הבלוג של yoramparket

חדשות הפרקטים

יורם פרקט - נגר מוסמך בעל רקע בלימודי עיצוב פנים מומחה לפרקטים ומבין חלוצי העוסקים בפרקטים בישראל. חנות תצוגה אזור תעשיה בת-ים רח' אהוד קינמון 29 בנוסף גם שירות עד הבית ויעוץ חינם . טל: 050-9911998 אתר: https://sites.google.com/site/yoramparcet/

עדכונים:

פוסטים: 15

החל ממאי 2011

מהם החידושים האחרונים בפרקטים ? כנסו לשמוע על חידוש פרקט לבית הישראלי מאת יורם פרקט מומחה לפרקטים

23/01/2014

מאת יורם פרקט מכירה והתקנה טל: 050-9911998

חידושים בפרקט – כללי:

הפרקטים עשו מהפכה וכבשו בענק את מרבית הבתים בישראל. מי מאיתנו לא מכיר את רצפות פרקט בעבודה, בחנות, במשרד או בבית.לצרכי מגורים

חלק בוחרים לחפות את הרצפה שלהם בבית בפרקט עץ מסוגים שונים וחלק בפרקטים למינציה סינטטיים.

בקרב  אלו שמרצפים את ביתם בפרקטים אחוז הפרקטים למינציה גדול בשיעור ניכר על פני פרקט עץ וזאת תודות למחיר הנמוך יחסית של פרקטים למינציה, לשפע הצבעים של הפרקטים לקלות ההתקנה והתחזוקה.

ככל שגדל הביקוש לפרקטים למינציה גדל גם מספר חברות פרקטים וסוגי פרקטים שקיימים.

חידושים במוצרי הפרקט:

גם בתחום זה כמו בתחומים אחרים יש מעת לעת שינויים הן ברמת המוצר עצמו קרי באופן ייצור הפרקטים והן במגוון עיצובים צבעים וסגנונות פרקטים שונים.

ברמת המוצר החידושים בפרקטים היו בתקופה האחרונה בשינוי סוג החיבורים בין הלוחות והוספת קפיץ בחיבורים שאמור להקל על ההתקנה של הפרקט.

חידושים בעיצוב פרקטים למינציה

חידושים בתחום עיצוב הפרקטים למינציה חלו גם בפרקטים למינציה העשויים לוחות ברוחב משתנה.  כלומר אותו צבע פרקט ניתן לבחירה בארבע אפשרויות שונות. פרקט למינציה ברוחב סטנדרט רגיל, פרקט למינציה לוחות צרים במיוחד, פרקט למינציה לוחות רחבים, פרקט למינציה משולב לוחות רגילים עם לוחות צרים חידוש שהוא עיצוב מיוחד ברצפת פרקטים.

חידוש זה של דגמי פרקטים מאותו צבע ברוחב משתנה כשרצפת הפרקט עשויה שילוב של לוחות מאותו דוגמא אבל חלקם צרים יותר תורמת לרצפת פרקטים מעניינת וכדאי להכיר אפשרות זו.

יתרונות החידוש הזה הפרקטים:

יצוין כי חידוש זה בפרקטים למינציה לא קיים עדיין בכל החברות פרקט אבל הבשורה מגיעה מחברה גרמנית גדולה ומוכרת בארץ.

החברה הגרמנית הזו מביאה לארץ את הפרקט החדשני הזה במספר צבעים וגוונים לא קטן, כך שכל אחד יכול למצוא פרקט כזה לפי טעמו ובסגנון המתאים לריהוט ולעיצוב בבית שלו.

חידוש כזה בפרקטים למינציה ברוחב שונה מאפשר לעצב את בית באותו סגנון מאותה חברה וסוג פרקט למינציה ואפילו אותו צבע פרקטים אבל עדיין לתת ייחוד שונה מעט לכל חלל בבית עם פרקטים לפי הטעם.

רעיון זה של שילוב צבע פרקטים זהה במספר מידות משתנות של פרקט למינציה הוא חידוש מקורי שאין ספק שילך ויתפוס תאוצה בתחום הפרקטים גם בקרב חברות פרקטים נוספות.

תאוצה גם בקרב חברות פרקטים נוספות אחרות.

יורם פרקט מכירה והתקנה

טל: 050-9911998

מומחה לפרקטים, בעל אולם תצוגה גדול לכל סוגי הפרקט

ומתקין פרקטים וותיק ומקצועי, מראשוני ענף הפרקטים בארץ.

http://www.2all.co.il/web/Sites1/yoram-parquet/

© כל הזכויות שמורות ליורם פרקט מכירה והתקנה.

עוד מהבלוג של yoramparket

תצוגה מקדימה

פרקטים במבוק לאקי פרקט

אם חושבים על זה, נדמה שאין אחד שלא שמע על הבמבוק שנקרא חיזרן בעברית. יש הרבה מוצרים שעשויים במבוק, רהיטים לבית ולגן, גדרות לחצר וגולת הכותרת הצמח המפורסם לאקי במבוק שמגיע מהמזרח הרחוק ומסמל צמח שמביא מזל, ברכה שמחה...

תצוגה מקדימה

קונים פרקטים ? תוספות תשלום ברגע התקנת הפרקט יקפיצו את המחיר.

קונים פרקטים ? תוספות תשלום ברגע התקנת הפרקט יקפיצו את המחיר. מאת: יורם פרקט טל: 050-9911998 קונים פרקט בשכל קומבינת הצעת מחיר התחלתית לעומת תשלום סופי גבוה קונים פרקטים למינציה לבית ?  תתחדשו. קרוב לוודאי שאתם רוצים לעשות...

תצוגה מקדימה

פרקטים מצרך חיוני גאוני וחסכוני

פרקטים מצרך חיוני גאוני וחסכוני יורם פרקט טל: 050-9911998   למה ? תשאלו ! בדיוק כאן המקום להסביר על כך. בניגוד למה שחושבים ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה