הבלוג של yoramparket

חדשות הפרקטים

יורם פרקט - נגר מוסמך בעל רקע בלימודי עיצוב פנים מומחה לפרקטים ומבין חלוצי העוסקים בפרקטים בישראל. חנות תצוגה אזור תעשיה בת-ים רח' אהוד קינמון 29 בנוסף גם שירות עד הבית ויעוץ חינם . טל: 050-9911998 אתר: https://sites.google.com/site/yoramparcet/

עדכונים:

פוסטים: 15

החל ממאי 2011

שמדובר בפרקטים מסתבר שנשים הן דווקא המין החזק.

22/12/2012

מאחורי כל פרקט עומדת אשה שבוחרת את האפקט

מוגש באדיבות  יורם פרקט מכירה והתקנה טל: 050-9911998

פרקט לבית מבית יורם פרקט

הפרקט חדר כסערה לבתים ולעסקים שלנו בשנים האחרונות ונראה שאין מי שלא מכיר מה זה פרקט. וגם מי שאין לו פרקט בבית בוודאי נתקל בריצפת פרקט בעבודה, בחנות, במסעדה או במקומות אחרים שאנו מגיעים אליהם בחיי היום יום.

בסקר מקיף שנערך לאחרונה מסתבר כי נשים הן דווקא המין החזק כשמדובר בפרקטים וכי מי שקובע ובוחר דווקא את סוג הפרקט בסופו של דבר היא האשה.

נכון, אם עושים ריצפת פרקט לבית לרוב משתתפים בבחירה שני בני הזוג לעיתים גם כל בני המשפחה, אבל על פי הסקר מסתבר כי האשה היא זו שמחליטה יותר מאשר הגבר.

במקרים שרק הגבר בבית לא הוא יחליט בלי שאשתו תראה את הפרקט ותביע את דעתה אבל המצב ההפוך מתקיים בהחלט.

מעניין. אומרים שנשים הן המין החלש, מסתבר שהן דווקא לקוחות טובות חכמות אשר עורכות בדיקה מקיפה בטרם הקנייה וההחלטה שלהן על הפרקט נעשית בשיקול דעת.

עוד מסתבר כי נשים גם בדיעבד מרוצות מההחלטה לגבי הפרקט שבחרו ולגבי העסקה שביצעו.

נתון מעניין נוסף גם בנושא פרקטים הוא שנשים משכילות מבינות יותר את הערך המוסך של איכות, עבודה מקצועית ואמינות בעל המקצוע.

מסתבר שגם בעסקים ובמשרדים הגבר שהוא בעל העסק ישתף את אשתו בבחירה ויבחר לשמוע את דעתה.

כמו הפתגם הידוע שמאחורי כל גבר עומדת אשה מצליחה גם מאחורי כל פרקט מסתבר עומדת אשה שבוחרת את האפקט.

יוצא איפוא שמדובר בפרקטים מסתבר שנשים הן דווקא המין החזק, כנראה גם בתחומים רבים נוספים של טיפוח בנייה שיפוצים ועיצוב הבית.


יורם פרקט מכירה והתקנה

מראשוני העוסקים בפרקטים בישראל

ביקור ויעוץ חינם עד הבית ללא כל התחייבות

טל: 050-9911998

פרקט

פרקט חדר שינה מבית יורם פרקט

© כל הזכויות שמורות ליורם פרקט. אין לעשות שימוש בתוכן ו/או בתמונות ללא קבלת רשות מראש ובכתב מאת בעל זכויות היוצרים על פי החוק.


עוד מהבלוג של yoramparket

תצוגה מקדימה

פרקטים במבוק לאקי פרקט

אם חושבים על זה, נדמה שאין אחד שלא שמע על הבמבוק שנקרא חיזרן בעברית. יש הרבה מוצרים שעשויים במבוק, רהיטים לבית ולגן, גדרות לחצר וגולת הכותרת הצמח המפורסם לאקי במבוק שמגיע מהמזרח הרחוק ומסמל צמח שמביא מזל, ברכה שמחה...

תצוגה מקדימה

קונים פרקטים ? תוספות תשלום ברגע התקנת הפרקט יקפיצו את המחיר.

קונים פרקטים ? תוספות תשלום ברגע התקנת הפרקט יקפיצו את המחיר. מאת: יורם פרקט טל: 050-9911998 קונים פרקט בשכל קומבינת הצעת מחיר התחלתית לעומת תשלום סופי גבוה קונים פרקטים למינציה לבית ?  תתחדשו. קרוב לוודאי שאתם רוצים לעשות...

תצוגה מקדימה

פרקטים מצרך חיוני גאוני וחסכוני

פרקטים מצרך חיוני גאוני וחסכוני יורם פרקט טל: 050-9911998   למה ? תשאלו ! בדיוק כאן המקום להסביר על כך. בניגוד למה שחושבים ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה