הבלוג של Yuval Erel

הבלוג של יובל אראל

עדכונים:

פוסטים: 60

החל מינואר 2012

אסף שלם ונדב הופמן מגיעים לראשונה לזאפה תל אביב להופעה מיוחדת עם הרכב מלא, ביצועים מרגשים לקלאסיקות ישראליות ושירים חדשים. 18.03.2012 22:00. היה צילום ומדווח – יובל אראל. כתבה נרחבת אודות מופע קודם של הצמד בבלוג של יובל אראל – ‪http://wp.me/p11t7S-KT.

אסף ונדב, מרגשים בזאפה. צילום: יובל אראל

אסף ונדב, מרגשים בזאפה. צילום: יובל אראל

אז בפעם הקודמת דיווחתי על המופע של הצמד במועדון האיזור, מסתבר שהחשיפה של השניים בתוכנית הריאליטי כוכב נולד 9 מניבה פירות, אמש הופיעו השניים בלוויית חברים המנגנים עימם – אסף “כסי” רביד, רועי חלד ויאיר אלדר “ג’נגו” במועדון זאפה בסניף הראשי בצפון תל אביב, המקום היה מלא לחלוטין, אני סבור שמדובר בהצלחה.

ה

אסף ונדב, זאפה תל אביב. צילום: יובל אראל

הקו המוביל של השניים לשלב בין ביצועים חדשים לשירים שהפכו כבר לקאלט ישראלי מקומי לבין שירים אותם כתבה שירלי בייטל נתיב והולחנו על ידי אסף שלם ומבוצעים על ידם באופן בלעדי מוכיח את עצמו, השילוב ההרמוני של קולותיהם הוכיח את עצמו אמש בביצוע לשיר “תלכי” כך גם הליווי של אסף בגיטרה אקוסטית וכמה נקודות קצב שנדב יוצר עם כלי הקשה כאלו ואחרים הוכיח כי ההרמוניה המוסיקלית בין השניים מצליחה ומובילה בכיוון מעלה הגבעה אם לא ההר.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150670255034654.413053.721654653&type=1

קטעי וידיאו

embedded by Embedded Video

YouTube Direkt

embedded by Embedded Video

YouTube Direkt

embedded by Embedded Video

YouTube Direkt

embedded by Embedded Video

YouTube Direkt

עוד מהבלוג של Yuval Erel

תצוגה מקדימה

חגיגת העליצות של מונטי פיורי - Monti Fiori Allegro

מופע השקה לאלבום השלם של להקת מונטי פיורי "אלגרו", מועדון בארבי ת"א 17.05.2012, 23:00 אורחים ריף כהן, אפרת גוש, ספי ציסלינג ואייל תלמודי. חגג, רקד, צילם ומדווח – יובל אראל. אמש, אחרי החגיגה הגדולה שחברי ...

המתוק של ורד פיקר

מתוך מופע השקת אלבום בכורה "או שזה מתוק", ורד פיקר, תאטרון תמונע, 26.11.2012, אורח - יהונתן גפן. נכח, צילם, תיעד, התענג ומדווח - יובל אראל. ורד פיקר, תמונע. צילום: יובל אראל ...

תצוגה מקדימה

מוסיקה – הצד היפה של ישראל – Vibe Israel

פרוייקט Vibe Israel מארח בלוגרי מוסיקה בצמרת העולמית להוויית המוסיקה בישראל, דיווח ורשמים. ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה