הבלוג של foreveryoung

foreveryoung

עדכונים:

פוסטים: 2

עוקבים: 0

החל מאפריל 2018

הומאופתיה וטיפול באוטיזם.

מה ההבדל בין ‘עוגה טובה’ כזו שכיף להיזכר בה ולהתענג עליה, לבין ‘עוגה רגילה’ שאנו מתייחסים אליה כאל מזון שבה רק לסתום איזה חור בבטן?  אי אפשר להגיע למוצר מדהים ומהמם כלאחר יד  וללא תשומת לב, זה לא בהכרח דורש עבודה קשה. בבישול כמו בעיצוב בתים, לפעמים מספיק להוסיף קצת צבע, פרי לקישוט או איזה דובדבן קטן, כדי לקבל מוצר מסקרן ומלהיב.

כמו בעוגות כך גם בחיים ובטיפול. טיפול בבני אדם הוא מאוד מורכב ואי אפשר לעשות בו כללים. אבל כשאני מסתכל על ילדים עם אוטיזם שנמצאים במסגרות טיפוליות , כולם מקבלים כמעט את אותו הסל של טיפולים. סל הטיפולים שניתן על ידי המערכת הוא מאוד בסיסי וחיוני (ריפוי בעיסוק, קלינאי תקשורת, פסיכולוג, הדרכה).
טיפול באנשים חייב להיות עם פן מאוד אישי ולא יכול להיות כללי, וזה מה שחסר היום. גם בבית ספר רגיל, בכיתה עם 30 תלמידים כולם מקבלים יחס די אחיד וכללי, וגם אם המורה אומר שהוא מתייחס אישית לכל אחד – זה לא אפשרי באמת, וזה בסדר, כי אני כהורה יודע שככה זה עובד, ואני מודע לכך שהבן שלי לא נמצא בשיעור פרטי.

ילדים עם אוטיזם מקבלים מגוון רחב של טיפולים חשובים והכרחיים, אבל עדיין חסר הדובדבן, חסרה עוד תוספת טיפולית שיכולה לגרום למהפך ושינוי מהשורש, ופה נכנסת ההומאופתיה.
הטיפול ההומאופתי מתייחס לכל אדם באופן פרטני ומותאם לכל אחד באופן אישי, והוא מאפשר לילד לחזור למסלול של התפתחות באופן טבעי. הוא מחזק את הרצון של הילד, פותח את הילד לעולם מתוך הבועה שבה הוא נמצא, פותח לילד דרכי הקשבה והבנה, כך שגם הטיפולים האחרים שלו יישאו תוצאות יותר טובות.

הטיפול ההומאופתי – הינו טבעי וללא תופעות לוואי.

לפרטים נוספים

דוד גרושקו 052-3780939

מטפל בהומאופתיה ומומחה לטיפול באוטיזם ובבעיות התפתחות.

עוד מהבלוג של foreveryoung

הומאופתיה וטיפול באוטיזם

טיפול וקידום ילדים עם אוטיזם הינו משימה לא קלה, רבים יושבים בכל עת על המדוכה ומחפשים דרכים לקדם ולעזור לילדים עם אוטיזם. כמות הילדים המאובחנים על הספקטרום עולה מידי שנה, והצרכים רק הולכים וגדלים. כיום כל ילד שעבר אבחון...

תגובות

פורסם לפני 8 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה