הבלוג של גלית זר-בסון

Let's TalkAbout

גלית זר-בסון, בת 50, אמא לשני ילדי מסך, פעילה קהילתית ויזמת חברתית. אוהבת עיצוב, שוקולד וקפה, ובעיקר אוהבת לעזור לבעלי עסקים לשווק את העסקים שלהם בדרך יצירתית, וליצור עבורם נוכחות מקיפה סביב לקוחות פוטנציאליים.

עדכונים:

פוסטים: 3

החל ממאי 2019

בעולם הווירטואלי-דיגיטלי, בו סטטוס רודף פוסט ו – like רודף share ולהפך, אפשר לראות שאותן מילים, על אף היותן קצרות ונעשות בלחיצת כפתור, הן עדיין משתייכות לעולם החברתי

28/05/2019

מאחורי כל like או share עומד אדם שבסך הכול מבקש הערכה ורצון להיות חלק, להיות שייך. המרחב הזה, בו הגבולות קצת מטשטשים, הנגישות בו רבה, והוויראליות, נו, אין מה לומר עליה, כל אלה יחד יוצרים במה מצוינת לכל אחד ואחת מאיתנו ולתהודה גדולה גם לבעלי עסקים קטנים.
את המרחב החברתי הזה אני, באופן אישי, פוגשת בחיבור שבין הלקוח הפוטנציאלי לבין הכתיבה שלי. אני אוהבת להכיר ולפגוש את הדמויות שמופיעות בו, אני אוהבת אנשים ואני אוהבת לכתוב.

תמיד כתבתי, בהתחלה למגירה, אח”כ לעיתון בית ספר ואז למגזינים וחברות פרסום (כך גם הכרתי את בעלי, אבל זה כבר לפוסט אחר). הנושא שריתק אותי בעיקר היה ההיכרות עם האדם שעומד מאחורי מותג או עסק ספציפי. אהבתי לשמוע את סיפור חייו, לזהות את התשוקה שלו לעשייה ופשוט “כתבתי אותו”. המילים שלי הפכו להיות המילים של העסק, כתבתי על העשייה, תיעדתי את החלום ונהניתי. נהניתי מהפידבק ומההצלחה שלו.

צילום: סטודיו חגית

צילום: סטודיו חגית

עם לידת בני, בשנת 2008, זיהיתי שאני יכולה להיחשף לעוד אלפי אנשים וסיפורים באמצעות הפייסבוק. משם הדרך הייתה מהירה והפכתי להיות כותבת דיגיטלית. כתבתי (ועדיין) לאתרי אינטרנט, לדפי פייסבוק עסקיים, ניוזלטרים ומידעים שונים. עם הזמן שילבתי את הכתיבה עם תחום העיצוב האהוב עלי ובשיתוף מלא עם בן הזוג שלי (מעצב גרפי). היום אפשר לומר שכלי העבודה שלי יוצרים סינרגיה האחד עם השני.

בעסק שלי TalkAbout אני גורמת לעסקים שידברו עליהם. אני עושה את זה באמצעות הגדלת החשיפה של העסק ללקוחות פוטנציאליים ובמגוון כלים, כמו לדוגמה: מיתוג, כתיבת תוכן, ניהול עמודי פייסבוק, ניהול קהילה, כרטיסי ביקור דיגיטליים, אתרי אינטרנט ועוד.
אני אמנם נוגעת בכמה וכמה פלטפורמות ולרוב אומרת ללקוחותיי שיש לפזר את הביצים בכמה סלים, אבל חשוב לי להבהיר, הרשת היא כלי וצריך לדעת איך להשתמש בכלי הזה, באופן נכון ומותאם לצרכים שלנו כבני אדם ולצרכים של העסק שלנו. לדוגמה, לא לכל אדם יתאים לכתוב בלוג ולא לכל עסק יש צורך באתר, אבל כל אחד יכול להשתמש בכרטיס ביקור דיגיטלי. בואו לבקר בשלי

*סוף סוף, בזמן כתיבת שורות אלו, נפל לי האסימון ואני מבינה שאין פלא ששני ילדיי הם ילדי מסך.
אני אמא דיגיטלית

עיצוב עצמי

עיצוב עצמי

 

עוד מהבלוג של גלית זר-בסון

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 month
תצוגה מקדימה

משב רוח רענן

באותם ימים קיבלתי את ההודעה שנבחרתי ביחד עם עוד כ – 50 נשים מוכשרות ומעוררות השראה לקורס דיגיטליות בעסקים. אתמול התחלנו את הקורס ומייד קיבלנו משימה עם דד ליין – כתיבת פוסט היכרות בבלוג שפתחנו ימים ספורים קודם לכן. אני לא...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה