הבלוג של Yuval Erel

הבלוג של יובל אראל

עדכונים:

פוסטים: 60

החל מינואר 2012

מופע השקה לאלבומה החדש של נינט – Sympathetic Nervous System, מועדון בארבי ת”א, 26.06.2012, 23:00, נכח, צילם ומדווח – יובל אראל.

נינט, השקה, בארבי. צילום: יובל אראל

נינט, השקה, בארבי. צילום: יובל אראל

ההמונים הצביעו ברגליהם, תכולתו של מועדון בארבי אמש היוותה הוכחה חותכת לכך שהעם אמר את דברו. המהפך שעברה נינט המאמי מצמרת הריאליטי, הטלוויזיה והמיינסטרים ישירות לתוככי הסצנה האלטרנטיבית בשלל צווחות גיטרה עצבנית ושירה המבקעת מחסומים ללא היסוס, הוכח אמש כדבר נכון. הקהל, שחלקו הלא מבוטל נמנה עם מעריציה עוד מהתדמית הקודמת הישיר עצמו לטעם החדש.

נינט החדשה על במת אחד ממקדשי הרוק במדינת תל אביב זו אמירה, דרך לא קצרה עברה האמנית עד רגעים אלו. הדרך שהותוותה למן ההחלטה לקחת את להקת רוקפור למסע באי הבריטי ולהתמקם באולפן ההקלטות…

הדרך שעברה בינות לבימות קטנות במקומות אינטימיים, הלוק החיצוני המבקש להתאים את המראה החיצוני לתדמית החדשה, אבל רגע, מי אמר שזה פסול? מי אמר שזה לא טוב? מי אמר בכלל…נינט לא זקוקה לאמירות של אחרים, נינט היא אמירה בעצמה, כאן ועכשיו, כשהיא עולה לבמה אל מול המון הקהל שנדחק צפוף צפוף בבארבי, מנסה לגעת, מנסה לחוש, את אווירת הפסגות בה היא מהלכת.

נינט עשתה זאת שוב. צילום: יובל אראל

נינט עשתה זאת שוב. צילום: יובל אראל

מופע הדוחס בחובו את שלל שירי האלבום החדש, מתובל בכמה גרסאות בעברית לחומרים קודמים, נוגע מרפרף בהפתעות שבדרך, יחד עם חברי להקת רוקפור המצויינת, עם חיזוק של מאיה בלזיצמן בצ’לו ומארחת לצידה את אחת היוצרות הבלתי מתפשרות – רונה קינן, היא כל כך אנטי תיזה לנינט, ניגוד מושלם של תולדות, עשייה והווייה, אך יחד עם זאת מהוות השתיים זוג מושלם בהופעה….

על האלבום החדש כבר החוותי את דעתיבאלבום החדש מציגה נינט רוק נשי עוצמתי ובלתי מתפשר. השילוב בין הקול הבטוח והזועק של נינט לבין הגיטרות המנסרות, התופים המהדהדים והרכות של מאיה בלזיצמן יוצרים חוויה אחרת.  האלבום משמר את האנרגיות המתפרצות שהיו באולפן והוא בגדר חוויה ממכרת.

נינט, ידיים, לגעת בחלום. צילום: יובל אראל

נינט, ידיים, לגעת בחלום. צילום: יובל אראל

על נינט והמהפך הגדול שעברה בשנה האחרונה דיווחתי כבר כךההופעה החיה של נינט היא חוויית רוקנ’רול המציפה אנרגיות מתפרצות, זו לא אותה נינט שהכרתם בעבר, גם בשיריה המקוריים בעברית באלבומיה הקודמים, נינט, שהנה זמרת וגם שחקנית לקחה את הכיוון החדש בתחום הרוקנ’רול במלא הרצינות, לחוות מופע חדש של נינט משמעותו לחוות ערב של רוקנ’רולה!!!

על תיאור זה אני יכול רק להוסיף ולאמר – הי, כל זאת ועוד. כן, אין ספק שנינט לקחה את הבארבי בהליכה, פשוטו כמשמעו, זה לא רק הקהל השבוי, זה לא רק הקהל המתוחכם שהגיע לפרגן, זו היא עצמה שהראתה כי היא פה, בסצנה, ולתמיד.

ועל המשפט האחרון עוד הערה אחת, כאשר חיפשתי את הזויות הנוחות לצילום במועדון, ניגשתי לגדר מאחורי התאורן, אני נוהג לטפס עליה ולתפוס את כל הבמה בשוט אחד, ביקשתי מהבחור שעמד לידה שיאפשר לי לטפס, הוא החווה בידו ואף תמך בי בזמן שנעמדתי עליה, כאשר התבוננתי לעברו זיהיתי כי זהו יודהלוי, החבר של. נזכרתי בכתבה בטלוויזה ששודרה מוקדם יותר לפיה הוא כבר בכיוון להוליווד, ראיתי גם איך הוא נהנה מהמופע, מכיר את השירים ומתרגש במיוחד, אז רגע אחד, נינט, אל תברחי לנו לקליפורניה, יש לך עוד הרבה מה לעשות כאן עבור המאזינים.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150978376834654.442213.721654653&type=1&l=f2d461aaa7

וידיאו

embedded by Embedded Video

YouTube Direkt

embedded by Embedded Video

YouTube Direkt

הערה: כתבה זו בפורטל סלונה הנה חלק מלקט כתבות הנוגעות בנשים במוסיקה שמקורן בבלוג של יובל אראל – http://yuvalerel.wordpress.com

עוד מהבלוג של Yuval Erel

תצוגה מקדימה

חגיגת העליצות של מונטי פיורי - Monti Fiori Allegro

מופע השקה לאלבום השלם של להקת מונטי פיורי "אלגרו", מועדון בארבי ת"א 17.05.2012, 23:00 אורחים ריף כהן, אפרת גוש, ספי ציסלינג ואייל תלמודי. חגג, רקד, צילם ומדווח – יובל אראל. אמש, אחרי החגיגה הגדולה שחברי ...

המתוק של ורד פיקר

מתוך מופע השקת אלבום בכורה "או שזה מתוק", ורד פיקר, תאטרון תמונע, 26.11.2012, אורח - יהונתן גפן. נכח, צילם, תיעד, התענג ומדווח - יובל אראל. ורד פיקר, תמונע. צילום: יובל אראל ...

תצוגה מקדימה

אסף ונדב מגיעים לזאפה תל אביב

אסף שלם ונדב הופמן מגיעים לראשונה לזאפה תל אביב להופעה מיוחדת עם הרכב מלא, ביצועים מרגשים לקלאסיקות ישראליות ושירים חדשים. 18.03.2012 22:00. היה צילום ומדווח - יובל אראל. כתבה נרחבת אודות מופע קודם של הצמד בבלוג של יובל אראל - ...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה