הבלוג של yoramparket

חדשות הפרקטים

יורם פרקט - נגר מוסמך בעל רקע בלימודי עיצוב פנים מומחה לפרקטים ומבין חלוצי העוסקים בפרקטים בישראל. חנות תצוגה אזור תעשיה בת-ים רח' אהוד קינמון 29 בנוסף גם שירות עד הבית ויעוץ חינם . טל: 050-9911998 אתר: https://sites.google.com/site/yoramparcet/

עדכונים:

פוסטים: 15

החל ממאי 2011

קניית פרקט בלי התקנה מגמה נפוצה

130265_(549)

מגמה נפוצה – קניית פרקט פנלים וחומרים בחנות ללא התקנה

שמדובר על פרקטים למינציה רבים בוחרים לעשות את זה בכוחות עצמם או לקנות פרקט וחומרים בחנות כשאת ההתקנה מבצע עבורם איש מקצוע אחר, מתקין, קבלן או שיפוצניק.

פרקטים למינציה בגלל החיבורים שלהם וקלות ההתקנה הם סוג הפרקט העיקרי שאותו קונים בחנות  ללא התקנה.

תהליך הקנייה של פרקט בלי התקנה הלכה למעשה

פרקטים למינציה רוכשים בחבילות סגורות ושלמות כאשר המחיר מחושב בדרך כלל לפי מטר מרובע ובהתאם לכמות מ”ר שיש בחבילה.  לכל יצרן פרקטים למינציה כמות שונה בחבילת פרקט.

חשוב לדעת שלפעמים גם פרקט למינציה של אותו יצרן יש כמות שונה בחבילות פרקט בהתאם לסדרות השונות ולמאפיינים שלהם לכן יש לקבל יעוץ בחנות לגבי הכמות בחבילה שמתייחסת באופן ספציפי לפרקט למינציה שבחרתם.

כדי לדעת כמה פרקט למינציה נדרש לכם צריך למדוד את השטח הכולל נטו המיועד להתקנת פרקט ולהוסיף עוד כ 10% פחת. רצוי גם שישאר לכם אחרי סיום העבודה לוחות נוספים למקרה הצורך בעתיד.

פנלים וחומרים הכרחיים להתקנת פרקט

לצורך התקנת פרקטים יש כמה מרכיבים נוספים שחשוב לדאוג מראש לקנות בנוסף על הפרקטים למינציה שתבחרו והם פנלים לפרקט שמגיעים או בצבע הפרקט למינציה שבחרתם או בצבע לבן ובנוסף תשתית ספוג לפרקט וספי אלומיניום.

פנלים לפרקט רוכשים לפי מטר אורך והם מגיעים במוטות באורך שבין 2.20. ל 2.80 מטר תלוי בחברה. כדי לדעת כמה פנלים נדרש לכם לביצוע התקנת פרקט למינציה יש למדוד את אורך כל הקירות ולהוסיף עוד פחת בין 5 ל 10 אחוז בערך תלוי במיקום.

איזה חנות כדאי לקנות פרקטים בלי התקנה

כדאי להגיע לחנות שיש בה מבחר גדול של פרקטים למינציה מכמה וכמה חברות ויצרנים שונים מה שיקל עליכם את הבחירה.

לפעמים בסיום העבודה יתברר כי יש חבילות שלמות וסגורות של פרקט שנשארו. לכן מומלץ לשאול מראש על מדיניות החזרת סחורה בחנות ממנה אתם קונים.

לא בכל המקומות יסכימו להחזיר לכם כסף תמורת חבילת פרקט שלא נוצלה. יש מקומות שבכלל לא מסכימים להחזר סחורה, יש מקומות שמתנים זאת בהצעת חשבונית קנייה, יש מקומות שמתנים החזרת סחורה בזמן מוגבל של ימים, יש מקומות שתקבלו רק זיכוי לקנייה אחרת באותו מקום ולא כספכם בחזרה.

חשוב לברר מקום איסוף הפרקט והחומרים שקניתם או לחילופין לברר נוהלי אספקה והובלה.

קניית פרקט – מילים אחרונות

בשולי הדברים נציין כי אם בחרתם לקנות פרקט ללא התקנה ולבצע את העבודה בכוחות עצמכם וודאו כי יש לכם את הציוד והכלים הנדרשים ובנוסף על כך שאלו בחנות האם יש מישהו מקצועי שיוכל לתת לכם הדרכה על ההתקנה במידת הצורך.

לסיכום, קניית פרקט למינציה ללא התקנה כולל פנלים וחומרים נילווים היא נפוצה למדי. הגיעו לחנות עם פרטים מעודכנים לגבי מידות השטח, כמות פרקט נדרשת במ”ר, כמות פנלים לפרקט נדרשים במטר אורך ופרטים נוספים על חומרים אפשריים שתצטרכו כמו תשתית ספוג לפרקט או ספי התפשטות מאלומיניום. שאלו על מדיניות החזר ועל ייעוץ מקצועי במידת הצורך.

יורם פרקט מומחים לפרקטים

אולם תצוגה לכל סוגי הפרקטים רח’ אהוד קינמון 29 (העבודה לשעבר) אזה”ת בת-ים מול טיב טעם

טל: 050-9911998

© כל הזכויות שמורות

עוד מהבלוג של yoramparket

תצוגה מקדימה

פרקטים במבוק לאקי פרקט

אם חושבים על זה, נדמה שאין אחד שלא שמע על הבמבוק שנקרא חיזרן בעברית. יש הרבה מוצרים שעשויים במבוק, רהיטים לבית ולגן, גדרות לחצר וגולת הכותרת הצמח המפורסם לאקי במבוק שמגיע מהמזרח הרחוק ומסמל צמח שמביא מזל, ברכה שמחה...

תצוגה מקדימה

קונים פרקטים ? תוספות תשלום ברגע התקנת הפרקט יקפיצו את המחיר.

קונים פרקטים ? תוספות תשלום ברגע התקנת הפרקט יקפיצו את המחיר. מאת: יורם פרקט טל: 050-9911998 קונים פרקט בשכל קומבינת הצעת מחיר התחלתית לעומת תשלום סופי גבוה קונים פרקטים למינציה לבית ?  תתחדשו. קרוב לוודאי שאתם רוצים לעשות...

תצוגה מקדימה

פרקטים מצרך חיוני גאוני וחסכוני

פרקטים מצרך חיוני גאוני וחסכוני יורם פרקט טל: 050-9911998   למה ? תשאלו ! בדיוק כאן המקום להסביר על כך. בניגוד למה שחושבים ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה