחשבות, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכל להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה, חרוץ ודייקן.

שמואל – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו סמכותית וחומרית, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונו מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, , משמעת עצמית גבוהה, נדיבות והתחשבות, יחפש את האיזון בחייו, בעל חשיבה קונקרטית, יהיה בו את המרץ, הכל להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

שמחון – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו סמכותית וחומרית, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונו מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, , משמעת עצמית גבוהה, ישים דגש על העולם הזה, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה, יחפש את האיזון בחייו, בעל חשיבה קונקרטית.

שמיר – ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, יטפח את עצמו, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, חשיבתו תהיה על בסיס איסוף נתונים, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע, חרוץ ודייקן, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה. בעל תכונה אימהית.

שמעון – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, בא לעולם על מנת להעביר מסרים ולהראות לנו דרכים טובות יותר לחיות, משיכה ליופי ולהרמוניה, משמעת עצמית גבוהה, בעל יכולת תיכנון וביצוע ברמה גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה. תהיה בו השאפתנות, רכושנות, עקשנות ואמביציה גבוהה.

שמריהו – ילד זה יהיה בעל נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, בעל כושר התנדבות, אוהב להיות בחברת אנשים, חיוך על פניו, רומנטי, יצירתי, ידיים טובות לעשייה, צריך להיזהר מהיסחפות על מנת לרצות את החברים. יהיה בו את האור והידע, בעל משמעת עצמית גבוהה, בעל יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

שמש – ילד זה תהיה עליו שמירה גבוהה, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה. בעל תכונה אימהית, ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות לכן ישאף לניהול ועצמאות, ירצה להנהיג ולהוביל, חרוץ מאוד, יכבד כל עבודה.

שנהר – ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, יהיה שירותי באופיו, יחפש את הבחורה המשפחתית, יהיה קנאי למשפחתו, ינסה לחבר ולפשר בין אנשים, יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, יהיה בו את האור והידע, יכולת תיכנון וביצוע ברמה גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שניר – ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, בעל דימיון מפותח, יכולת כתיבה גבוהה, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, נשי במקצת, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע, יכולת תיכנון וביצוע ברמה גבוהה, דייקן וחרוץ, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד”כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שפי – ילד זה יהיה בעל נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, בעל כושר התנדבות, אוהב להיות בחברת אנשים, חיוך על פניו, רומנטי, יצירתי, ידיים טובות לעשייה, צריך להיזהר מהיסחפות על מנת לרצות את החברים. ירצה להשיג את הפאר והעונג במהירות, קריצות ודייקנות, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

שפריר – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, בא לעולם על מנת להעביר מסרים ולהראות לנו דרכים טובות יותר לחיות, משיכה ליופי ולהרמוניה, משמעת עצמית גבוהה, ינסה להשיג את הפאר והעונג במהירות, יכולת הובלת רעיונות לידי פעולה, חריצות ודייקנות, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

שקד – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו סמכותית וחומרית, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונו מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, משמעת עצמית גבוהה, יחפש את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים, פרקטי, רכושני ומיני, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

שרון – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, בא לעולם על מנת להעביר מסרים ולהראות לנו דרכים טובות יותר לחיות, משיכה ליופי ולהרמוניה, משמעת עצמית גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר, יכולת תיכנון וביצוע ברמה גבוהה, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

שריד – ילד זה יהיה אגו גבוה, קשה מאוד להניעו מדרכו ומדעותיו, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יכבד כל עבודה שיתנו לו, מתייחס לכל דבר ברצינות, יחפש את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים, יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, חרוץ ודייקן, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

ששון – ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו סמכותית וחומרית, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונו מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, משמעת עצמית גבוהה, רכושנות, יכולת תיכנון וביצוע ברמה גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

 

 

שמות שמתחילים באות ת

תדמור – ילד זה יהיה רגיש מאוד, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, דימיון מפותח, חשיבה מרובה, יכולת כתיבה טובה. יחפש את היציבות, האדמה והמשפחתיות. טוב לב, יכול בקלות להגיע לתת מודע שלו. לעיתים ירגיש עצבני וחסר מנוחה. בעל כושר מנהיגות, יש בו את כח הרצון והשאיפה. יחפש את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים. יהיה בו את המרץ, הכח וההצלה, ההגנה האינסופית, בעל אינטואיציות, יכולת רוחנית גבוהה מאוד, בעל תכונה אימהית.

תובל – ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, הרמוני ומסתדר עם כולם, ינסה לחבר בין אנשים, קשור מאוד למשפחתו ולביתו. רגישות פנימית גבוהה, יכולת למידה, יחפש את היציבות, האדמה והמשפחתיות. טוב לב, יכול בקלות להגיע לתת מודע שלו. לעיתים ירגיש עצבני וחסר מנוחה.

תום – ילד זה צריך אוויר וחופש, יחפש את הפרסום והתנועה, בעל נוכחות, צריך שידעו שהוא בסביבה, יחפש את היציבות, האדמה והמשפחתיות. טוב לב, יכול בקלות להגיע לתת מודע שלו. לעיתים ירגיש עצבני וחסר מנוחה. יחבר בין אנשים. יהיה בו את המרץ, הכח וההצלה, ההגנה האינסופית, בעל אינטואיציות, יכולת רוחנית גבוהה מאוד, בעל תכונה אימהית.

תומר – ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד שליטה. מאוד רוחני ובעל כושר איבחון גבוה. יחפש את היציבות, האדמה והמשפחתיות. טוב לב, יכול בקלות להגיע לתת מודע שלו. לעיתים ירגיש עצבני וחסר מנוחה. יחבר בין אנשים. יהיה בו את המרץ, הכח וההצלה, ההגנה האינסופית, בעל אינטואיציות, יכולת רוחנית גבוהה מאוד, בעל תכונה אימהית.

תמוז – ילד זה יהיה יצירתי מאוד, בעל נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, אוהב להיות בחברת אנשים, חייכן ואוהב לבלות. יחפש את היציבות, האדמה והמשפחתיות. טוב לב, יכול בקלות להגיע לתת מודע שלו. לעיתים ירגיש עצבני וחסר מנוחה. יחבר בין אנשים. יהיה בו את המרץ, הכח וההצלה, ההגנה האינסופית, בעל אינטואיציות, יכולת רוחנית גבוהה מאוד, בעל תכונה אימהית.

תמיר – ילד זה יהיה רגיש מאוד, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, דימיון מפותח, חשיבה מרובה, יכולת כתיבה טובה. יחפש את היציבות, האדמה והמשפחתיות. טוב לב, יכול בקלות להגיע לתת מודע שלו. לעיתים ירגיש עצבני וחסר מנוחה. בעל כושר מנהיגות, יש בו את כח הרצון והשאיפה. יהיה בו את המרץ, הכח וההצלה, ההגנה האינסופית, בעל אינטואיציות, יכולת רוחנית גבוהה מאוד, בעל תכונה אימהית. יכולת הובלה.

צליל מטפלת הוליסטית : קלפי טארוט , נומרולוגיה , קבלה , הילינג , כף – יד , פסיכותרפיה – יש אפשרות לייעוץ טלפוני : 0574248111

 

תחזיות חינם

http://www.zhlilmistica.com/

צליל מטפלת הוליסטית

 

עוד מהבלוג של צליל מיסטיקה

תצוגה מקדימה

הרבה אנשים שואלים אותי : "האם כדאי להחליף את השם שלי "? "אני מרגיש/ה שהשם מביא לי מזל רע"

הרבה אנשים שואלים אותי : "האם כדאי להחליף את השם שלי "? "אני מרגיש/ה שהשם מביא לי מזל רע" כמעט כל אחד/ת שהגיעו אליי לפגישה אמרו לי שהם מרגישים שהשם מביא להם מזל רע .... בקצב הזה לא...

תצוגה מקדימה

אסטרולוגיה - המזלות!

  חודש תשרי – מזל מאזניים ( אוויר ) אופי מעודן וממוזג, בוחן כל עניין מאוד ולכן קשה לו להחליט מיד, הססן, מתנהג תמיד באיזון, פועל תמיד בהתחלקות שוויונית וקשה לו לחיות...

התאמת מזלות - אסטרולוגיה

אסטרולוגיה התאמת מזלות רוצים לדעת אם בן/בת הזוג שלכם מתאימים לכם? רוצים לדעת את טיב היחסים עם שותפים עסקיים? ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה