הבלוג של yosefm

yosefm

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מיוני 2018

שלש טיפים איך לבחור חלונות

החלונות הם אלמנט חשוב במיוחד לכל בית מכיוון שמצד אחד מאפשר לנו להיות בקשר עין עם מה שקורה בחוץ, ומכניס לנו מלא שמש  ובו זמנית הם ה”אחראים” לשמור עלינו מהמזג אוויר. בשביל זה הבנו לך כמה טיפים שיעזרו לך כדי לבחור את החלונות הכי מתאימים לך!!

יש לנו שתי חומרים עיקריים לבחור ביניהם והם אלומיניום ועץ ההבדל ביניהם הוא:
זכור, עץ הוא חומר שאינו מוליך על ידי הטבע, מבודד תרמי טוב ואקוסטי אבל מצד שני הוא צורך תחזוקה אינטנסיבית מצד שני יש לנו את החלונות של אלומיניום שהם לא צורכים תחזוקה אבל הם נוטים להזיע הרבה בגלל השינוי מזג אוויר (כשבחוץ קר ובפנים חם או לחילופין) והרטיבות הזאתי לפעמים היא
הגורמת ללחות ולעיפוש בבית.

סוגי חלונות:

חלונות אלומיניום
חלונות בלגיים
חלונות שינה

סוג זכוכית:

זכוכית הוא עוד אחד המרכיבים החיוניים הקריטיים בחלון. היום, לכולנו ברור כי עדיף שהזכוכיות יהיו מוכפלים ומופרדים על ידי תא אוויר. במרכז אירופה, שם המזג אוויר אינו נדיב כמו בארץ, אין זה נדיר למצוא חלונות עם שלוש זכוכיות , שכמובן הוא יותר מבודד מאשר שתי זכוכיות. בתא שנוצר בין שתי הזכוכיות ניתן להכניס גז אצילי (כגון ארגון) שיגרום לחלון לבידוד אפילו טוב יותר, שכן הם גזים פחות מוליכים מאשר האוויר של הרכב רגיל. כמובן, אם נוסיף זכוכית שלישית נגיע לסטנדרטים התובעניים ביותר לגבי איכות החלון.
אבל הכיוון הוא גם חשוב, הזכוכיות חייבים להיות מטיפולים שונים בהתאם למקום שבו הם מכוונים. חלונות הפונה צפונה ודרומה חייב להיות זכוכית עם גורם השמש גבוהה (50% יותר).
לבסוף, אם החלונות פונים לרחוב רועש מאוד, ניתן לצייד את הזכוכיות עם גיליון אקוסטי או לצייד את החלון עם שתי זכוכיות עם עובי שונה, כך תדירות הרטט שלה יהיה שונה ויעזרו לבודד יותר את הרעש.

עם תריסים או בלי תריסים ?

אם אנחנו רוצים לשים תריסים בחלונות, עדיף לבחור פתרון קומפקטי שבו התריסים והחלונות הם חתיכה אחת, אשר מבטיח פעולה אופטימלית של כולו מנקודת מבט תרמית אקוסטית. תיבת עיוור חייב לכלול בידוד תרמי עם חותם הדוק, באופן אידיאלי הוא שיהיה חשמלי כי סגירה ידני הוא נקודת תורפה נוספת
והוא יכול להיות ניקוז של קור, חום או רעש.

בהצלחה!!

עוד מהבלוג של yosefm

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 8 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה