הבלוג של zahi

zahi

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מיולי 2014

 

יבשת אפריקה נמצאת ממש לא רחוק מפה, עניין של כמה שעות טיסה דרומה ואתם מגלים עולם מופלא יותר מכפי שניתן לדמיין. כל סרטי הטבע שראיתם וכל ערוצי הגיאוגרפיה ביחד לא משתווים כמובן לדבר האמיתי. המרחבים העצומים שנגלים אל מול עינכם בפעם הראשונה מעוררים השתוממות וצניחת לסת לדקות ארוכות, המפגש הזה שלי ושל הטבע הכי עוצמתי שפגשתי בחיי הותיר בי רושם חזק במיוחד שלא אשכח בחיים, על בטוח אני חזור לשם לחלק ב’.

ההתחלה הייתה לפני מספר חודשים כשחיפשתי יעד מיוחד לטיול, לא ממש רציתי לטוס לאפריקה בהתחלה חשבתי יותר בכיוון דרום אמריקה או המזרח הרחוק, אבל בסופו של חיפוש הקשבתי לעצתה של ידידה קרובה שאמרה לי “תשמע, לטוס רחוק זה עניין של חודש לפחות – אפריקה זה מה שאתה צריך“.
היא כל כך צדקה. כל הטיול הסתכם בעשרה ימים, טיסה ישירה של כחמש שעות לטנזניה ונחיתה במרכז היבשת הישר אל תוך טיול ג’יפים בספארי שנמשך כארבע ימים מופלאים שבו גילתי את אפריקה בשיא הדרה וטבעיותה ולא כפי שהייתי רגיל, על גבי מסך טלוויזיה.
לאחר מכן במעבר חד הגענו לאי המופלא – זנזיבר “המקום הכי יפה שראיתי בחיים שלי.” עוד ארבע ימים באי קסום עם חולות לבנים ומי אוקיינוס צלולים בצבע טורקיז מהפנט. זנזיבר הוא אי מושלם למי שמחפש חופשה מפנקת במלונות מפוארים השוכנים סביב האי וצופים על נוף יפה של אוקיינוס תכול.

מה שמיוחד בכל הטיול הזה זה שבמרחק טיסה של כמה שעות בודדות ניתן להרחיק לארץ חדשה ולא מוכרת (למי שטרם חווה) ולהכיר יעדים מיוחדים ומעניינים לטיול או לחופשה, או כמו שאני עשיתי שילוב של השניים וכך ליהנות משני העולמות.
אני הצטרפתי לטיול מאורגן שכלל מספר חברים, תודה גדולה מגיעה לחברת ספארי קומפני שאירגנה את הכל במקצועיות רבה ודאגה לכל הסידורים הנחוצים.

דקלים וחופים רחבי ידיים

בפוסט הבא אני ארחיב על היעדים והחוויות אבל בנתיים אם אתם רוצים להמשיך לקרוא ולהתרשם כנסו לאתר של ספארי קומפני 

עוד מהבלוג של zahi

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...