הבלוג של עו"ד יורם פרי

תיק משפחתי

יורם פרי, עורך - דין ומגשר טל': 072-2575141 דוא"ל: [email protected] היצירה 3 ר"ג www.peri-law.co.il

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מדצמבר 2013

בעלה של ענת לא התייחס אליה עד שלענת נמאס. מגש פיצה ושתי מצלמות עזרו לה לגלות מה עושה בעלה אך לא איתה.

24/12/2013

באחד מצהרי שישי הגשומים צלצל הטלפון נייד שלי, מעברו השני של הקו היתה לקוחה חדשה, שזה עתה החל הטיפול בתיקה.

” שמעתי אותו אומר בטלפון שהוא מתכנן להגיע בשעה 20:00″, ענת היתה נסערת, “אני בטוחה שיש לו מישהי, צדקת בחשד שלך”

ענת נשואה למתי מזה שלוש שנים, מתי עובד בחברת הייטק ולהם בת בגיל שנה חצי. ענת שקלה להתגרש ממתי. הם נהגו לריב על כל ענין בויכוחים קולניים, מתי נהג לאחרונה להתעלם מענת ואם כבר התייחס רק הטיח בה אשמות. היא מעולם לא חשדה שהוא בוגד בה, גם היא לא בגדה בו. יחסי המין שלהם הלכו והתמעטו, מתי היה תמיד עסוק ולא הפגין משיכה אליה.

ענת התקשתה לקבל את החשד שהעליתי בפניה כי יתכן ובעלה בוגד בה. ענת היתה דקת גיזרה, שיער שטיני מקורזל, שנונת לשון, והחלה לאחרונה לעבוד בחברת טלמרקינג. מתי וענת נהגו מדי יום שישי לאכול אצל אחד מהוריהם. לאחרונה הפסיקו, מתי טען כי הוא חייב להיפגש עם חבריו מימי הצבא בימי שישי בערב.

“אני כבר מתקשר לגולן, החוקר, הוא יצור עמך קשר”, עניתי לענת וטרקתי.

באותו יום שישי בשבע בערב, כבר היו גולן ועוזרו רונן בהמתנה דרוכה מול ביתם של מתי וענת. בשעה שמונה בדיוק הם ראו אותו יוצא מהבנין, לבוש במכנסי ג’ינס ומעיל שחור. לא היה קשה לזהותו. מתי המתין ותוך שתי דקות הגיעה מונית שאספה אותו. עננים שחורים איימו להתפרץ, האויר היה קריר אך צלול, והמעקב אחר המונית לא היווה כל בעיה שהיא.

המונית נסעה אל תוככי העיר תל אביב, פנתה לכיוון רחוב אבן גבירול, ומשם לככר מסריק. המונית נעצרה ומתי ירד ממנה. גולן ראה בבירור כיצד נכנס מתי אל בנין סמוך לבית הקפה המקומי. הוא הלך בעקבותיו ונכנס לבנין. צעדיו של מתי נשמעו היטב בעלותו ברגל עד שנעצר וצלצל בפעמון.  גולן העריך כי הוא בקומה השנייה. הוא שמע את הדלת נטרקת והבין כי נכנס לדירה. גולן עלה לקומה השניה, היו בה שתי דלתות. הוא לא ידע באיזו דלת נכנס מתי.

גולן שלח הודעה טלפונית לעוזרו, רונן, ועלה לקומה השניה. רונן ידע מה עליו לעשות ונסע בקטנועו לרחוב אבן גבירול. רונן חזר ומגש פיצה בידו, הוא עלה לקומה השניה, שם כבר המתין לו גולן לבוש קסדה, מעיל אפור בו מוקמו בכיסים הפנימיים שתי מצלמות מיוחדות.

השעה היתה תשע בערב, הגשם החל לרדת בחוזקה. גולן נקש בדלת הימנית. לא היתה תשובה, הוא המתין עוד דקה ואז נקש בדלת השמאלית. היא נפתחה עד מהרה, אשה צעירה לבושה במכנס קצר ובגופיה שכתפייתה נשמטה על אחת מכתפיה פתחה לו את הדלת.

“ההזמנה שלכם”, אמר גולן, ונתן למגש הפיצה לגלוש מידיו. הפיצה נפלה על הריצפה וחלקיה התפזרו בכניסה לדירה. “אני מצטער” אמר גולן, “אביא חדשה”

“לא הזמנו פיצה” אמרה האשה תוך כדי נסיון לסדר את כתפיית הגופיה הגולשת “אבל אעזור לך לאסוף, אביא שקית”. האשה סבבה אל המטבח, גולן נשאר לעמוד. הוא ראה את מתי יושב בכורסא לבוש בתחתונים בלבד לגופו.

” אני מתנצל” אמר לה גולן. האשה חזרה עם שקית וסייעה לגולן לאסוף את הפיצה.

מתי נשאר ישוב, גולן הביט בו בזוית עינו.

הכל תועד בשתי מצלמות. לא היה צריך יותר כדי להוכיח.

בדיון שהתקיים בבית הדין הרבני התקשה מתי להסביר את ה”סרט” שהוצג בפני הדיינים. מתי וענת התגרשו חודש ימים לאחר מכן. תיק הגירושין עדיין מתנהל בבית המשפט לענייני משפחה.


הכותב הוא עו”ד גירושין ומגשר, מומחה לענייני משפחה וירושות.

עוד מהבלוג של עו"ד יורם פרי

תצוגה מקדימה

אל תספרי לאף אחד

המטוס מתל אביב ללונדון היה מלא עד אפס מקום אך למאיה זה לא הפריע. היא ישבה במחלקה הראשונה וקראה ספר. מאיה, אשה בשנות החמישים לחייה, יפת מראה, חטובת גזרה, פניה חלקות, ותמיד הרשימה בהופעתה החיצונית. עתה כמידי שנה, היתה בדרכה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

המלחמה על שלום בית

רחל ידעה כל השנים כי יוסי בוגד בה. יוסי, יזם בניה מצליח, נהג להסתיר מאשתו היכן הוא נמצא במשך היום, ונעדר שעות רבות בערבים מהבית. "ענייני עבודה" הוא היה מתרץ. חברותיה של רחל רמזו לה כי יוסי "לא טומן ידו בצלחת" אך לה לא היה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תחתום לי כאן וכאן בבקשה

באחד הערבים הגיע אליי אדם כבן 50 לבוש בקפידה ונראה נסער ביותר. קשה היה להרגיעו, הוא סיפר כי שמו זאב ושהיה בנו האהוב של אביו, אדם מפורסם וידוע באזור הקריות, אשר חלה מאד בשנים האחרונות ואושפז בבית מוגן.  עוד סיפר כי לאביו היו...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה