הבלוג של גלית זר-בסון

Let's TalkAbout

גלית זר-בסון, בת 50, אמא לשני ילדי מסך, פעילה קהילתית ויזמת חברתית. אוהבת עיצוב, שוקולד וקפה, ובעיקר אוהבת לעזור לבעלי עסקים לשווק את העסקים שלהם בדרך יצירתית, וליצור עבורם נוכחות מקיפה סביב לקוחות פוטנציאליים.

עדכונים:

פוסטים: 3

החל ממאי 2019

לפני כשבועיים העליתי סטטוס בפייסבוק בו הצגתי את עצמי. התגובות היו נלהבות ולגמרי עשו לי פוו מתחת לכנפיים. מאז אני נותנת למשב הרוח הזה להעיף אותי קדימה

21/05/2019

באותם ימים קיבלתי את ההודעה שנבחרתי ביחד עם עוד כ – 50 נשים מוכשרות ומעוררות השראה לקורס דיגיטליות בעסקים.
אתמול התחלנו את הקורס ומייד קיבלנו משימה עם דד ליין – כתיבת פוסט היכרות בבלוג שפתחנו ימים ספורים קודם לכן. אני לא חוששת ממשימות ולא מדד ליין. גם אין לי בעיה עם כתיבה, אני הרי עושה את זה על בסיס יומי. אבל כשזה מגיע לכדי “רק על עצמי לספר ידעתי” ו”עופי על עצמך”, אז מה בעצם אספר?

אם סקרנתי אתכם ולו במעט, אתם ודאי שואלים מי אני?
נעים מאוד, אני גלית, בת 50, תושבת ראש העין, אימא לשני ילדי מסך, יהלי בן 11 ושני בת 10, נשואה למיקי מעצב גרפי.

צילום: חגית פרנקל | איפור: ליטל מיאלי

צילום: חגית פרנקל | איפור: ליטל מיאלי

אני אוהבת אנשים, אוהבת אמנות ועיצוב (על כל גווניו), שנים שאני כותבת ואני מאוד מחוברת לדיגיטל.
את ההנאות שלי חיברתי לכדי אהבה אחת גדולה ולאחר שנים בהן הייתי עיתונאית ופרסומאית בתחום העיצוב, הקמתי את העסק שלי TalkAbout פתרונות שיווק (מעוצבים) לעסקים. אני שמה עסקים בפרונט ועוזרת לבעלי עסקים להביא לקוחות לעסק שלהם, באמצעות מגוון ערוצים רחב: החל ממיתוג ועיצוב גרפי (עליו ממונה בן זוגי שיחייה) דרך כתיבה, ניהול עמודי פייסבוק, כרטיסי ביקור דיגיטליים ועד בניית אתרי אינטרנט ודפי נחיתה. היום אפשר לומר שאני עושה בדיוק את מה שאני אוהבת.

חוץ מזה ותוך כדי, אני מג’נגלת בין הורות, זוגיות, פעילות קהילתית ויזמות חברתית.
את קבוצת השוות של ראש העין הקמתי לפני חמש שנים (קבוצה שמונה למעלה מ – 6,000 נשים תושבות העיר) ולפני שנה הקמתי ביחד עם שתי שותפות גם מיזם נטוורקינג, שמיועד לעצמאים שרוצים לקדם את העסק שלהם.
מן הסתם הבנתם כבר שאני מאוד מחוברת לקהילה ולעיר שלי, ולכן לפני שבוע השקתי אתר אינטרנט שמיועד לבעלי עסקים בראש העין. אז אם אתם תושבי העיר, זה הזמן להיכנס לאתר RoshBiz ולהצטרף למאגר.

הדלת שנפתחה עבורי וההזדמנות להצטרף לחמישים נשים איכותיות, מחזקות אותי בדרך שלי ובאמונה שמה שאני עושה, הוא כנראה משהו טוב. אני בטוחה שאיהנה מהדרך, מהלמידה (גם אם חלק מזה אני כבר יודעת) ובטח ובטח מהחברה.

אחרי שנים שאני “מייצרת” ‘פוו’ ללקוחות שלי, העזתי בפעם הראשונה לייצר ‘פוו’ גם לעצמי ולשמוע את הרחש הזה מתחת לכנפיים שלי. אתמול לא רק שמעתי, אלא גם הרגשתי ואהבתי.

עוד מהבלוג של גלית זר-בסון

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 month
תצוגה מקדימה

כותבת ומדברת דיגיטלית

מאחורי כל like או share עומד אדם שבסך הכול מבקש הערכה ורצון להיות חלק, להיות שייך. המרחב הזה, בו הגבולות קצת מטשטשים, הנגישות בו רבה, והוויראליות, נו, אין מה לומר עליה, כל אלה יחד יוצרים במה מצוינת לכל אחד ואחת מאיתנו ולתהודה...

תגובות

פורסם לפני 3 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה